• Sibirski plavac
    1.3k
    Baš to. Nedavno sam komentirao, svim trenerima prije njega se jedva dočekao otkaz kad im je krenulo nizbrdo i govorilo se da će biti bolje tko god dođe nakon njih, a ovoga koji je sad tu se štiti tvrdnjom "a koga dovesti umjesto njega". Svima se našla zamjena,eto samo njemu se ne može u skoro 8 mjeseci naći. Fantazija...
  • emilperska
    3.1k
    Nakon IO dns očekujem 1 ili 2 nova imena u Upravi, možda otkaz nekome od dvojca Tomičić/Podnar i to je to. Stožer u ovom sastavu ostaje do susreta na titu kako god, nažalost razbijene su mi sve iluzije da ćemo na tito istrčat s novim stožerom i nekom novom energijom..
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.7k
    jubilarna 301. stranica na ovoj temi, hvala svima koji su sudjelovali a najviše našem Gospodinu Jakiru (sa veliko g)
  • Laugreano
    1.3k
    Ja sam za smjenu, da se razumijemo. Ali ovo mi je nekako logicki. Jos uvijek je u utrci za obje titule, ali ako izgubi na poljudu je sigurno bivsi. Ni sa novim trenerom nemas nikakve garancije pobjede dolje.
  • emilperska
    3.1k

    Tvoj argument oni koriste od listopada i famoznog Balkanija s tom tezom "u igri je na sva 3 kolosijeka". Nakon susreta na titu je prekasno za sve, ali eto tu smo gdje jesmo i očito nema nazad. I bivša i sadašnja upravljačka struktura idu all in s ovim stožerom i možemo se samo moliti Svevišnjem da sve bude ok 30.ožujka na titu..
  • Sibirski plavac
    1.3k
    ali ako izgubi na poljudu je sigurno bivsiLaugreano
    Onda će biti "ako izgubi i u kupu na Poljudu opasno će mu se tresti stolica", pa onda "ako ga Istra iznenadi na Maksimiru bivši je", pa onda "ukoliko ne prođe nezgodna gostovanja kod Gorice i Lokomotive trijumfalno,to bi mogao biti Profin kraj na Makismiru". A tada bi već moglo biti kasno za titulu i svejedno vodi li nas on, pomoćni trener ili netko treći...

    Ako već stvarno idu riskirati s njim do kraja sezone, onda se barem nadam da na ljeto ide promjena. Sama pomisao na još jednu sezonu s dotičnim na čelu izaziva mi jezu.
  • Olmic
    2.7k
    pretpostavka, ali poslusao podcast sa sokotom i marom, bar je Mara “unutra” i jesu ga kritizirali, ali mislim da ce bit ostanak Jakira
  • Mr Anderson
    5.4k
    Nemojte fantazirati, neće biti danas nikakava smjena trenera. Sjednica IO je najavljena prije tjedan dana i sigurno neće biti razgovora o tome. Vjerojatno je razgovarao Zajec s Perasicom o toj temi, ali sumnjam da su došli dalje od razgovora. Iako, ako misle mijenjati trenera, sad dok je pauza bi bilo najidealnije.
  • The Undertaker
    4k
    Ajmo ovako. Formalno, odluku o novom treneru u klubu donosi Uprava. Uprava je u takvom statusu da oni samostalno sigurno neće donijeti takvu odluku, pogotovo ne o novom treneru. Dakle, odluku mora donijeti novi IO i ''natjerati'' Upravu da izabere trenera kojeg žele. S obzirom da je IO trinaestoglavo tijelo u kojem većina nema pojma kako se bira trener i tko je dostupan i na lageru, operativno će to vjerovatno prepustiti Zajecu i nekom iz službi kluba (Peras, Vukelić, Podnar).
    Što se mene tiče, Jakir bi trebao dobiti otkaz odmah, bez obzira da li imaju ozbiljnog trenera na lageru ili ne. Neka utakmice vodi netko iz kluba. Mislim da nemamo što izgubiti jer ako do sada nismo proigrali i nećemo. Možda neki novi pogled i šok efekt daju neke rezultate do kraja sezone. Novi ali ozbiljni trener treba doći što prije a najkasnije do završetka sezone.

    Edit: Jakir je dovoljno dugo u klubu da se moglo procijeniti da li je on trener za Dinamo ili nije. Ako oni misle da nije onda ga treba smijeniti odmah, ako oni misle da jest, ne treba ga smjenjivati nikako, čak i ako izgubimo i prvenstvo i kup.
  • Marcinko
    324
    Da da, inače je česta pojava da trener dobije šut kartu nakon pobjede 3 0, suvišna rasprava, mi se jedino možemo nadati da će doći što bolji SD koji će imati viziju i kojemu će biti jasno da Jakir nije trener za Dinamo.
  • Praskaton
    1.8k
    Najjace je ovo da je u utrci za titule i ako izgubi je bivši.Ako mi izgubimo na poljudu to je to od titule za nas 99%.Tad mi više nije bitno jel Jakir na klupi,ima li se love za otkaz i tko ce ga naslijedit.
    Tad je sezona gotova i možemo samo gledat oce li Rijeka izdrzat ili smo vratili tovare u igru.
    Tad je kasno.Sad još nije
  • Sibirski plavac
    1.3k
    A mislim,nije nemoguće,unatoč visokoj pobjedi jučer. Bjelica je pobijedio Hajduka 2 1 i idući dan letio sa mjesta trenera Osijeka. Sumnjam da si je naš trener kupio neki mir pobjedom nad "goropadnim" Rudešom. Bilo bi žalosno da bilo koji trener Dinama kupuje sebi mir sa gaženjem budućeg drugoligaša...
  • Marcinko
    324
    Pitanje je je li bilo uopće nemira u upravi nakon Soluna.
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Pišu 24 sata da bi sjednica IO trebala trajati nešto više od sat vremena i da osim izvještaja o radu dosadašnje uprave i rasprave o dosadašnjim rezultatima, neke od tema će biti novi SD i stadion. Ni riječi o treneru.
    Znači kao što su neki ovdje i naveli, danas garant nije bivši, možda do Poljuda,a ako ni dotad,očito idu pokušati s njim do kraja sezone...
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Jutros se probudim , i prvo mi na pamet padne sta bi da mogu birat,titulu ove sezone sa jakirom. Ili da dobijemo dobrog trenera. Ne budemo prvi. Ja bi oberucke izabrao prvu opciju . Jbg jace je od mene. Neka budemo prvi ako je ikako moguce ,da govna spustimo na zemlju i zavijemo u crno. Jbg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.