• db-izbjeglica
    12.9k
    Ja iskreno, najiskrenije sumnjam da se mogu naći bolji igrači za klupu od Dilavera, Jankovića, Emrelija, Perića ili Drmića.marcio amoroso

    bočkaj, menalo, perković...

    ako to nije definicija široke klupe za klub poput dinama, ja ne znam što jest!
  • Beowulf112
    301
    Ma mora ici ca jednostavno...sjebo je...pa jbt sjetite se line cervara..kad je bilo napeto pa taj bi stajao uz aut liniju i povlacio za dres protivnickog igraca..pa makar dobio zuti ili crveni..bitno samo da napravi se neki prekid..da stane ta panika...ovaj niti je ista mjenjao..niti se sjurio malo u teren da ga sudac upozori ili kazni...nije on trener za nas
  • dzg717
    947
    Svima je jasno da je Biscan svojim postupcima htio nesto porucit upravi i svima nama. Po meni otkaz odma jer nisi veci od kluba i svoje borbe vodi na drugi nacin.
  • Plavi-9
    427
    Teško je uspoređivati ovu utakmicu i utakmicu sa Shakhtarom. U toj utakmici se desio splet okolnosti kakav se neće desiti više nikada, po nas nažalost loš. U jučerašnjoj utakmici je po meni bilo samo pitanje vremena kada će AEK zabiti gol ili dva, da nije bilo Livakovica opet bi gore stradali iako smo bili bolja ekipa u ovom dvomeču ali te crne rupe koje nekad traju i po 45min nas skupo koštaju.
  • DiddyGuela
    971


    Ma kakvi bivsi nogometasi.

    Samo CEO.
    Za 10 godina ce se i tako umjesto zabijenih golova brojati prodane Coca Cole i Hot dogovi na utakmicama.

    Sta seljacine i tako znaju sta je marketing.
    Ja isto kad dođem iz Mcdonaldsa prezderan boli me kurac za nogomet.
  • Bosskovitz
    7.6k


    Ne znam tko je taj lik, ali koliko god ima par točnih opservacija, toliko je i oduzet od stvarnosti i pokazuje zašto postoje stručnjaci za financije, za nogomet, za pravo, pa i za PR kao sto je on, a ne da svatko misli da je strucnjak za sve. Kad mi netko kaze da bi sam napravio stadion za 10 godina, koliko god se radilo o hiperboli, ne mogu ga shvatiti ozbiljno.
  • agramZ
    2.3k
    jos kaze logo umjesto grb i pohvaljuje klubove koji su "minimalizirali" isti. ne znam, mozda imam jednostavno potpuno drugacije pojmovanje vaznosti ocuvanja tradicije i kulture samog nogometa i nogometnih klubova, jer pohvaliti se po mom misljenju moze npr. jedan stuttgart koji je vratio svoj izvorni i tradicionalni grb..
  • Bosskovitz
    7.6k
    Ma… nije ovo tema za to. Pa jedan Dinamo nema knjigu standarda i definiran izgled grba, komentiranje Rudeša ili Slavena je čisto iživljavanje.
  • Dino
    2.2k
    Nestrpljenje, iscekivanje, nervoza, trganje zivaca, nadanje, ushicenje, veselje, sreca, radost, strah, nervoza, razocaranje, tuga, bol, suze, depresija.

    Moj jucerasnji dan kronoloski poslozeno. Nadam se da je ovaj pocetak sezone samo kriz koji moramo istrpjeti da bismo na proljece ostvarili najbolje klupske rezultate dosad.
  • Bosskovitz
    7.6k
    Ajde da apsolviramo temu Vide koji ipak nije slavio pogodak, nakon niza uvreda koje je dobio jučer i jutros i koje će ga vjerojatno pratiti jer većina, nažalost, neće ovo vidjeti: https://www.index.hr/sport/clanak/ne-vida-nije-slavio-gol-protiv-dinama-pogledajte-sto-je-tocno-napravio/2488865.aspx

    “DOMAGOJ VIDA je jučer u 100. minuti utakmice AEK-a i Dinama postigao pogodak kojim je hrvatskog prvaka, a ujedno i svoj bivši klub, izbacio iz utrke za natjecanje u skupinama Lige prvaka. No Vida je jasno pokazao nakon toga da pogodak ne želi slaviti.

    ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK VIDE I NJEGOVU REAKCIJU NAKON GOLA (https://youtu.be/rtWW7i7nnjg?t=898)

    Snimke iz raznih kutova pokazale su da je Vida rukama gestikulirao da ne želi proslaviti ovaj vrlo važan pogodak. Ipak je Dinamo njegov bivši klub. Nakon toga okružili su ga suigrači. No na društvenim mrežama dobio je puno kritika iz Hrvatske. Najglasnije je odjeknula objava hrvatskog glumca Renea Bitorajca.

    (…)”
  • Kepec
    4.8k
    Kad smo već kod Vide, a i da svi koji su ga srčano vrijeđali shvate jednu stvar.

    "Razumijem frustraciju zbog ispadanja Dinama, ali ne razumijem ispoljavanje te frustracije na, od svih ljudi, Domagoju Vidi?! Kakvo slavlje?! U trenutku kad se valjda nitko na svijetu ne bi mogao kontrolirati, frajer je usporio, spuštanjem ruku pokazao da ne slavi... Ispričao se Liviju, inače svom velikom prijatelju (tko to napravi nakon gola?), zahvalio Bogu.. Koji je problem? Što je trebao? Fulati gol? Zatajiti Boga kojem uvijek zahvali? Rasplakati se? Neka svaki genijalac koji je vrijeđao Vidu usporedi jučerašnji gol i "slavlje" s golom i SLAVLJEM protiv Ludogoreca.. I onda se ispriča jednom genijalnom tipu, koji je toliko dao Hrvatskoj (a puno i Dinamu), koji je najveća dobričina koju ćete upoznati u nogometu, koju je pozitivac bez kraja, koji pomaže kome god i kad god i kako god može, koji je frajer i mudonja kad je najteže, na terenu i izvan njega. Baš njega su neki našli vrijeđati, i to potpuno promašeno."

    Komentirao Tomislav Pacak, prvi put iskreno čujem za lika i ne znam i ne zanima me kakve je izjave prije i inače imao, na čijoj je strani i kakav je bio ili će biti, ali znam da je ovim komentarom rekao činjenice vezane za Vidu. Rekao sam i jučer, Vida bi nam trebao biti najmanji problem trenutno, ali vidim da se puno nas odlučilo vrijeđat ga pa neka barem jedan od njih koji su mislili da je kriv promjeni mišljenje, ja sretan.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Ja sam sad još ljući nego sinoć, u zadnjih 15 minuta utakmice smo dobili dva gola koja su bila poništena, normalan trener bi prepoznao to upozorenje, vidio da mu ekipa gubi koncentraciju i da su nas ovi nabili u peterac...njegova reakcija su ruke na leđima i nadanje da nam možda neće dati gol.
  • dzggzd
    144
    prvi put iskreno čujem za likaKepec
    glasnogovornik repke
  • Kepec
    4.8k

    Da vidio sam da ima veze s repkom, nisam znao jel novinar ili neš drugo
    Hvala
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.