• Twisted1
    141
    Znaš li možda da li je Kačavenda otputovao s ekipom?
  • IceMan
    1.5k
    Ma svi su oni dobri u svojim klubovima, onda dođu nama i skužiš kak su zapravo okej Menalo, Marin i ostali... :D

    Tolko puta već opjavana priča. Zato nam i je teško dovest nekog ko bu odma pojačanje.
  • Teofil Kateran
    855
    Kačavenda nije prijavljen za Europu ja mislim
  • Twisted1
    141
    Da, u pravu si. Službeno je predstavljen par dana nakon utakmice protiv Sparte tako da i niti ne može biti u zapisniku.
  • Jaro
    5.6k
    Ma svi su oni dobri u svojim klubovima, onda dođu nama i skužiš kak su zapravo okej Menalo, Marin i ostali... :D

    Tolko puta već opjavana priča. Zato nam i je teško dovest nekog ko bu odma pojačanje
    IceMan

    Definitivna istina - Dinamo "kapitalca" moze dovesti nekom cudnom slucajnoscu da se se poklopi pa da ti naleti Tonel, KTC, Cufre i slicni.... S tim da je danas ipak dinamo koju stepenicu vise i pitanje jel bi neki Kovac, Cufre pred penziju bio pojacanje ili ne. Dinamo moza za igraca dat max 5milja - al bi za 5 milja igrac morao odmaha imati efekt na prvu momcad - prvih 11 - a to je tesko garantirati - tako da da - tesko je dovesti pojacanje u odnosu na Spikica, a kamo li na Perica i slicne...
  • Infinity
    15.2k
    Ima li zainteresiranih za danasnju utakmicu? :rofl:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ima, al sta pametno napisat? Nemamo s cime iznenadit. Stojkovic i Kacavenda izvan pogona, Vidovic nije registriran :grin:
    Dileme su Ljubo bek ili veza i Marin ili Menalo otpocetka.
  • austrijanac
    2.7k
    Vise me zanima kako ce oni izac, nego mi.
  • Droljo
    5k
    Jači smo. Samo polako i pametno. Ne moramo juriti ništa. Držati blok, brzo se otvarati i jednom budemo zabili. Pobjeći će špika ili neko. Oni nam ne mogu zabit 3-4 da se na glavu stave. Samo jako i koncentracija na full. Ako je jakir kapacitet kakav mislim da je, prolazimo to sa laganom pobjedom i bez previše umaranja. Živeli dinamovci!
  • marcio amoroso
    32.3k
    Ako je jakir kapacitet kakav mislim da je, prolazimo to sa laganom pobjedom i bez previše umaranja.Droljo

    Ne bi baš toliko podcijenio Spartu. Laganu pobjedu i malo umaranja ja očekujem samo protiv Rudeša. Sparta je dobra momčad i moramo biti jako ozbiljni. Jedan gol možeš uvijek primiti, a onda je rezultat 3-2 i panika.

    Ja se osobno nadam uspavanci u sporom ritmu i nekom rezultatu 0-0 ili tako nešto. Također bi potpisao minimalni poraz i prolaz za pobjedu u Osijeku.
  • Droljo
    5k
    Ne bi baš toliko podcijenio Spartu.marcio amoroso

    Ne podcjenjujem ja spartu uopće. Zbog rezultata iz prve velim da bi se to moglo lakše odradit. Ne ganjaš ništa a oni moraju. Postavit se na kontre i bok. Ili ih odma stisnuti i zabit dva komada prvo poluvrijeme i zdravo đaci :rofl:
    Ma sve može sam da prođemo
  • mali M
    3.5k
    Znam da će možda biti malo nepopularno, ali meni se svidio Emreli na lijevom krilu jer je često povukao u sredinu a Mika mu je onda jurcao iza leđa po krilu.. možda je slučajno tako ispalo prošlu tekmu, ali meni se čak Emreli više svidio na toj strani nego na desnoj
  • Mr Anderson
    5.4k
    Pošto je Emreli izraziti lijevak i voli povući u sredinu onda bi trebao biti bolji na desnom krilu. Isto kak je Ivanušec ko dešnjak bio bolji na lijevom. Ili Oršić.
  • mali M
    3.5k
    kužim ja zašto se koriste kontra noge na krilima, nije to poanta mog upisa nego mi je Emreli na lijevoj strani izgledao puno bolje nego na desnoj.. ulazio je u sredinu, spuštao se na centar i otvarao za odigravanjae.. činio mi se puno prirodniji i aktivniji na lijevoj strani...
  • Mr Anderson
    5.4k
    To je vjerojatno do Jakirovića. Primjetio sam i ja da je dosta sudjelovao u igri. Više nego inače.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.