• Blueshadow86
    861
    Asistencija Kroosa vrhunska, ali treba pohvaliti i kretanje Vuniciusa prije asistencije, kao i hladnokrvnu završnicu.
  • Zagi
    4.9k
    Nevistić bi to obranio.
  • rioda
    2.1k
    Lopta Kroosa je top, ali kretnja oba stopera u ovoj situaciji je diskutabilna
  • Medford Hernan
    33
    Asistencija Krossa je vrhunska ali preširoko desnog neka i drugog stopera je jako loše.
    Po meni gledajući ovaj Bayer koji u polju igra sasvim solidno ali im fale klase kao nekad Robben i Ribbery na krilima da rade razliku driblingom
  • Blueshadow86
    861
    Nema Bayern taj luksuz pa da za stopere ima Bernauera i KTC-a. :wink:
  • mlinchica
    1k
    A ne znam, kaj su mogli.. Jedan je na Viniju, drugi pazi na Judea. Veći je problem kaj je Toni s desna ušao u sredinu potpuno sam, nitko na njega kao da se radi o nekom bezazlenom igraču, a ne majstoru ovakvih poteza. Ma Tonijev gol, navukao je stopera da krene presjeći loptu ispred Vinija misleći da će mu lopta u noge, a ovaj mu samo plasirao iza leđa. Vini je prebrz da ga se stigne onda..

    Nevistić bi to obranioZagi
    Miške bi to presjekao prije :smile:

    Kakva tekma! Bit će još golova.
  • Kruno
    133
    Ajmo Bayern jos koji.
  • BBBaranja
    1.9k

    Prizivao si Robbena,dobio si Sanea :blush:
  • Captain America
    13.3k
    Kante je redovito prepuštao loptu protivničkim igračima da im je kasnije može uzeti. Tako i Real u Ligi prvaka daje lažnu nadu protivnicima :cool:
  • Medford Hernan
    33
    ne samo njega nego i Musialu koji je izborio jedanaesterac
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ne pratim baš strani nogomet, jučer sam pogledao utakmicu...nije mi jasno kako klub poput bayerna u polufinalu LP završi sa onakvim stoperskim parom?

    Karikiram, al ja ta dva igrača zajedno ne bi poželio u dinamu. Obojica dosta teretni, nikako to nije dobro izgledalo cijelu utakmicu.

    Zadnji put sam bayern gledao protiv citya prošle godine, tad je onaj upamecano odigrao "genijalno".

    Mislim, imaju praktički neograničene resurse, onaj azijat je fakat najbolje što mogu naći? :confused:
  • Banana 2
    392
    Igrači na najvišoj razini su danas općenito precijenjeni. Real nema ništa bolju ekipu.
  • BBBaranja
    1.9k

    Podsjetili su me na naš stoperski par Perić-Šutalo s početka sezone..
  • Noel
    4k
    Ovo slušanje Vikija Ivanovića kako komentira sažetak Bayern Real i doslovno kopira Božu Sušeca u Petici je baš teški cringe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.