• Nino Bule
    13.4k
    Nadam se da ce varazdin izdrzat pocetni nalet hajduka, prva postava tovara skroz dobra i onda pogledas na klupu i imaju jednog jedinog igraca za uvest, ostali bi bili upitni u varazdinu.
  • LeonianWrynn
    162
    Gledao sam Hajduk ove sezone protiv Dinama dvaput, protiv Paoka dvaput, i protiv Slavena na Poljudu

    Rekao bih da je to tim koji bi s nekim 6/10 napadačem završio sezonu na 2./3. mjestu s otprilike 65 bodova, možda čak i malo manje

    Nisu oni ne znam kaj, ali imaju Livaju koji je po meni igrač na razini jednog Mitrovića, nije onak world class, ali je jako jako dobar i nema šta raditi u ligi slaboj poput HNL -a

    Zbog toga hajduk ima u sezoni puno prosječnih utakmica, koje bi inače završile jednim zasluženim remijem, ali trenutak individualne kvalitete (ili 2-3 trenutka) Livaje donese hajduku 3 boda

    Na taj način su prošle sezone 4 puta dobili Varaždin, a ljudi koji su gledali utakmice su rekli da je Varaždin bio bolja momčad 3 od 4 puta.

    Dakako da to nije dugoročno dobra formula i to vidimo u Europi, veći timovi ih uvijek izbace i tu ništa ne mogu

    Ali su kao stvoreni za HNL, winning mašina i definitivno ih moramo ozbiljno shvatiti bez obzira na sve
  • Jurki
    11.7k
    danas jogurt puca ko kokica u gradu baroka.
    Sparina je ubitacna i cisto sumnjam da budu mogli igrat ikakav nogomet.
  • NitkoBitan
    17k
    Ako ima tko link za tovare nek sibne
  • blackbully
    4.5k
    imaju Livaju koji je po meni igrač na razini jednog MitrovićaLeonianWrynn

    Odjava.
  • LeonianWrynn
    162
    danas jogurt puca ko kokica u gradu baroka.
    Sparina je ubitacna i cisto sumnjam da budu mogli igrat ikakav nogomet.
    Jurki

    Daj Bože da si u pravu
  • Georg Koch
    4.5k
    Moze li nas Varazdin malo razveseliti, ima li nas jos optimista koji ocekuju kiks tovara :)
    Kiks tovara
    Sutra 11K i pobjeda hendikepom
    Top
  • Ivdzo11
    4.2k
    Brodić zabija 2 i pocetkom tjedna vec kod nas :grin:
  • Georg Koch
    4.5k
    Netko link za varazdin-hajduk?
  • Bruh
    925
    Sviđa mi se ova logika Varaždina... pustit navijače Hajduka na domaću tribinu da pošalješ vlastitim igračima poruku da ne očekuju podršku ; )
  • Nolifer
    8.1k
    U ovoj pauzi za vodu opet je Leko imal slušalicu u uhu i sa nekim komuniciral. Ne znam jel smije to, sad dok je u kazni? Kažem ne znam, jer ne stignem sve pratiti
  • Mlađi referent
    12.3k
    Opet igraju drek i opet će dobit na individualnu kvalitetu Livaje
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Radi to odkad je dobio suspenziju, pa je valjda dopušteno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.