• Doktor Kunić
    2.9k
    Koje smo sreće njegov otkaz tamo znači novi posao u Dinamu
    Mostar -> Zagreb
  • Mali dioničar
    15.1k
    rhtz7rkn02zi2jpp.jpeg

    Gubi se iz Dinama sramoto.

    wsfiou5cqv1titmv.jpeg
  • austrijanac
    3k
    Volio bi stvarno da sam vidio jedan jedini detalj koji je unaprijedio u nasoj igri zadnja tri mjeseca pa da mogu rec da je zasluzio odradit zimski rok.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Da bar kao zlatko roka po poniznosti, zajedništvo, obitelj ali nema ni toga :grin:
  • austrijanac
    3k
    poniznosti, zajedništvo, obiteljDoktor Kunić

    Poniznost i zajednistvo dok ne stane pred kamere nakon tekme.
    Onda pod bus kojeg se prvog sjeti.
  • Infinity
    15.5k
    Rendulić smijenjen u Zrinji (neslužbeno).
    Pao mit o trivijalnom prvenstvu kojeg svaka šuša od trenera može osvojiti.
    Zagi

    A nuzda je da ga se bas sa Zrinjskim mora osvojiti? U drugom slucaju se ne racuna? U drugom slucaju nisi kadar za trenera Dinama kroz pola godine? Vinko Marinovic ce s Borcom biti prvak, ali i kad pometemo pod tepih to sto je Srbin, bivsi igrac Zvezde, trener kluba iz Banja Luka, svejedno nije kvalitetan trener, jer je bio prvak s Borcom, a ne sa Zrinjskim? Oh, wait... Da li mozda Vinko ipak ima kvalitetu za klupu Dinama?
  • Krizy
    38.6k
    Rendulić smijenjen u Zrinji (neslužbeno).
    Pao mit o trivijalnom prvenstvu kojeg svaka šuša od trenera može osvojiti.
    Zagi

    Jakirović je s Zrinjskim u LP-a ispao od Sheriffa, u KL izbacio Tiranu i Tobol pa ispao od Slovana.

    Rendulić je s Zrinjskim u LP-a izbacio Urartu pa ispao od Slovana, u EL ispao od LASK-a ali izborio skupine KL. Dobio AZ, izgubio od Aston Ville i Legije.

    Bolje rezultate ima Rendulić pa bi po tome trebali njega dovesti za trenera?
  • Zagi
    5.9k
    Jakirović je s Zrinjskim u LP-a ispao od Sheriffa, u KL izbacio Tiranu i Tobol pa ispao od Slovana.

    Rendulić je s Zrinjskim u LP-a izbacio Urartu pa ispao od Slovana, u EL ispao od LASK-a ali izborio skupine KL. Dobio AZ, izgubio od Aston Ville i Legije.
    Krizy

    Zabavno.

    Napisao si cijeli put jednog i drugog. Potrudio se za svaku stepenicu napisati i ime kluba.
    Osim jednog.

    Slučajna pogreška, ne dvojim.
  • Infinity
    15.5k
    Bolje rezultate ima Rendulić pa bi po tome trebali njega dovesti za trenera?Krizy

    Nisi ti shvatio. Rendulic je ostvario te rezultate jer mu je Jakirovic slozio ekipu. Jakirovic je zasluzan za te dobre rezultate Rendulica. Ne znam samo kako iz tog doci do toga da je Rendulic kriv za trece mjesto u ligi ako mu je Jakirovic slozio ekipu, al pojavit ce se netko da nam otvori oci.
  • Krizy
    38.6k
    Šta sam izostavio, napiši pa da dopunim. Neku europsku utakmicu? Ili Goricu? Ti si ih uspoređivao prema Zrinjskom, pa sam nastavio i ja.

    Rendulić s Zrinjskim ima 3 boda u skupini s Aston Villom, Alkmaarom i Legijom.

    Jakirović s Dinamom ima 3 boda u skupini s Plzeňom, Astanom i Ballkanijem.

    Rendulić je treći s Zrinjskim u BiH ligi, uz 7 bodova zaostatka i utakmicom manje.

    Jakirović je treći s Dinamom u HNL-u, uz 9 bodova zaostatka i dvije utakmice manje.


    I po tebi je Rendulić "šuša" a Jakirović ne.
    Čestitam majstore.
  • NORTE
    9.9k
    Jakir je napravio odličan posao sa Zrinjskim. To je sada svima jasno i to ga je stavilo na listu kandidata za trenera Dinama što je i postaoThe Undertaker
    Da, ali Jakiru je u dolasku puno značio i mandat u Rijeci.
    Nažalost, u dinamu je loš, iako, imat će priliku i skoro sve to "ispraviti".

    Nije isto kad dominiraš bh ligom i kad igraš (i to dobro) europsku skupinu istovremeno.

    Taj Rendulić je umalo osvojio i bod kod Aston Ville!

    Uprava Zrinje umislila da su donedavni dinamo pa će nastavit gazit i u ligi.
    Dominirali su par godina, zbog Europe sad trpe rezultati u ligi i odmah drama, a imaju tekmu manje i u igri su za naslov, posebno kad ispadnu iz Europe.

    Znam da je to druga tema, al kad se već ovdje počelo uspoređivati.

    Jakirovi uspjesi u Zrinjskom su ograničeni samo na bh ligu i to bez Europe.
    Ok, i njemu je vrlo malo falilo da izbaci Slovan i uđe u KL, ali to je zaključena tema, da je tad uspio vjerojatno ne bi rasturao u ligi čime je zaradio angažman u očajnoj Rijeci.
  • The Undertaker
    4.6k
    Ja samo kažem da više nije važno što je Jakir napravio u Zrinjskom i Rijeci. To ga je dovelo u Dinamo. Sad je tu i sad je jedino važno što radi ovdje a, za sada, radi loše.

    Slikovito i ugrubo, ocjene na faksu su bitne za prvi posao. Nalon toga te nitko ne pita što si i kako studirao već što si radio.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Dvoumio sam se u koju temu da stavim objavu, uprava ili jakir ali evo neka je tu

    Nekome sitnica i glupost ali evo primjetio sam posto znam biti sitnicav a mozda i postoji opravdan razlog iza svega

    Naime, pozdravljam ovakve stvari i objave ali sto me tocno smeta? Meni kao meni je neprihvatljivo zamisliti se da odem na sprovod, u crkvu, na karmine ili bilo kakav memorijalni događaj u trenirci koju cu obuci kada idem na kavu u kvartovski kvart. Jakir dode u rijeku na utakmicu kao sluzbena osoba i trener u sakou i hlacama. Super, a onda se ovdje nas strucni stozer pojavi kao da su prije 5 minuta zavrsili sa treningom. Ponavljam, super da su odali pocast ali nisi otisao u luna park na team building. Mozda cak i moje nepopularno misljenje, ali takav sam.

    Procijenite sami

  • Doktor Kunić
    2.9k
    A nešto kao tipa mi smo predstavnici kluba. Al opet onda da nemate neko odijelo sa obilježjima Dinama ako već tako. Ili ih možda brend tjera da "vani" nose njihove trenirke. Ali da slažem se sa tobom
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Slazem se. Ogavno mi je to, ali sam uvjeren da to nije do Jakira i ekipe nego do kluba. Vec godinama tako rade, i kad su izli u kazaliste na Tarikovu predstavu je momcad isla u Dinamovoj trenerci.

    Vjerojatno u klubu forsiraju da budu obiljezeni u Dinamovom ali nemamo nikakve kosulje i slicno u ponudi, sto mislim da moramo dodati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.