• jedan u nizu
    8.5k
    "Krenuli smo s Nevistićem, branio je 12 od 15 utakmica. Nakon Ballkanija sam odlučio dati šansu Zagorcu, nisam se htio zaletjeti i zalediti jednog golmana, htio sam da obojica budu u ritmu. Nije ni Zagorac dugo branio, ali tu je, dobro trenira i htio sam mu dati šansu, da bude u formi. Što ćemo onda, ako se netko ozljedi, a ovaj drugi nije branio? Zato sam donio takvu odluku.''

    Evo Jakir donosi novitet u svijetu nogometa, rotira dva golmana u slucaju da se jedan ozlijedi pa da drugi bude u formi. Stvarno su svi treneri glupi kada imaju 1-icu koja brani skoro sve utakmice i koja na temelju kontinuiteta i povjerenja dobro brani.

    Mišljenja sam da treba isprtpiti Nevistica jos neko vrijeme, jer je golman. Ali ok mi je i da Zagorac bude na golu, da zamijeni Nevistica, ali onda da bude 1-ica, a ne da se rotiraju. Ili stavi jendnog ili drugog, ne obojicu.
  • Noel
    6.4k
    Klopp isto rotira Alissona i Beckera svaki vikend.
  • IceMan
    2.1k


    Ozbiljniji tjedan sam imao u županijskom prvoligašu… a i tu smo negdje bili pripremljeni…
  • NitkoBitan
    17.9k
    "Svaki klub u HNL-u ima igrača, koji bi nas mogao pojačati!"

    Sergejeva izjava koju mi se nimalo ne svida.

    Procitao sam intervju i pocinjem si umisljati da nas Sergej navikava na "prosjecni" Dinamo :rage:
  • jedan u nizu
    8.5k

    S obzirom da smo se vec pojacali sa Brodicem iz Varazdina i Kulenovicem iz Lokomtive, bas me zanima s kojim jos igracima bi se mogli pojacati, jer smo ocito pobrali 'the cream of the crop' hrvatskog nogometa
  • wolfgang14
    1.6k
    ma glavu gore momci, dovest ćemo nekog iz europe, nekog iz HNL-a i nekog od juniora i bit ćemo opet dominantni. Nema većeg kluba od Dinama
  • Jaro
    7.5k
    svakim novim danom s ovom upravom i ovim diletantom na klupi, apatija kod mene je sve veca, a ocekivanja sve niza...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    čuj, Serhej Klopp za sirotinju, svakim danom mi više ide na jetru. Sjećam se priče da je Klopp dok je bio u Mainzu na zimu išao sa ekipom u skandinaviju na mini pripreme. Nitko nije imao mobitel, bili su odsječeni od svijeta, samo su trenirali i stvarali momčadski duh. Ovaj umjesto da slaže taktike i uigrava neke automatizme daje im slobodne dane. Pored toga zaziva pojačanja, svi su naravno skupi a istovremeno hvali no name igrače Balkanija koji su brži i bolj od naših. Mene je sve više sram, neka ga netko plesne i dozove svijesti, dosta je više izgovora i populističkih izjava.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Ovaj umjesto da slaže taktike i uigrava neke automatizme daje im slobodne dane.Gražvydas Mikulėnas

    Tako se igračima uvlači u guzicu i nada se da će mu čuvati leđa kao što su čuvali do sada.

    Sve osim 6 pobjeda u ovom zadnjem ciklusu je za otkaz. Kredita više nema i ne smije ga biti.
  • wolfgang14
    1.6k
    Sve osim 6 pobjeda u ovom zadnjem ciklusu je za otkaz. Kredita više nema i ne smije ga biti.marcio amoroso

    slažem se, iako sam jedan od onih koji misli da treba Jakiru dat šansu ali krajnje je vrijeme da zaredamo pobjede, iako mi se to čini skoro pa nemoguće, nekako ne mogu zamislit šest pobjeda zaredom ali optimist sam uvijek. AJMO
  • marcio amoroso
    36.8k

    A gle, u svakoj od tih 6 utakmica smo favoriti. Nisu lagane utakmice da se ne lažemo, ali je krajnje vrijeme da krenemo u neki niz.
  • wolfgang14
    1.6k
    A gle, u svakoj od tih 6 utakmica smo favoriti. Nisu lagane utakmice da se ne lažemo, ali je krajnje vrijeme da krenemo u neki niz.marcio amoroso

    Slažem se upotpunosti. I Petko nam se vraća, tako da očekujem osjetnu razliku u momčadi i igri :strong:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Serhej vjerovatno vec ima pripremljenu izjavu nakon astane da su igraci umorni od puta

    Mozda da im da godisnji?

    Srecom, bio sam krcat poslom cijeli tjedan pa nisam nista drugo dozivljavao
  • Infinity
    16.5k
    Pustio bih ja njega da ovo privede kraju, a na zimu bi mi letio i u slucaju 6-0-0 36:0. Covjek ne ulijeva povjerenje.

    Nas je najveci problem to sto ce on ostati trener i u slucaju 1-0-5, ako je taj 1 posljednja utakmica. Slucajnost je to da je zadnja Hajduk, bilo bi nam isto i da je Rudes. Nasa uprava kao naivne klinke. Koliko privremenih trenera je postalo trajnim nakon jedne pobjede? Jakirovic ako dozivi pet poraza bit ce mu spreman otkaz, ali bi pobjeda u zadnjem kolu sve zamaskirala, tj. netko bi poceo vjerovati da sve ide na bolje, jos je i prijelazni rok, trenerski mag ce se pretvoriti u skaut i menadzer maga koji ce sastaviti atomski Dinamo i popisati se po svima na proljece. Jos smo ispali iz Europe, rastereceni te obaveze mozemo prodati Baturinu i napasti HNL.
  • wolfgang14
    1.6k
    Jakirovic ako dozivi pet poraza bit ce mu spreman otkaz, ali bi pobjeda u zadnjem kolu sve zamaskiralaInfinity

    ovo se slažem da. Ali treba uzet i u obzir da još uvijek otplaćujemo Čačića i Bišćana i sad zamisli još Jakira... i + dovest novog trenera. Jbg, di god pogledaš nije dobra situacija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.