• plavi72
    716
    Odmor(ne znam od čega),nekakve rotacije za ovu utakmicu ne bih riskirao,ulaz u EL nam puno znači i financijski i psihički,a ako ne mogu poslije prolaza(akoBogda) Sparte odigrati i pobjediti Osijek na početku sezone onda imamo problem !
    1-2 pobjeda (Petković 11m,Špikić)
  • scooniepenn
    1.8k
    O čemu pričamo, kakav umor. Imali su 10 dana pauze prije AEK-a, a ovo im je računajući Superkup deveta utakmica. To je u 45 dana 9 utakmica odnosno u prosjeku utakmica svakih 5 dana. Od toga smo do sada imali samo 2 u gostima (Istra i AEK) plus su dobar dio utakmica igrali Šutalo, Livi i Luka kojih više nema. Ako si kao profesionalac već sada umoran onda je bolje da igraš rekreativno za Špartu Elektru.
  • Bosskovitz
    7.5k
    Ne mogu se oteti dojmu da je ovo najnebitnija utakmica sezone čija je najveća važnost upravo u kontinuitetu dobrih igara i očuvanju dobre atmosfere.

    Nemojte me shvatiti krivo, nije nebitna utakmica, ali dolazimo s dva gola prednosti, a razlika u prednostima i nedostacima igranja u EL ili KL je toliko mala da koje god od ta dva natjecanja igrali - dođe nam skoro na isto. U EL bismo trebali malo više zaraditi - u KL bi trebali skupiti malo više bodova za koeficijent; u KL su generalno lakši protivnici - u EL prezimljavaju tri kluba pa praktično imamo sigurno proljeće; EL je kao prestižnije natjecanje - ali i KL i EL su realno utješne nagrade kad ispadneš iz kvala za LP. Mislim da je utakmica u nedjelju protiv Osijeka puno važnija od ove današnje, no isto tako sam siguran da Jakirović ne dijeli moje mišljenje i da je njemu na trenerskoj poziciji jednako važno pobijediti i danas i u nedjelju tako da nema brige.

    Sretno dečkima večeras, samo ozbiljan pristup utakmici i bit će sve okej. Toliko smo bili bolji od njih u prvoj utakmici da smo trebali pobijediti i s više razlike, ne vidim realnost u kojoj možemo gore izgubiti s -3 razlike i ispasti.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Zadnji puta kad smo igrali s njima uzeli smo im napadaca. Citao sam da je Kuchta u svadi s trenerom, taman vrijednost Miereza :lol:
    Haraslin lijevo ima solidne brojke.. mozda i Hojera konacno za rotaciju :lol:
    Vlak je nadam se naostrio olovku i ispratit ce danas svaki potencijal.
    Ja se nadam da se mi necemo povuc i cekat kontre. Hocu da igramo svoju igru i da udemo jako kao protiv Rijeke. Brzi gol za umirit sve na stadionu..
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.7k
    0:1 drmic gol na asistenciju takura
  • Antisha
    647
    Volio bih da im ga Takuro metne ili asistira. Dobro bi došlo i njemu, zbog samopouzdanja, a i nama da se umiri ekipu što ga smatra bezveznom prinovom.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Jeli Čeh sa S-neta izbacio kakve interesantne vijesti za Spartu?
  • Nino Bule
    11.5k

    Kaze izrazito domacinska ekipa, puno u gostima gube ali doma uvijek rasprodan stadion i tu rade rezultate, dobra vijest kuchta (najbolji strijelac) za kojeg se i jakir cudio da ne igra ne bi trebao ni danas igrat jer se posvađo sa trenerom i sprema mu se transfer (inace traze oko 5-6 milja, taman za nas). Krejči i prekidi najjace oruzje, pisao je i neki jako dug tekst pa evo ljepim ako se nekom da citat
    https://sportnet.hr/sportnetklub/nogomet-1/ostale-lige-198111/p7206375/#poruka7206375
  • Mlađi referent
    10.5k
    Kaze izrazito domacinska ekipa, puno u gostima gube ali doma uvijek rasprodan stadion i tu rade rezultateNino Bule

    Trebao bi kolega Čeh provjerit izvore
  • Nino Bule
    11.5k
    Mozda sam ja krivo zapamtio sta je pisao, zaljepio sam njegov tekst pa tamo provjerite
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Ocekujem pobjedu 1-3 i prolazak dalje
    Ajmooo :strong:
  • i more je plavo
    891
    Pobjeći će špika ili neko.Droljo

    Ovaj neko si mislil Kaneko ili :rofl: .......jer neznam ko bi to jos mogao pobjeci osim Špike ?
  • Jurki
    8.7k
    Danas se nebi bunil da bu jedna lagana i dosadna uspavanka od utakmice.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Menalo na jednom krilu, Špikić na drugom mogu pobjeći prilično teretnoj Spartinoj obrani ako izađu visoko.
  • i more je plavo
    891


    Ovak kak si ti to napisal bi bilo izvodivo, ali Menalo uglavnom ulazi umjesto Špike, a Marin može pobeci meni, ali beku i stoperu Sparte........nisam siguran, i da jos ima snage i puknuti na gol :chin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.