• deda
    32.6k
    Rrahmani zabio za Kosovo protiv Danske :up:
  • Infinity
    16.4k
    Covjek je u zivotnoj formi.
  • BluePhone67
    4k
    Dino Peric igrac Dinama sa najvise minuta u HNL-u, iza njega ide Sunjic :gasp:

    Bome frapantan podatak za Perica, ali svakako bolje i meni draze rijesnje od Leskovica.
  • reziser
    6.8k
    peric je meni jako ugodno iznenađenje!
    njegovi prodori podsjećaju na Zajecove
  • BluePhone67
    4k
    peric je meni jako ugodno iznenađenje!
    njegovi prodori podsjećaju na Zajecove
    reziser

    Grijeh je stavljat Zajeca i Perica u istu recenicu, al nemoze se poreci da za stopera vise se nalazi u prilici u napadu od nekih barem veznih igraca i da poprati akciju u napadu trceci iz zadnje linije.. i da zna uzeti loptu i potegnuti prema naprijed, ali eleganciju i intelegenciju koju je Zajec imao malo koji igrac kasnije nije niti blizu, ajde mozda Biscan ali ni blizu niti on.
  • reziser
    6.8k
    naravno da se nemogu usporediti za sada
    rekoh da me podsjeca :P
  • Mali dioničar
    15.2k
    Visoki mršavi ljevak iz Osijeka. Može podsjećati samo na Cvitu, ali to bi bilo da je brz i da igra špicu.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Dinamo sutra igra prijateljsku protiv Mure na Hitrecu u 14:00. Ulaz je slobodan.
  • 000
    946
    Na kraju 2-2 protiv Mure. Zagi obranio zicer za potpuni preokret. Od 59. min skoro sve zamjene na terenu, i dosta nesigurno je to izgledalo.
    Inace tempo ok, i nekoliko zestokih startova koji se bas ne vidjaju na prijateljskim utakmicama.

  • BluePhone67
    4k
    Golove za nas Orsic i Andric (11m)
  • Bosna86
    11.6k
    Prati li tko malo detaljnije mladje kategorije, kako Marin nije u prvoj momcadi jos? Ovo danas sto je odigro nije dugo vidjeno
  • 000
    946
    Neka ga jos malo u cvajti da se celici. Cesto se zaigra pa ispadne, ponekad se vise igra nogometa nego sto ga igra, ali iz svakog poteza se vidi da je ekstra potencijal.
    Danas je cak vise igrao u sredini, nisam ga tamo puno gledao, ali ova pozicija danas mu je odgovarala.
  • LovroZG
    1.3k
    Pa šta ne trenira on s prvom momčadi? Skupio je par nastupa ove sezone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.