• plavi devet
    239
    opet ista imena, ništa novo. Svaki dan jedan ovakav članak
  • Nolifer
    7k


    Istina. Postane "službeno" od onog kaj već ima tu na Zoni...
  • NORTE
    9.8k
    Istek ugovora igrača

    2025
    Nevistić, Ristovski, Ogiwara, Rog, Kule, Ktc, Moha, Petko

    2026
    Zagorac, Perić, Rpg, Mišić, Brodić, Ademi

    2027
    Šutalo, Špikić, itd...
  • Crni86
    1.4k
    kuletu, riletu, rpg-u i misicu ovo ljeto vec produzit ugovore. O nevi se vec pise da se pregovara.

    Isto tako s ademijem sjest vidjet kakvi su i njegovi planovi, svakako bi vec krenuo razvijat neki plan o njegovoj buducnosti nakon karijere pa da se poduzmu neki predkoraci (polaganje akademije i sl.)
  • Brusa
    973
    ja Ristovskom ugovor produžavao ne bi sigurno ... A ni Mišiću baš... Ne znam što bi baš dobili s tim, osim dodatnih financijskih obveza. Oni su već u godinama, neće bit neke pomame za njima, kad im ugovori isteknu
  • Paggini
    10.2k
    Mislim da je Špikić dovoljno zadužio Dinamo, tako da se neću ljutiti ako ode :pray:
  • Crni86
    1.4k
    to su posljendji igraci velike generacije. Zbog tih igraca, njihovog mentaliteta i pobjednickog garda smo izvukli ovu sezonu. Upravo zbog tog mentaliteta moraju ostat u klubu, ne mozda u rolama s kojima ce biti u prvom planu (samim time to prati onda i placa), ali da im se jasno iskomunicira to i kako se vidi njihova uloga upravo kako se to u realu napravilo Luki. Zasto mislite da Luka ostaje u realu? Jer ima orgoman utjecaj na svalcionicu i suigrace. Dobro je pricao Belingham poslije LP, kaze imam sad jednu ligu prvaka da, ali sta to znaci u svlacionici kada cujete da netko ima 4,5,6 titula lige prvaka? Nista, vec to samo budi glad medu igracima i zbog tog je svlacionica reala posebna. Upravo to nama nose igraci poput akija, rileta, misica i petka i to je nesto cega se nesmijemo odreci, vec taj gard moraju prenositi na nove ademije, ristovske, petkovice i sl.
  • Majki2111
    2.8k
    to su posljendji igraci velike generacijeCrni86
    Jesu li? Zagorac, Perić, Miške, Rile, KTC, Bruno.

    Čak su Mišić i Ristovski došli kasnije, a Bruno KTC, Perić i Zagi slavili prvo proljeće ispod istoka protiv Trnave 2018. To Mišić i Rile nisu imali prilike.

    Dinamo118_igk_081118.JPG_fa338519-e053-4
  • Crni86
    1.4k
    Zagorac, Perić, Miške, Rile, KTC, Bruno.Majki2111

    Svaka cast zagiju i pericu ali ne vidim da imaju taj mentalitet. Pricamo o istinskim karakterima i vodama koji moraju biti sportski bahati. Koji ce na -12 rec da cemo bit prvaci. Ademi i Petko su kapetani ove sezone. Misic i Ristovski su uvijek bili prvi iduci po pitanju trake i to dovoljno govori o njihovom karakteru. Kada dode vrijeme za to, oni bi trebali odradivati ulogu koju ce KTC odradivati iduce godine. I to nam mora biti neka misao vodilja za buducnust. Gledati igraca samo kroz ugovornu obvezu je bezveze u tim godinama jer vrijednost jendog KTC-a nije samo ono sto pridonese na terenu, vec i ono sta ce ugradit u nove mlade decke sto ce donijeti bolje rezultate ekipi, a samim time i vece transfere mladih zvijezda.
  • Majki2111
    2.8k
    Podcijenjuješ obojicu. Po meni.
  • Crni86
    1.4k
    nije posnta da su igraci samo karakterni, vec da i igracki mogu barem biti za rotaciju. Zagorac ima 37 godina i po meni dinamu treba nesto mladi drugi golman. Sto se Perica tice nazalost svi znamo njegovu povijest sa ozljedama.

    I nisam rekao da oni nisu karakterni, svakako jesu. Ali nisu na razini ove cetvorice koja se stalno isticu svojim vodstvom.
  • dd29
    276

    Oršić i Kadzior k'o braća na toj fotografiji!
  • Majki2111
    2.8k
    Kad će ova tema 24/25? Nema potrebe za esejem uvodnim, samo ključni datumi da znamo popratit. :up:
  • Krizy
    38.4k
    Danas ili sutra navečer :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.