• hardek
    1.8k
    Šta je pjesnik htio reći? Ako je Europa bitna, zašto su Mišić i Ljubo na terenu 6. utakmicu zaredom? Ivanušec je MORAO danas biti na terenu i utakmica bi vjerovatno bila riješena do 60. minute. Isto tako, sljedeći put kad vidim da Ljubičić igra lijevog beka ne znam ocu li se moc natjerati pogledat utakmicu. Dečko je veznjak i nek igra tamo, ako nemaš povjerenja u Perkovića stavi juniora na lijevog beka jer ovo što dobivamo od Ljube na lijevom beku je rang 3. lige

    Najgore od svega je što deficit na tablici može bit 7,8 bodova jer sljedeći vikend ni ne igramo ligašku utakmicu...
  • Olmic
    3k
    I jos za kraj. Kaze Biscan platili smo cijenu ritma utakmica…pa jebemu mater znas vec 6 mjeseci koliko ces utakmica odigrati, imao si vrmeena posloziti 2 ekipe da si htio

    Samo prazne izlike..
  • Kaktus Car
    384
    Indikativno je da je dogovoren Nenad i u zadnji trenutak izbor padne na Šimićevog prijatelja kojem je Rijeka ili Olimpija plafon dosadašnje karijere. Veći klub od Dinama sigurno neće voditi.Captain America

    A koji je plafon Bjelici? Kao da je on vodio ili će ikada voditi veći klub od Dinama.
  • Joey Barton
    255
    Kada kritiziraš onda si mamićevac, ne kužim takve komentare. Meni je ova večer debelo prisjela kada vidim pristup i stanje ekipe. I još ne kužim komentare kako sigurno osvajamo prvenstvo.

    Kao prvo, ne kužim nonšalantan pristup utakmici s mix sastavom. Bitnija je ova utakmica od one u Kazahstanu. Pa s Topićem, Barišićem, Krdzalicem, Boškom, Sucicem i Lukanicem (+Drmic, Spikic, Maxime) bi izvukli remi u Kazahstanu.

    Danas je trebao startati prvi tim obavezno, utrpati dva gola i onda sukcesivno krenuti sa zamjenama od 60.minute . A mi lagano sebi zabijamo auto-gol s Ljubom na desnom beku, igranjem kriminalnog Špikića, Sučićem u sredini koji ne donosi trenutno ništa. Tek krećemo igrati od 60.minute kada Ljubo uskače u sredinu i ima ga po cijelom terenu.

    Baturine nema od utakmice superkupa. Svaki pravi trener zna da dečko ima 20godina i da može imati oscilacije tokom sezone jer realno dečko igra bez pravog odmora (euro za mlade). I mi umjesto da imamo zamjenu za njegu, mi potjeramo dvi njegove zamjene (Tolić, Janković), posebno me žalosti ovaj drugi jer vjerujem da bi skupio 10-12 utakmica u kojima bi startao, i još 7-10 utakmica u kojima bi ulazio u igru. Slično i kod Tolića, koji je igrač za probijanje bunkera jer ima dobar dribling i čest ne strijelac - danas je zabio gol za Slovan.

    Potrošili smo Mišića i Ljubu, gospoda nemaju odmora nikakvog a bome ni kvalitetne zamjene. Može ih odmoriti Bulat ali on je trenutno ozlijeđen, a Sučić nije ta razina. Mišić je već skupio dva žuta kartona u HNL-u, pa vi sada zamislite utakmice s njegovim izostankom i još neka se skupi ozljeda nekog od bitnih igrača i plus ritam srijeda-subota s Europom, krasnu kvalitetnu širinu imamo.

    O Špikiću više neću trošiti riječi. Mi dajemo besplatno Menala Rijeci, pa dajte Špikića Rijeci i recite da ćemo im ga mi plaćati dok god bude igrao za njih. Dečko je preumisljen, glumi zvijezdu privatno jer sam iz pouzdanih izvora milijun priča o njemu koje su mi ga dodatno zgadile kao osobu. Kada loptu primi onda kreće teški slow motion, radnja se usporava a protivnički bekovi dobivaju ubrzanje. Mario Šitum i Ivan Fiolić su za dvije klase iznad njega. Radije bi gledao Ćužu nego njega.

    I ono što me najviše boli jest da se tovarija pali i raste im samopouzdanje. Bježe nam dva boda i imaju utakmicu manje, a riješili su dva derbija. Mi se tješimo da ćemo još to stići, a oni samo viču kako je njima bitniji HNL dok nama trener izjavljuje kako je trenutno Europa bitnija. Krasno.
    Ruku na srce, u realno najbitnijoj sezoni za osvojiti HNL preloše ulazimo u prvenstvo dok s druge strane euforija trese Hajduk koji je okupio okej ekipu i koji je dobio pojačanja prije početka prvenstva dok nama Alžirac vadi vizu već 4 tjedna i vodimo pregovore sa Stojkovićem i Lukasom već dva tjedna.

