• Maxova dijagonala
    143
    Najbolje naše krilo daleko samo daj Bože zdravlja.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Sjajan danas. Baš mi je drago radi njega i jedva čekam gledati ga u kontinuitetu. Prekrasne dvije lopte danas za Roga. :cheer:
  • miro
    4.4k
    Jedina svijetla točka danas. Kako taj dečko brzo odigrava, a sve sa smislom
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Nadam se da je spreman za više minuta. Svaki put kad dobije priliku pred kraj tekme vidi se kakav je igrač. Ne treba mu puno da se pokaže.
  • Dudu9
    812
    Igrao je kao 10 vezni 2 zicera namjestio odličan nastup svaka čast u moru negativnosti
  • Endeavour
    571
    Nakon jedne dobre utakmice su svi odlični, moraju igrati svaku iduću. Nakon jedne loše, nevaljuju, promašaj, vraćaj ga nazad. I tako u krug. Ista priča na svakoj temi.

    Da se vratim na temu, Jučer jako dobar kao i većina. Šteta što nije imao barem jednu asistenciju.
  • über alles
    1.6k
    Lopta rogu je bila teska delicija.
  • Kermit
    103
    Šteta zbog ozljeda koje su ga stopirale prošle i početkom ove sezone.

    Bio ga je baš gušt gledati sinoć. Lagan, okomit, konkretan, željan igre i dokazivanja.
  • Captain America
    17.6k
    Mene je ovaj dečko oduševio. Nakon Rujevice sam napisao da upada u prvih 11 do 10. mjeseca i dalje stojim kod toga.

    Samo neka bude zdravlja i dobili smo igračinu i najveće pojačanje ovo ljeto.
  • M94
    1.2k
    Po meni je pokazao pozitivne stvari protiv Bayerna.
    Nadam se da će igrati što više u nastavku sezone.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Eto on bi u subotu trebao početi.
  • Zg123
    212
    Da je sreca vezna linija bi nam bila Sucic-Baturina-Stojkovic ali eto tu smo gdje jesmo. Ovaj decko kuca na vrata prvih 11 i ocekujem ga u prvoj postavi protiv Slavena
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Jučer mi se baš svidjela njegova igra, u onom kaosu od utakmice je bilo baš lijepo za vidjet njegov trud, borbenost i zalaganje koji je dolazio još više do isticaja iz razloga jer drugi igrači nisu imali niti truda niti zalaganja niti borbenosti. Ovaj dečko bi mogao sebi lako uzeti mjesto u prvih 11 kako je krenulo.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Da je sreca vezna linija bi nam bila Sucic-Baturina-Stojkovic ali eto tu smo gdje jesmo. Ovaj decko kuca na vrata prvih 11 i ocekujem ga u prvoj postavi protiv SlavenaZg123

    Tko bi vršio obrambene zadatke u toj vezi?

    Nakon Hajduka i još više jučer jasno je da mora početi sljedeću, a Baturina odmoriti.
  • Jaro
    7.3k
    Ak je Sucic imao virozu - Baturina je ziher out sljedecih tjedan dana
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.