• Jurki
    11.7k
    Igramo stalno istu igru koja je lako citljiva. Danas nit sam videl presing niti zelje za bilo cim svrsishodnim.
  • LovroZG
    1.3k
    Igrači su danas bili dekoncentrirano. Jako puno neprisiljenih pogrešaka kod pasova i primanja je bilo. I onda kad smo nešto i počeli igrat smo i promašili par šansi. I Gorica isto je srećom zapucala svoje prilike.

    Igramo toplo-hladno trenutno i to se najviše može zamjerit Biščanu. Na trenutke to izgleda ozbiljno i moderno s presingom, al često i ovak protiv Gorice. Ljubičić na beku nam nije bio potreban.
  • Orc123
    8.1k
    Ne ocekujem presicu poslje ove tekme....
  • San Lorenzo
    15.9k
    Perkovića na klupi mogu shvatiti jedino ako su u ugovor instalirani neki bolesno skupi bonusi za broj nastupa, pa ga se sad drži u zamrzivaču...odbijam vjerovati da netko vidi Ljubičića na beku i misli si 'to je to, to hoću, to gori!'
  • nwankwo646
    342
    Ne znam... Uvik me mučila ta tetovaža na podlaktici... Realno, nekome ko je pametan, to se nebi dogodilo
  • Captain America
    17.7k
    Ne znam... Uvik me mučila ta tetovaža na podlaktici... Realno, nekome ko je pametan, to se nebi dogodilonwankwo646

    :rofl: :rofl: :rofl:

    Još gore kad znaš da je godinama bio u Engleskoj.
  • LovroZG
    1.3k
    Ovo s Perkovićem i B. Šutalom je isto misterij. Zašto barem jedan od njih ne može dobit priliku protiv Gorice kad rotiramo obranu? Kako ćeš jednoga od njih razvit, a drugog vratit u igru nakon teške ozljede ak ne mogu dobit minute protiv slabijih protivnika u HNL-u?

    E, da. I Ivanušec na klupi nam se obio o glavu, al ajde, to se može uračunat pod čuvanje igrača koji je imo manje odmora ovog ljeta.
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    Jesu četiri boda iz tri utakmice upitan rezultat i jel znak da se nije ušlo najbolje u sezonu? Je. Ali opet smo imali tri ili četiri " mrtve " šanse, i da su se one realizirale svi bi zaboravili ovu proljev utakmicu protiv protivnika koji evidentno ide tražit 0-0 na Maksimiru.

    Hoće li nas opet rušit i destabilizirat " piskarala" ? Hoće!! Ali na takve se stvari odgovara punom podrškom i posjetom na Maksimiru, a ne sa 3000 ljudi ali 15 000 komentara kako se eto trebalo i moralo pobijedit. Ljudi, znaju i dečki na terenu to vrlo dobro. AEK je realan protivnik i pravi ispit za nas. Igraj. Ajmo. Naprijed. Hrabro!!
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Mi smo doma pročitani i to treba jasno reci,igramo kroz sredinu i pimplamo,igramo bez bekova i bez napadača.

    Namece se jako puno pitanja kod Igora po meni:

    - Moharami kao prvi izbor
    - forsiranje Ljubicica prije Perkovića na beku
    - prekidi pogotovo u fazi napada
    - otpisivanje Drmića
    - tko nam je drugi napadac ako to nije Drmic?
    - forsiranje Topića
    - prvo se ne rotira pa danas u vaznijoj utakmici od Astane izrotiraš da je čak skoro i netko sa tribine ušao
    - zasto Petkovic kao jedini napadac ne napada nijedan centaršut
  • Olmic
    3.7k
    Ali da covjek ne kaze ja sam kriv , poslao sam na teren momcad bez najboljeg igraca koji se odmarao 7 dana, a on laganica noge su teske
  • dZg1986
    520
    Ne možemo samo okretati glavu i šutiti kad je očito da postoje određeni problemi. Tri ili četri mrtve šanse ne čine situaciju boljom, nitko se na kraju sezone neće sjećati tih šansi, već bodova na kraju.
  • immerwieder
    1.4k
    pristup danas katastrofa, na zagrijavanje se izašlo u 20:28, a u 20:52 su već bili u tunelu,
    od toga sve počinje, polovici nije niti probil znoj

    konačno bi na nekoj presici trebalo objasniti situaciju s Drmićem, igramo bez špice

    a Sopić je ove svoje dobro fizički pripremil i postavil, izvrsno je reagiral kad je stavil ovog novog Danca čim je Ivanušec ušel, znal je da statični Soldo nema šanse,
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Petkovic nije napadac za HNL i tu je kraj price. Zlata vrijedan za Europu ali za HNL je igrac manje. 90% utakmica mi napadamo i treba nam netko tko visi u sesnaestercu non stop ili tko ce traziti prostor i utrcati u njega kao Emreli u Puli.
  • Orc123
    8.1k
    Za neke stvari nije ni Biscan kriv. Da je l. Beka, desno krilo i zadnjeg veznog, pa cak mozda i napadaca dobio krajem 6. Mj ili pocetkom 7mj ne bi sad te igrace morao uigravati nego bi se odavno uigrali vec! Prosli bi pripreme, upoznali se sa ekipom, usli u natjecateljski ritam! Jasno je Simic dao do znanja prije sezone da nam treba od 5 do 8 igraca....nije se sve trebalo dovesti odmah ali ova 3-4 de je trebalo...mislim da se ru i Simica ne pita previse nego Perasicu i ekipu koja se sjetila pred najvazniju sezonu stezati remen!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.