• Georg Koch
    3.7k
    a kritike su inace konstruktivne kritike?
  • SjevernaStrana
    785
    Mislim da ste malo preosjetljivi na usporedbe s Bišćanom... Čovjek je bivši trener Dinama i svaka usporedba s njegovim prethodnicima i nasljednicima (ako je prava) je na mjestu... Nitko mu ne oduzima ono što je dao Dinamu... Isto vrijedi za sve Xavije, Lamparde, Gattuse, Pirle itd...
  • mali M
    3.5k
    Ma dobro al sad nisam ništa loše rekao za Jakira jer neki naš zaključak ovdje je da sad ne drbamo previše do kraja sezone ako mu je Zeko i ekipa dali povjerenje. Samo sam iskomentriao neinteligentnu izjavu koju je dao jer je zbilja loš u komunikaciji kao kad je prebacivao odgovornost na igrače ili sad ovo sa Hoxhom, a dežurni el kapitan se odma zapjenio...
  • Dudu 9
    152
    Što god tko mislio o Jakiru nije vrijeme za kritike sad, a pogotovo ne za prepiranje, nego za uživanje u pobjedi koja nam je vjerojatno donjela naslov prvaka.
  • ZGWest
    551
    Nisam uspio pohvatat. Ne znam jel ovo tema za pitat. Ali sta je Jaka ono poludio na tribinu? Jesu mu to pokojnu majku vrijedjali?
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Zadnje 3 utakmice smo strepili do kraja da ne primimo gol. Jučer je u par situacija rezultat mogao otići u drugom smjeru ponovo. Cijelu sezonu slušamo jednu te istu priču, dobro vrlo vjerojatno ćemo biti prvaci, bravo. Dinamo kakvog svi očekujemo se nebi trebao povlačiti protiv osrednjih momčadi hnla i čuvati rezultat. Kakva nam je budućnost sa ovakvom igrom u Europi s obzirom da nam je cilj (pod mus) liga prvaka nisam baš siguran. Meni osobno ovaj čovjek ne ulijeva povjerenje i trebalo bi na kraju razmotriti sve stvari i razmisliti dovoditi novo riješenje ili probati(po koji već put) ponovo nakon priprema.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Nisam uspio pohvatat. Ne znam jel ovo tema za pitat. Ali sta je Jaka ono poludio na tribinu? Jesu mu to pokojnu majku vrijedjali?ZGWest

    Poznavajući ekipu na Rujevici vrlo vjerojatno.
  • Banana 2
    462
    Nadam se da ćemo vratiti 3 nazad u sljedećoj. Drago mi je da je na vrijeme shvatio da mora vratiti 4 protiv Rijeke, ali to je bila samo jedna utakmica.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Ja baš mislim da će se pokušati iskoristiti momentum Hoxhe i Ogiware u 4231.
  • Banana 2
    462
    I ja, ali to bi opet bila greška kao što je bila greška startati sa 3 protiv Rijeke.
  • Droljo
    5.1k

    Ti si neki top stručljak? Uz transfere te otkrivanje potencijala u najranijoj dobi rasturaš i takitčka pitanja?
  • Banana 2
    462
    Ti si neki top stručljak? Uz transfere te otkrivanje potencijala u najranijoj dobi rasturaš i takitčka pitanja?Droljo

    Svi radimo i komentiramo iste stvari, ali ne vidim da druge prozivaš i provociraš.
  • Droljo
    5.1k

    Ma ne frende. Ti veliš da je greška i to je konačno ili da je ivanović materijal za bayern. Ostali više koriste moje mišljenje je ili ja mislim retoriku...
  • Banana 2
    462
    Ma ne frende. Ti veliš da je greška i to je konačno ili da je ivanović materijal za bayern. Ostali više koriste moje mišljenje je ili ja mislim retoriku...Droljo

    I vas 15 kaže da Ivanović nije igrač ni za Rudeš sa jednakom sigurnošću. Izjavljujete da su Mierez i Šotiček igrači za iskorak u LP sa jednakom sigurnošću. Izjavljivali ste sa jednakom sigurnošću da Jakir treba dobiti otkaz ako vrati četvorku protiv Rijeke. Nastavi niz...

    Razlika je da sam ja češće u pravu. Olakotna je okolnost za vas što sam u manjini, a izgleda da je popularno redovito naskakivati na takve i ostavljati zajedljive komentare kojima uopće ne doprinosite nikakvoj raspravi.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Volio bih vidjeti Ogiwaru i Vidovica na lijevoj strani.
    Ogiwara je dosta napadacki orijentiran bek i moze igrati prema naprijed, a Vidovicu odgovara igra ulaska prema sredini gdje moze kombinirati sa drugim igracima, stvoriti prostor, odigrati povratnu beku (koji ce ubaciti) ili pucati.
    Ali ako cemo igrati u nekakvoj 3-5-2 kombinaciji onda takve stvari necemo gledati, osim pred kraj ako lovimo rezultat, kao jucer sa Ogiwarom i Hoxhom.

    Hoxha je ovim golom zasluzio jos prilika, (koje nebi zasluzio da se recimo opet jucer posliznuo), ali mislim da ga ne treba vrati nazad u prvu ekipu.

    Ne smije se zaboraviti Vidovica i njegov doprinos zadnjih mjesec dana, i to da bi bez njega danas nebi imali prednost bez obzira na rezultat na Rujevici.

    Hoxha je rang rotacijskog igraca i dzokera sa klupe. Kao i Menalo i Špikić.
    Njihova poanta i je da uđu, unesu energiju i na temelju toga naprave prilike drugima ili sebi i zabiju gol.
    Ali to ne znaci da nakon jednog takvog gola trebaju biti u prvoj momcadi.
    Tek kada bi nekoliko utakmica pokazali takvi energiju i doprinos, rotacijski igraci ulaze u prvu ekipu. Ali se takoder ne zadrzavaju sljedecih 17 utakmica u prvih 11 sa nikakvim ucinkom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.