• Patak
    2.3k
    Bez veze ste dizali paniku prije tekme, trebaju i momčad i trener dobiti povjerenje. Odlična tekma, posebno drugo poluvrijeme, Nevistić i Stojković kao praktički debitanti pokazali se dobrim. Šteta za Ivanušeca, Petko mora ostati.
  • nwankwo646
    342
    Ova sezona može biti propast... ali moguće je da ovaj trener tj. ovakav tip trenera bez pojačanja složi tešku mašinu...
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Jakir mi se svidio što se tiče vođenja utakmice. Energičan, izmjene pravovremene ali je možda ipak pogriješio sa Sučićem
  • Rex Ramae
    2.5k
    ali moguće je da ovaj trener tj. ovakav tip trenera bez pojačanja složi tešku mašinu...nwankwo646

    A zamisli šta će tek napraviti sa pojačanjima.

    Bravo Dinamo! Bravo Jakire, totalno drugačija energija, ulazak u drugo poluvrijeme je bio brutalan, team talk na poluvremenu je očito bio dobar i efikasan.
  • Efes Pilsen
    7k
    pogrijesio i ispravio micanjem Ljubicica nazad u vezu. Nije corav, nece se Sucic naigrat ako se to nastavi desavat.
  • blue heart 72
    1.4k
    Po meni možda i ključna scena tekme onaj blokirani udarac od strane Mohe kod 1:1. Da smo ga tamo popušili, pitanje da li bi se vratili
  • Olmic
    2.8k
    Malo pederski ali zaljubio sam se u jakira i njegovo vodenje tekme
  • Laugreano
    1.4k
    Svaka cast svima! Jedva cekam sljedece utakmice. Ne treba padat u euforiju, ali pozitivno mi sve to djeluje. 2 prava pojacanja i nema straha za ovu sezonu.
    Izmjene u 60min i 5 izmjena do 90 nismo dozivili jos od Cacica. :grin:
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    Ne znam je li itko primjetio osim mene, budući da utakmice gledam od doma uz TV, kako se Perić nakon gola rasplakao. Vratilo mi je to " flashback " na onu sliku uz reklame nakon Shakhtara. Dečko je očito veliki emotivac, uvijek daje 200 posto od sebe i neigranje mu je jako teško palo a odgovor na to je bio najbolji mogući. Općenito raduje energija ulascima s klupe ali i cijelog drugog poluvremena u globalu.
  • hardek
    1.5k
    Ono što se da primijetiti još iz Biscanove ere je da je vidljiv evidentan pad kad uđu Emreli (na krilo) i Sucic. Kod Emrelija se stvarno vidi da želi, ali jednostavno od njega nema ništa na tom desnom krilu osim ulaska na lijevu nogu. Sucic kada uđe ne možemo uspostaviti ritam u sredini nikako.

    Nadam se da dolazi Kača da Sucic nije prva i praktički jedina izmjena za vezni red
  • LeonianWrynn
    162
    Ovo je bio breath of fresh air.
  • austrijanac
    2.7k


    Tu se najbolje vidjelo kolko Ristovski nema kretanje stopera.


    Al pobjeda se piše, deckima koji su nas napustili sretno dalje.

    Po potvrdu u Cesku!
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Prvo kako bitna pobjeda, za mir prijeko potreban, za samopouzdanje momčadi, za dobar start trenera
    . Boysi predobri, nosili su momčad. Danas nije bilo lošeg čovjeka. Moha me oduševio, Nevistić dobar, siguran. Špikiću naklon danas, najbolja tekma dugo. Stojkovic je pojačanje već sad, kao zvrk. Oduševio me dečko. A i trener Jakir. Nebih kritizirao Bišćana, ali lijepo mi je vidjeti trenera na crti sa gardom, da je u svakom trenutku uz momčad, savjetima, pritisak na sudce ma sve za 10. Trebalo nam je ovo
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    uvijek si mislim, pa nisam valjda jedini koji tu opciju s Emrelijem na krilu uspoređuje s onom Čačićevom kad je Broza gurao desno na Euru. Očigledno nisam, jer nam to baš ništa ne donosi, a ako već želimo igrača dodatnog u završnici mogli bi isprobati onu foru s Petkom na " desetki" .
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.