• Mali Zeus
    9.6k
    Misliš onak kak je to Bjelica napravio prije Atalante?Zagi

    Jedno je Bjelica, drugo profa Jakir, a i vjerujem da je Bjelica to trenirao s igračima više od dva dana.
  • dinon7
    456
    Osobno, ja vjerujem da u juniorima ima igrača koji bi bolje odradili sve ovo od primadona koje trenutno imamo.
    Sve sto trebamo do kraja polusezone je igrače koji će ginuti za Dinamo i taj dres. I dalje uz sve limite smatram da imamo dovoljno dobar kadar. Odstraniti iz ekipe one koji nemogu i ne žele, neka treniraju sami sa sobom i čekaju zimu za novi klub.
    Radije ću gledati juniore i igrače kao Kule koji će pustiti suzu kad zabije nego idiote kojima je Dinamo prolazna stanica u životu. Radi takvih i imamo sto imamo zadnjih par utakmica
  • Nolifer
    6.7k
    Govorite mojim jezikom, kad pričate sa 3 igrača iza. Gledam jedan velikan Inter, pa oni cijelu sezonu igraju sa 3 iza i svake godine ako mjenjaju to su neke sitne promjene i opet su tu negdje pri vrhu. Hoću reći sa 3 iza mi moramo imati provjerene, stabilne, čvrste igrače, a ne da bude još veći propuh kao što je sada. Tako da i ako stavi sa 3 iza na Istru pozdravljam, ali nejde preko noći ta promjena, da treba vremena, ali za tu promjenu je trebalo misliti ranije, a ne stalno forsirati 4 iza i onda nam je tako kako je.

    Pitanje koga staviti na 3 iza? A da nije rupa?
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Nisam toliko detaljno pratio njegovu karijeru, jesu njegove ekipe to ikada igrale? Cisto sumnjam da ce ici u promjenu formacije ako mu to do sada nije bilo u repertoaru.
  • Zagi
    5k
    Generalno ne. 4231 je njegov standard.
    Igrao je neke europske utakmice sa 3 iza makar je to više bilo 541 nego 343.
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Ako su određeni igrači ( po meni bespotrebno i bez argumenta) imali veliki kredit, onda ga je bar malo zaslužio i Petar Sučić. Dečko šuti, radi, redovno je kritiziran, a jučer kad je ušao je jedini od svih igrača na terenu pokušao nešto i imao kakvu takvu tendenciju prema naprijed. Također bi spomenuo i Halilovića .

    Možemo ih kritizirati, govoriti da nisu igrači za Dinamo ( svojom krivicom se nisu našli tu kako god bilo ), ali izdvojio bih taj dvojac , jer su jučer od ulaska grizli i imali vidnu želju za dokazivanjem (Sučić jako dobar i protiv Rudeša), istu onu želju s kojom se ne može pohvaliti dobar dio onih koji imaju znatno veću minutažu.

    Halilovića u svemu tome dodatno " abolira" i činjenica da se jedini nakon one blamaže sinoć usudio stati pred mikrofone.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Ako su određeni igrači ( po meni bespotrebno i bez argumenta) imali veliki kredit, onda ga je bar malo zaslužio i Petar Sučić. Dečko šuti, radi, redovno je kritiziran, a jučer kad je ušao je jedini od svih igrača na terenu pokušao nešto i imao kakvu takvu tendenciju prema naprijed. Također bi spomenuo i Halilovića .Tongo Doumbia

    Tako je, dečki su bili dobri ili bar bolji od ostatka ekipe i da, velike pohvale Haliloviću za izjavu nakon tekme.
    Stvarno ostali imaju džon obraz nakon onakve prezentacije pobjeći od novinara.
  • Krizy
    36.1k
    Sučić osvojio 4 duela u dvadesetak minuta. Samo je Perić osvojio više od početnih 11. Još jednom moram napisati, stvarno sramotno.
  • lucky luciano
    259
    Iskreno, sumnjam da se promjenama formacije i zamjenama igrača išta može postići ako je energija unutar ekipe loša.
    Dečke prvenstveno treba dignuti psihološki.
    Bjelica je davno rekao da formacija njemu nije toliko bitna koliko energija i motivacija igrača. Ja se slažem s njim.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.7k
    Profa je nakon sparte izjavio da mu je to najveci poraz u karijeri. Jucer je ponovo to izjavio.

    Nadam se da necemo slusati istu izjavu nakon Istre. Daj 20 suteva na gol, 10 u okvir i barem 3 komada
  • davidinamo
    351
    Karte su v džepu. Idemo Dinamo!
  • marcio amoroso
    32.3k
    Da napomenem i ovdje. Majice koje ste naručili ćemo ja i @deda donijeti na parking kod okretišta Borongaj sat vremena prije tekme.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Dinamo protiv Istre na Maksimiru sigurno neće igrati sa 3 stopera.
  • seljak86
    2.3k
    Bez obzira ako smo izabrali dostavu?
  • NitkoBitan
    12.1k
    Trebalo bi prestat sa skandiranjem "Sampioni" i pjesmom "Dok na terenu srce ostavljas". Trenutno nit su materijal za sampione nit ostavljaju srce na terenu.

    Treba im dat do znanja da ova razina na kojoj igraju nije za Dinamo. Najbolje da ih "slavimo" nakon pobjeda protiv jbne Istre, Rudesa i ostalih fenjerasa. Mi ocemo pobjede protiv AEKa, Hajduka, Sparte, Viktorie Plzen i slicnih. Ovo ostalo treba bit za dobro jutro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.