    Meni ova uprava i ovaj trener imaju za sada žuto svjetlo na semaforu koje se prebacuje na crveno. Ukoliko se u ovom trenutku neće zadržati četvorka iz repke i neće dovesti najmanje Stojković, onda nemamo šta razmišljati o tituli u HNLu.
  • Mlađi referent
    11.4k


    Bišćan je nevjerojatnom brzinom počeo ličit na potpuno ispuhanog i bezidejnog tipa. Teško je, umor, put u Kazahstan, ritam utakmica, falit će nam…

    Umjesto da ti je ekipa našpanana kako priliči Dinamu, da te se boje ove ekipe koje nemaju pola naše vrijednosti, da izgledaš nezaustavljivo, ti u osmom mjesecu već pričaš luzerske priče
  • Captain America
    15k
    A koji je plafon Bjelici? Kao da je on vodio ili će ikada voditi veći klub od Dinama.Kaktus Car

    Samo je uzeo 5 bodova u grupi Lige prvaka s Atleticom, Zenitom i Portom. Imao je isti broj bodova kao Porto, bod manje od Zenita , a Atletico je te sezone igrao finale Lige prvaka. Bit ću brutalno iskren i reći da sumnjam da će Bišćan ikad voditi neki klub u Ligi prvaka.
  • LeonianWrynn
    162
    Depresivno je čitati ovakve komentare...

    Ljudi smirimo se, ovo je 3. utakmica u 7 dana, igrali su prije 3 dana u Aziji na 4 sata vremenske razlike

    Svi hvalite tog Kaneka, ja se slažem, ali kontekst je taj da je on jedini imao 7 dana odmora, nije letio u Kazahstan

    Bišćan je kriv što je trebao bolje rotirati, po meni Ljubičić nije smio igrati LB danas, i Ivanušec je odmah na poluvremenu trebao ući, među ostalim

    Ali ne smijemo sad bit full depresivni, prošle sezone smo imali 8/12 bodova protiv Gorice

    Ja sam napisao jučer da ih se ne smije podcijeniti

    A kad sam prije jedno tjedan dana napisao da me zabrinjava pomalo hajduk svi ste me posrali, a sad odjednom svi lajkate kad netko napiše da nam bježi titula

    Da Petković nije fulao onaj zicer sve bi bilo u redu ovdje ne bi skoro uopće bilo negative

    Idemo polako i mirno dalje, utakmica protiv aek-a je još uvijek bitnija za nas, za klub financijski i za moral.

    Vjerujem da će se stanje poboljšati
  • Joey Barton
    255
    Meni nije čitati depresivno komentare već je ovo realno stanje situacije. Netko je na ovoj temi ili temi transfera napisao kako po pitanju ekipe iz sezone 2020/2021 ništa nismo uradili, tj. nakon te sezone jer nismo doveli nikakve prave zamjene (osim Ljubičića kojeg koristimo na lijevom beku???).
    Složio bi se s tom konstatacijom jer smo izgubili Orsica, Ademija, Majera, Jakica, Gvardiola, Lauristena, a dogodio nam se Mišić, i od mladih iskočili Baturina i Šutalo. Ristovski se tukao sa Stojanovicem za prvu ekipu, a Livi, Petko i Ivanusec su jedini ostali. Niti jedan kapitalac. Hajduk danas i Hajduk iz sezone 2020/2021, je kao da igraju Hajduk i Slaven Belupo.

    Javiti će se par likova i reci će nije sve crno, igramo Ligu prvaka, osvajamo svake godine prvenstvo a nitko ne kuži da ako osvojimo i ove sezone prvenstvo i uđemo u Ligu prvaka sljedeće sezone onda nas tovarija neće stići sljedećih deset godina. Oni idu ALL IN i ako uspiju onda ih mi nećemo stići sljedećih 5-6 godina. Kada su se prošlu zimu zagovarala pojačanja koja će se uigravati na proljeće onda su se prozivali mamicevci, a realno smo mogli uigrati barem dva igrača na proljeće.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Čitanje komentara raznih plačipički na temi je gore od gledanja prvih 60 minuta utakmice.
  • LeonianWrynn
    162


    Titraoui ima liječnički u ponedjeljak

    Čekaju se Stojković i kačavenda

    Nije prijelazni rok gotov
  • Mrvica
    3.6k
    Više mi je muka zbog nekih komentara nego zbog rezultata večeras. Ajmo ih razapet ko Isusa na križu zbog večeras, samo to nismo odradili još.
  • Lynx17
    2.8k
    Mislim da svi (ili barem vecina) forumasi moraju....



  • San Lorenzo
    12.5k
    Kad budemo mirni nakon ovakvih večeri, tad ću se zabrinuti jer će to značiti da smo navikli na luzeraj.
  • boem
    309
    Ovo je bilo baš teško gledljivo. Da su teške noge zvuči kao glupa izlika, ali mislim da nešto ima i u tome jer je danas bilo baš puno izrazito krivih dodavanja. Kao što je već netko spomenuo, i ja sam rekao odmah na početku tekme da je Ivanušec morao startati da se riješi utakmica, a da ga onda izvadi u drugom poluvremenu.

    Nažalost, ovo će još više zagrijati euforiju na jugu. Bilo bi dobro da prođu, ako već ne u skupine, onda barem Paok.
  • Ivdzo11
    3.3k
    Kakav luzeraj... Idemo dalje... Mi smo jebeno u zraku nakon jedne dobre utakmice... Nakon jedne osrednje svi u ku***.... Ajmo malo vjere u decke... SAMO DINAMO... ZDS
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.