• Mihaljević
    8.2k
    Dokle više Moha-Emreli tandem...
  • NORTE
    9.3k
    Dokle više Moha-Emreli tandem...PlavaSlavonija86d

    Do povratka Rileta i Špike.
  • Orc123
    5.2k
    Zaci napadac opet na keilo iako dokazano ne donosi nista ili prilika igracu koji je dobio najmanje sansi pa da se vidi jel se moze racunat na njega ili ne? Mislim na Kaneka! I da, peomijenio bi skroz stoperski par a ne samo Sutala...
  • Krizy
    36.8k
    Nevistić - Perković, Perić, Bernauer - Ljubičić, Mišić, Halilović, Moharrami/Kaneko - Vidović, Baturina - Drmić
  • NitkoBitan
    12.3k
    Perica ne bih mijenjao. Istina da je sakat i slabost u tezim utakmicama ali za Istru i slicne je i vise nego dovoljan. Dapace, uz Moharamija, Bernauera koga svi zazivamo i Ljubicica/Ukrajinca je prijeko potreban u skok igri.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Umjesto Moharramia Kaneko na desnog wing backa.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Kad se Rile vraća?
  • Krizy
    36.8k
    Nešto se mora mijenjati. Sumnjam da će ovakvo što ići uskoro ali kada se svi oporave možda bar isprobati.
    Raštimana obrana ne može nastaviti isto, ne znam što će raditi ali nešto se mora promijeniti.
    lineup-6.png
  • Mihaljević
    8.2k
    F7wQDJZX0AAcKmN?format=png&name=900x900
    Ja bi ovako na Istru , ako Perković protiv svog kluba ne može odradit 90min nakon 50+ utakmica u HNLu , ako Bernauer i Kaneko ne mogu pošteno odradit u sustavu u kojim su igrali prošlih godina , ako ne možemo zavaljat 2-3 gola Istri koja je na Drosini primila 4 gola protiv Lokse , trebamo se dobro dobro zapitat.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Nema šanse da čovjek ide mijenjati sustav u dva dana. Šta vam je.

    Ja očekujem ovako nešto:
    Nevistić- Moha, Bernauer, Perić, Perković- Mišić, Ademi- Emreli, Baturina, Vidović- Drmić

    I to je to.

    Šutala mijenja jer je pritisak javnosti preveliki. Perića ne mijenja jer mu je frend, Mohu ne mijenja jer nema nikoga drugoga tu. Mykhu mijenja jer je najmanja šteta i jer je na njemu već izigravao silu. Mišića ne mijenja jer se neće zamjeriti senatorima. Bulata mijenja jer šuti. Na desnom krilu ionako nema nikoga, a na lijevom je Vidović jedina klasa. Naprijed starta Drmić.

    Mykha, Menalo, Marin i Kule će biti otpisani i označeni kao krivci.

    To su ukratko moje pretpostavke.

    Iskreno, ali najiskrenije se nadam da griješim u većini.
  • Krizy
    36.8k
    kada se svi oporave možda bar isprobati.Krizy

    Mislio sam tijekom pauze probati nešto promijeniti.
    Napisao sam i ja da sumnjam da će za ovu ali nešto će morati mijenjati.
    Ovo što je marcio napisao je vjerojatno najbliže istini.
    Sigurno će biti otpisanih kako bi se pokušalo "galvanizirati" svlačionicu.
  • Zagi
    5.2k
    Ne možemo mi igrati obranu u četvorci s ovakvim bekovima.
    Ne možemo postaviti obranu visoko s ovakvim stoperima,

    Stavi 3 iza, popuni rupe i zabi nešto gore na inspiraciju. Za više od toga u ovom trenutku nismo.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Igra u obrani s 3 se ne mijenja preko noći, neće sigurno odlučiti danas hej idem s 3, budemo napravili trening, dva i to je to.. Razmislite malo.

    Btw ak vidim Perkovića u prvih 11 u ponedjeljak ću napisati 25 postova Jakirović je genije. Toliko sam uvjeren da niš od tog.

    Btw hoće li Drmić biti spreman za ned, jer ak vidim Kulenovića u postavi....
  • Tongo Doumbia
    2.4k
    Po meni Bernauer kreće umjesto B. Šutala. Smiješno je govoriti sada o populizmu ili " kažnjavanju" Boška. jednostavno je golim okom vidljivo da " ni to to ". Ademi ispred Bulata je logika, ne vjerujem da će dirati Baturinu iako ja bi. Lijevo se vraća Ljubičić ukoliko ozdravi, a vrlo vjerojatno hoće jer Ukrajinac jednostavno nije bio bolji i to je to. U špici Drmić, nažalost su se potvrdile naše pretpostavke da Kule nije taj kapacitet.
  • Zagi
    5.2k
    Igra u obrani s 3 se ne mijenja preko noći, neće sigurno odlučiti danas hej idem s 3, budemo napravili trening, dva i to je to.. Razmislite malo.Mali Zeus

    Misliš onak kak je to Bjelica napravio prije Atalante?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.