• Marcinko
    327
    Ma prenapuhano je to na snimku, kojih 50 milijuna duga, daj molim te. Ovo za plaće je sigurno istina. S tim da ovo nije Karoglanov glas.
  • SjevernaStrana
    776
    Ovo što kruži o plaćama u Hajduku te dugu Hajduka, sve je točno... dug je malo pretjeran, ali to su te cifre... Jakobušićev odlazak se pripremao neko vrijeme zbog katastrofalnih financija o kojima tu pišem nekoliko puta i ovi neredi su mu sjeli kao budali šamar... Odgovornost je prevelika, a on odlazi kao da ništa nije bilo, odnosno kako većina misli "zbog kritiziranja Torcide"... Bez odgovornosti... Odrekao se otpremnine što je još jedan populistički potez i ovcama razlog više za plakanje za njim, a čovjek se po onome što znam itekako dobro naplatio na razne načine... Lako moguće da će se njegov nasljednik znati tek nakon izbora... Nebitno je tko će biti, bitno je da se kružni tok nastavlja, a njihovi vječni ideali postaju još vječniji...
  • Purger
    360
    dug je malo pretjeran, ali to su te cifreSjevernaStrana

    Reci koliki je, da znamo kad izađe izvještaj jesi li u pravu ili samo glumiš da imaš insider informacije
  • Zagi
    5.1k
    Sad je 100% da si tovar.
  • gio
    107
    Ma kakvi tovar pa pise ti purger :snicker:
  • mniokl
    254
    Ja sam davno pisao da je lukšin modus operandi-drž vodu dok majstori odu.Svakome sa dva grama mozga je jasno da su u ogromnim dugovima.Imaju predobru ekipu da bi bila jeftina a prihodi su im smiješni!
  • SjevernaStrana
    776
    Reci koliki je, da znamo kad izađe izvještaj jesi li u pravu ili samo glumiš da imaš insider informacijePurger

    Naravno da takve stvari neću iznositi... I nekidan sam ti nabacio to kako nije sve u izvještaju... Znaš kako se kaže "i na plotu piše pi..." Sigurno u životu nemam pametnijeg posla nego po forumima glumiti...

    Ako nisi navijač Hajduka, trol ili Lukša Jakobušić osobno, onda si jednostavno produkt utjecaja njihovog PR-a i silovanja medijskog prostora (ako se dobro sjećam jučer si odmah tu zalijepio članak kako je "Hajduk financijski stabilan" :lol: ) o svemogućem Jakobušiću, debelom bogu nogometa Livaji, pojačanjima Mr. Footballa koja vrijede zlata, unaprijed osvojenoj tituli i ostalim budalaštinama kojima godinama uspješno mažu oči kako vlastitim tako i navijačima ostalih klubova... i jedino zbog takvih to iznosim...

    Njihov najveći uspjeh je naše neimanje sportskog direktora i naši unutarnji problemi pa im je zamirisalo više nego inače... Tolike igračine s tolikim primanjima 7 kola do kraja na -10... :lol: :lol:
  • Purger
    360
    Naravno da takve stvari neću iznositiSjevernaStrana

    Sve jasno

    nije sve u izvještajuSjevernaStrana

    Ok
  • deda
    28.1k
    Strpite se dečki još malo pa će godišnji izvještaji. Onda možete u detalje.
  • SjevernaStrana
    776
    Evo neću više, neki ne mogu ili ne žele shvatit... samo jedno pitanje imam za Purgera... Nekidan sam u gradu vidio Lamborghinija, par minuta nakon prošao je Ferrari, a za njim i Bentley... sve to ispred tek izgrađene zgrade na top lokaciji... Sva tri auta bih zaista volio imati kao i stan u toj zgradi, no nesposoban sam povećati vlastitu zaradu i mogućnosti da budem vlasnik istih... Kako se zove financijski model Lukše Jakobušića po kojem ja mogu postati vlasnik istih?
  • The Undertaker
    4.1k
    Mene isto zanima na koji način možeš zadužiti klub a da to nije prikazano u fin. izvještaju. Pri tome mislim na neke značajne cifre a ne neki sitniš. Može i načelan odgovor.
  • Purger
    360
    Kako se zove financijski model Lukše Jakobušića po kojem ja mogu postati vlasnik istih?SjevernaStrana

    Prosvijetli me
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.