• NitkoBitan
    13.5k
    Netko je napisao prije par dana da nas ne ide kada igramo na dan Oluje (ili oko Oluje). Bome...
  • Lynx17
    2.8k
    Kad budemo mirni nakon ovakvih večeri, tad ću se zabrinuti jer će to značiti da smo navikli na luzeraj.San Lorenzo


    Ma biti ljut, razocaran i sve to je jedno. Ali izgubiti cijeli kompas je nesto drugo. A dosta tu spadaju u taj potonju kategoriju.
  • K3p
    131
    Kakvih pič..tina i plačipički je pun ovaj forum. Rang onih sisa koje odlaze sa stadiona kad primimo drugi gol u Europi ili fuckaju čim ne ide sve 'od ruke' 45 min. Sram vas jebeno može bit vi sebe nazivate nekakvim navijačima? vi ste kurac, a ne navijači dinama. Fala lepa i doviđenja
  • Boysica
    470
    Jbt ko da smo izgubili 5:0 od gorice takva atmosfera je bila uzas .
    Umor puno tekmi , vidjet ce te dignut ce se samo im treba vremena ja vjerujem u njih
  • Noel
    4.3k
    Ako je tako Igore i teško putovanje Kazhastan i sve to zašto si vodio cijelu momčad gore nakon 4:0.? Zašto nisi krucijalne igrače ostavio u Zagrebu?
  • boem
    309
    Da, ostavit će Petkovića, Šutala, Livakovića i Ivanušeca u Zagrebu pa će onda ako dođe do panike uvoditi juniore...
  • Crusades1986
    10.1k
    Ovi isti koji bi krucijalne igrače nakon 4:0 ostavili u Zagrebu bi mu najjače spolno općili sa ženskim rodom u familiji nakon nekog poraza ili lošijeg rezultata bez njih u Kazahstanu.
  • boem
    309
    Po meni nam je jedan od glavnih problema u ovakvim HNL tekmama manjak igrača u 16m. Danas isto, dođemo u priliku za centaršut, a u 16m samo najniži igrač na terenu, Kaneko...
  • IstokKa96
    581
    Ako je ova sezona 'prijelazna' (prodaja/poklanjanje svih 'zaslužnih' igraca koji imaju vazece ugovore, one koji su 'prerasli' HNL, uvrijedjenih svojim statusom u momcadi i sl.) ocekujem da se to na odgovarajuci nacin prezentira javnosti/navijacima pa da svi nekako lakse prebrodimo period koji svaki veliki klub prolazi, a ako su kriteriji i dalje najvisi moguci (dupla kruna i ulazak u skupinu LP), onda je vrijeme da se svi uozbiljimo.

    Poseban naglasak na strucni stozer, igrace, ali i sve one koji se kunu u Dinamove boje/ljubav, a izvrsno im ide suprotno u praksi.

    Hvala 3005x!
  • Kepec
    5.1k
    Čitam zonu već duže vrijeme, bez ulogiravanja i postavljana komentara, i svaka čast ljudima koji su tu godinama pogotovo moderatorima.

    I prije se nakon poraza, nebitno jel od Seville ili Slavena, pisalo o lošoj igri, krivo postavljenoj postavi, loše vođenoj utakmici itd. Ali ovo što sam pročitao zadnjih 6,7 stranica mi nikako ne ide u glavu. Znam da je došlo puno novih ljudi i bilo tko može ovdje pisati, svejedno mi nije jasno s kime sve dijelim ljubav prema Dinamu. Micanje Bišćana i Šimića, kritiziranje igrača koji su tu tek par dana, vrijeđanje, žaljenje, cmizdrenje. Da, Dinamo mora biti jak, snažan, mora "proletiti" kroz klubove poput Gorice, Rudeša, Istre itd., ali opet s druge strane da Banić danas nije Baturini i Petkoviću obranio, da su tri udarca uz rub stative ušla u gol, pisalo bi se drugačije. Zašto je to tako, zašto smo licemjerni, zašto mislimo da sve uvijek mora biti savršeno? Nije dobro počelo, ali kaj sad, 34 kola su pred nama, Europa je pred nama, kup je pred nama. Korak po korak, ne može prvenstvo uvijek biti gotovo do 11.mjeseca.
    Ispike na dužem postu ali nisam mogao ne odgovoriti na 90% komentara sa zadnjih par strana.
  • Lynx17
    2.8k
    Čitam zonu već duže vrijeme, bez ulogiravanja i postavljana komentara, i svaka čast ljudima koji su tu godinama pogotovo moderatorima.Kepec


    Logiraj se i komentiraj vise. Puno vise.
  • Dinamosaur
    1.1k
    Petko je mogao sve rijesiti, mogao i Mitrovic sa druge strane. Puno krivih dodavanja. Sucic ko klinac. Moharami kao da igra za svoju repku- dodavao samo bijelima.

    Misic - bog!
  • Zambatine škude
    2.3k
    Previše je bilo obećanja od Biščana Šimića I ekipe.Noel

    Kojih?
  • Captain America
    15k
    Vidjelo se opet da nisu trebali pokloniti Bočkaja. Već sam pisao kad se počelo spominjati odlazak u Osijek da bi ga bila greška pustit jer nas svako malo čeka ovakva bunkerčina gdje Pero nije slabost u obrani, a njegovi centaršutevi i slobodni udarci bi nam mogli biti zlata vrijedni. Još kad vidiš da Mika nema zamjenu...
  • Zambatine škude
    2.3k
    Indikativno je da je dogovoren Nenad i u zadnji trenutak izbor padne na Šimićevog prijatelja kojem je Rijeka ili Olimpija plafon dosadašnje karijereCaptain America

    Za razliku od Bjelice koji je do Dinama vodio velikane Speziju, Lech Poznan i Austriju Beč.

    I što je tu točno baš sad indikativno, a da nije bilo indikativno prije tri dana, tjedna ili mjeseca? To nešto nije bilo indikativno sat i pol prije kraja utakmice s Goricom? Ovo su vrlo ružne insinuacije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.