• vjeko1701
    6.3k
    Ma dobro, zbilja neko čuđenje kaj nastavljaju svoj mit o Poljudu i atmosferi. Pa normalni Hajdukovci na snetu sami kritiziraju kako to izgleda na reprezentaciji i ovakvim utakmicama. Pa desetljeće i pol je to jedino kaj su imali pozitivno za reći o klubu, neće to tek tak otići.
  • nwankwo646
    342
    Najsportskiji grad, najlipši grad, najlipše žene, najlipši stadion, najbolji igrač, naravno da je i atmosfera najlipša...
  • Muka
    346


    Kraljevi atmosfere gube lagano u hendikepu u Solunu.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Zanimljivo kako i uz ime Livaje sad često spominju prefiks ''najbolji igrač lige''Maksim Maksimirski

    već sam negdje napisao, livaja nije najbolji igrač lige!
    najbolji strijelac, najbolji ofanzivac nije isto što i najbolji igrač.

    najbolji, najkompletniji igrač u HNL-u, najveća klasa, najveća kvaliteta, igrač sa potencijalom za najveće domete u nogometu kao sportu je josip šutalo...i to ono, poprilično uvjerljivo!
  • Fanboy
    2.4k


    Meni je osobno Mišić tu negdje na diobi sa Šutalom, a ni Ivanušec nije daleko...
  • Captain America
    15.3k
    Mišić je najbolji igrač u HNLu, a Šutalo i Baturina imaju najveći potencijal. Oni imaju još dosta za napredovat jer od 6 utakmica s top protivnicima godišnje nema kruha.
  • Klenx
    4.5k
    Čim duže oni žive u uvjerenju o najvatrenijoj atmosferi, najluđem gradu i najpunijem stadionu to bolje za nas.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Meni je osobno Mišić tu negdje na diobi sa Šutalom, a ni Ivanušec nije daleko...Fanboy

    ne bi rekao...
    šutalo je u ovom trenutku igrač sposoban igrati na najvišoj mogućoj razini.
    to najbolje dokazuje u reprezentaciji...staviš ga unutra, gdje je okružen top svjetskim klasama poput modrića, kovačića, brozovića...i ti ne vidiš da on po bilo čemu kaska.

    fizikalije na mjestu, taktički odgovoran, miran u predaji, pravovremen u čišćenju, pravovremen u presjecanju lopti, siguran u skoku...ne vidim segment igre u kojem bi on to trebao nešto posebno napredovati...

    mišića nismo (još) gledali na toj razini pa ne možemo govoriti...al ono, kad u igru uđe livaja, jednostavno se vidi da on nije ta klasa, on je upotrebljiv, zabit će nekada, al nije ta razina. isto vrijedi i za našega petkovića....barem je moj dojam takav.
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Onaj Odjidja je jako sličan igrač Mišiću, ali je na razini Bulata
  • vjeko1701
    6.3k
    Ofoe je meni njima pošteno pojačanje, posebno za HNL. Za europu je upitno koliko može trčat. Danas je radio najveći pritisak ali je zato izdržao svega nekih 60ak minuta. U odnosu na Kalika ili Grgića pošten upgrade.
  • Droljo
    6.5k
    Ljudi, pa nije ni hajduk primio gol. Imaju oni jako dobar rezultat. Oni trebaju pobjediti paoka u 90 minuta. Nije to uopće nemoguće. Dobili su i nas u gostima da ni sami ne znaju kako. Po meni su oni u blagoj prednosti. Bojao sam se da doma ne puknu, da ih ne iskontriraju grci. Sad mogu lagano svoju igru na tranziciju i čekat. A trčat mogu. Imaju livaju naprijed koji može sačuvati loptu, prograti itd. Netko iz drugog plana uleti, zabije i eto ti 0:1.
    A možda i dobiju 5 komada. Nikad se nezna :lol:
  • Eduardo
    18.1k
    Osijek je sinoć teško oštećen i nedostatak VAR-a ih je koštao šanse za drugu utakmicu. Turci su dobili penal koji nije trebao biti suđen i nesuđeno čisto zaleđe za peti gol. S 3:1 i 5:1 ući u uzvrat je ipak ogromna razlika, nenadoknadiva.
  • Eduardo
    18.1k
    Uz ovo Globan dodaje kako će Hajduk za prolaz morati upisati prvu povijesnu pobjedu nekog HNL kluba na grčkom tlu ili proći na penale, trećeg nema.

  • Svi na Sjever
    2k
    Čitajući medije i izjave igrača ja ne znam jesam ja istu utakmicu sinoć gledao.

    Ok, Hajduk sa stativom Sigura imao najbolji udarac nego što je to sama šansa bila , znači prvo poluvrijeme Paok puno bolji sa visokim izlaskom i puno bolje su stajali na terenu, crnac na desnom krilu je zeznuo par jako dobrih situacija sa jako lošim zadnjim pasom.

    Drugo poluvrijeme uspavanka i jako malo rizika s obje strane gdje se Paok zadovoljio nulom, sa situacijom Mlakara u kojoj je on instiktivno reagirao glavom, situacija je više izgledala obečavajući nego što je uistinu bila.

    Sve u svemu klasična utakmica 50-50, da se netko brutalno ispromašivao to nisam vidio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.