• Jos-Optimus
    2.1k
    Ne baš sa svim igračima, sa primadonama, većina ekipa ga je voljela i prihvaćala. Repka je druga stvar, drugi pristup je potreban i to nije za njega
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Meni je najsmjesnije sto se Jakiru pripisuje uspjeh i plasma u ligu prvaka. Mi smo realno mogli poput 5 komada u zg od qarabaga ,onako najozbiljnije. Sta su ljudi fulali to nisu bile istine . Samo sreca i nista vise. Tu je Jakir Kao bezbroj puta do tad mogao takodje postat rekorder. Onaj azer ga je razvalio taktickinsamo sto nije trener mogao davat golove. Gledam sinoc ponovo onaj interview nakon Bayerna i niti sekunde mu nije palo dat otkaz. Tu se vec vidi ,a znamo kakva je osoba. Imao je priliku gospodski otic. I netreba nam finjak za trenera cije momcadi igraju lijp nogomet. Treba nam bas kek ,Kovac koji ce nas natjerati na rad disciplinu. Gdje ce nam igraci gristi 120 minuta a ne da jedva stojimo na terenu nakon 30 min. Neko ko ce natjerati igraca da pravi faule a ne da misle na svoje statistike. Svi oni znaju igrati samo se vidi da nismo spremni. Jebes Bayern, Ali tovare moramo rijesiti i sa drugom momcadi
  • NKDZ86
    1.4k
    Već 2 dan refresham vijesti i čekam da je bivši...
  • ShanKu
    733
    Drugi dan bez informacija, 2 dana do utakmice
  • Maxova dijagonala
    142
    Moje završno mišljenje o Jakiru je da je kvalitetan trener što je i pokazao u Gorici,Zrinjskom i Rijeci ali ipak nedovoljno za najveći klub u Hrvata. Jednostavno čim je počeo ulazit u eksperimente npr rpg lijevi bek,theopil u prvih 11,Bulatov odlazak da Ademi ima mjesta i Pjaca na desnom krilu a sve to zbog podilaženja senatorima znalo se da neće izaći na dobro,da će izgubit autoritet(pogledajte gol bayerna za 4-2 Baturina se šeće do Kimmicha...to se dogodilo zbog toga što se ne boji trenerove reakcije. Na takvo zalaganje u Bjelice ili Kovača ne bi ni pomislio.) Mislim da će jakir napraviti respektabilnu trenersku karijeru samo mora bit britkiji prema svojim senatorima u budućoj svlačionici. On autoritet ide izgradit tako što potjera ili isproziva nekog nebitnog stranca(Bogdan,Obregon,Djuahra) a to nije ispravan put...svi moraju bit jednaki u svlačionici kad je u pitanju disciplina i ponašanje prema treneru.
    Eto jakire sretno u budućoj karijeri i hvala na duploj kruni i vraćanju himne lige prvaka na maksimir ali stvarno je vrijeme za rastanak.
  • Crni Petar
    9


    Čovjek je potjeran gdje god da je radio osim u Eintrachtu.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    misliš, kao i svaki drugi trener ikada igdje?
  • Mali Zeus
    12.5k
    Što uopće znači potjeran? Je li to neka razina više u odnosu na dobio je otkaz?
  • Crni Petar
    9
    Samo što nije isto razići se u normalnim okolnostima, stisnuti si ruku i nastaviti dalje ili dobiti nogu u guzicu s porukom ,,ne vraćaj se više", jelda?

    Carlo Ancelotti je pokazao da se bez problema može vratiti u klub koji je već trenirao i koji mu je dao otkaz, i još važnije, da može opet biti funkcionalan tamo.

    Niko Kovač odlazi iz klubova posvađan sa svima i na način da on više ne može nikoga gledat u klubu niti itko iz kluba može više gledati njega.

    Jel' stvarno Dinamu trenutno treba netko tko će skršiti cijelu svlačionicu, potencijalno izazvati prodaju nekog od najboljih igrača u svlačionici ispod cijene jer ne mogu funkcionirati skupa i da moraš nakon 5-6 mjeseci isplatiti visoku otpremninu i opet tražiti novog trenera?
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Kako je Mourinho odlazio iz klubova? Conte? Bielsa? To je takav tip trenera, energičan. Jasno mi je da ti se ne sviđa Kovač, shvatili smo, ne trebaš sad svake 2 min naglašavati istu stvar. Ja bih npr. radije da se Jakirović posvađa i ode, nego da mi tu glumi gospodina, a u biti je teška p*** koja ne zna preuzeti odgovornost
  • Crni Petar
    9


    A koliko dugo traje Mourinho? Conte? Bielsa? Kad je bilo zadnji put da je itko od njih izdržao cijelu sezonu?

    Jel' hoćemo dobrog trenera na duge staze ili hoćemo trenera za kojeg od prvog dana znamo da neće izdržati niti jednu cijelu sezonu?

    Trenere poput ovih tvojih nabrojenih dovodi klub koji je u rasulu. Napoli koji se prošle sezone raspao. Fenerbahce koji valjda deset godina nije bio prvi. Tottenham koji bi na silu bio veliki klub, ali im ne ide. Manchester United, koji bi i dalje bio ono što je bio pod Fergusonom, ali ne znaju kako.

    Dinamo nije u raspadu sistema. Dinamo ima dobar kadar i igrače koji znaju igrati nogomet. Ali nemaju trenera koji im daje kvalitetan okvir igre u jakim utakmicama. Igrači Dinama niti su netalentirani, niti su glupi, niti su gluhi da trebaju galamdžiju na treningu. Nego trebaju socijalno inteligentnog trenera koji će im dati plan igre, ali koji će jasno postaviti granicu prihvatljivog i neprihvatljivog ponašanja unutar svlačionice i tog će se plana držati.

    A kaj se tiče Bielse... Koliko je trofeja taj trener osvojio u karijeri?
  • Vedraca
    18
    Slazem se za Kovaca da je to Trener Koji je uspio stvoriti sebi nazalost Jako losu Reputaciju u Njemackoj. Sve do Bayerna Pa cak i poslje reko bi, bio je Zvijezda. Poslje Toga Monaco opet sve dobro na pocetku Pa opet se kaci s nekim igracima. Njegova Nacin je da pokaze misice preko pojedinacnog Igraca. I Tako Si izgradi Respekt prema ostaloj Ekipi
  • Vedraca
    18
    U Wolfsburgu je to dostiglo Vrhunac
  • Vedraca
    18
    Usput Sam siguran da in i nezeli u Dinamo...jer Mi se cini da je "umisljen" i da mu Dinamo nije Cilj...barem Mi Tako djeluje!
  • Droljo
    8k
    Kako je Mourinho odlazio iz klubovaJos-Optimus

    Dok je bio top sam je odlazio. Dugo on nije otkaz dobio. Iz porta prešao u chelsea, sam otišao u inter pa iz intera (kad je sve osvojio) u real. I tu mislim prvi put dobija otkaz. Rijedak slučaj u tom svijetu. Ako griješim neka me netko ispravi al mislim da ne
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.