• ksapi
    2.2k


    Aha, sad shvacam. Isprike tebi, jos citam i ne vjerujem da netko ovo moze napisati :)
  • Mali Zeus
    9.8k
    Eh, mi bi birali gdje ćemo… Znači oni doslovno na svakom kraju Hrvatske mogu skupit bez problema više od 6000 navijača na utakmici, a mi se borimo toliko skupit u Zagrebu. Čini se da je onda stvarno omjer u broju navijača debelo u njihovu korist.Juznjak

    Naravno da će na kup utakmici nekog niželigaša skupiti par somova ljudi kao što bi i dinamo skupio. Ti na temelju tekme protiv Omladinca iz Gornje Vrbe vučeš paralele s brojem navijača i simpatizera po cijeloj zemlji. Na kraju krajeva Brod i okolica su plavi i siguran sam da bi se toliko skupilo i da mi igramo i više.
  • Droljo
    5.1k
    Na kraju krajeva Brod i okolica su plavi i siguran sam da bi se toliko skupilo i da mi igramo i više.Mali Zeus

    Bi sigurno.
    Sline mi cure kad samo zamislim vlak iz zg staje u kt a unutra kaos. Zg, sesvete, ivanić, popovača, a nakon što mi uđemo skupljamo slavonce. Novska, gradiška, brod. :scream:
  • Juznjak
    3k

    Moje su misli išle u smjeru da je tamo od tih “par tisuća” ljudi bilo sigurno 90% njih koji navijaju za Hajduk. Ti si upravo povukao paralelu koja nema smisla i uspoređuješ bi li se nas skupilo isto u Slavoniji. Pa nas bi sigurno trebalo bit puno više, to nije upitno. Ali znači li to da ne postoji dio Hrvatske gdje oni mogu doći igrat a da ih se ne skupi par tisuća? Jer ako u Slavoniji oni skupe toliki broj ljudi, a mi se uvijek udaramo u prsa kako je Slavonija plava, onda me strah i pomislit što je u ovim područjima za koja govorimo da su 50/50.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Moje su misli išle u smjeru da je tamo od tih “par tisuća” ljudi bilo sigurno 90% njih koji navijaju za Hajduk. Ti si upravo povukao paralelu koja nema smisla i uspoređuješ bi li se nas skupilo isto u Slavoniji. Pa nas bi sigurno trebalo bit puno više, to nije upitno. Ali znači li to da ne postoji dio Hrvatske gdje oni mogu doći igrat a da ih se ne skupi par tisuća? Jer ako u Slavoniji oni skupe toliki broj ljudi, a mi se uvijek udaramo u prsa kako je Slavonija plava, onda me strah i pomislit što je u ovim područjima za koja govorimo da su 50/50.Juznjak

    Pa u Brod su sad došli ljudi odasvud iz Slavonije. Isto tak bi bilo i da Dinamo dođe i velim još i više jer je Brod naš. Nije ti to, igra se u Brodu pa dođu samo naši ili ne znam u Đakovu pa dođu samo ljudi iz Đakova. Veliš Dubrovnik, onda bi tam došli naši iz Hercegovine.
    Slavonija je negdje plava, negdje bijela, a dosta je izmiješana generalno.

    Ono na čemu bi svakako trebalo raditi su klubovi navijača po Hrvatskoj. Mrzim kad moram uspoređivati ali oni to jako dobro rade s društvom prijatelja hajduka. To je trebalo krenuti još u ožujku na valu dobre vibre i promjena, ali nažalost nakon učlanjivanja preko povjerenika za skupštinu sve je stalo.
  • Mališan
    1.7k
    Jebo ih termin u 15:30 da ih jebo, ono kad ti dinamo dode kraj zgrade igrat al je termin usred radnog dana u 15:30... Kužim da moraju bit dnevni uvjeti zbog reflektora bla bla, al da se igra u tipa 17 h ne bi bilo velike razlike, osim trostruko veće posjete
  • masacusec
    3.1k
    Ljudi, da ga jebeš, mi nebi napunili neko slavonsko selo sred radnog tjedna/dana....budimo iskreni sami prema sebi!
  • miro
    3.2k
    Da nismo 18 godina prvaci, napunili bi 3 put toliko
  • Juznjak
    3k

    Da nismo 18 godina prvaci opravdanje bi bilo “šta ih imam ić gledat kad ionako stalno gube”
  • Mihaljević
    8.2k
    Po čemu to zaključuješ? Pa Borinci prošle godine do zadnjeg mjesta bili puni , a čini mi se da je bio utorak...
  • NORTE
    9.3k
    Ljudi, da ga jebeš, mi nebi napunili neko slavonsko selo sred radnog tjedna/dana....budimo iskreni sami prema sebi!masacusec
    Ne bi mi iz Zagreba, ali bi lokalni dinamovci.
    Stalno radite neke usporedbe, a ovi imaju samo tri trofeja (kupa) u 17 godina.
    Prvi put u 17 godina imaju nekakve šanse od početka uć u borbu za titulu, normalno da su euforični.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Da nismo 18 godina prvaci opravdanje bi bilo “šta ih imam ić gledat kad ionako stalno gube”Juznjak

    Dinamo 2006. nije bio dvije sezone prvak i kad je u treću pod Kužeom krenuo dobro bila je euforija, 13 000 gledatelja u prosjeku. Zamisli da nismo 18 godina prvaci, gorilo bi sve.
  • Nino Bule
    11.6k
    Ljudi, da ga jebeš, mi nebi napunili neko slavonsko selo sred radnog tjedna/dana....budimo iskreni sami prema sebi!masacusec

    Pa prosle godine smo napunili slavonsko selo usred radnog tjedna
  • Kepec
    4.8k
    Ak nikaj ekipi iz Slovenije su Gajnice/Stenjevec bliže neg Maksimir. Ima tekma s Ponikvama i svojih prednosti.
  • Maki17
    174
    Oni su igrali u Slavonskom brodu a ne u nekom selu. Malo provjerite prije pisanja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.