• Georg Koch
    3.7k
    Milijunski grad, mase i mase se kunu u dinamo, klub igra u nikad napetijoj borbi za prvaka gdje je svaki korner bitan, a kamo li gol, na tribinama 2000 ljudi.
    Izlizana tema ali neka je.
    U nas se grad slucaj zove Mostar, bome je to Zagreb.
    Prejadno
  • Bruh
    901
    nogometnog li termina utorak u 5... mislim boli me briga kolko dolazi ljudi došao sam pogledat utakmicu i jesam. Dosta ekipe i ne ide jer vele ma kaj ću kad će bit 2000 ljudi
  • Georg Koch
    3.7k
    svaka tebi cast, ali.
    Opravdanja nema za ovu mizeriju i tocka.
    Da je bilo 19h bilo bi 647 ljudi vise. Top
  • Sibirski plavac
    1.4k
    U nas se grad slucaj zove Mostar, bome je to ZagrebGeorg Koch

    Ne volim se ni ja ponavljat,ali ako ćemo gledati čiste brojke posjete onda tu titulu dobivaju i Moskva,Ljubljana,Bratislava,Budimpešta,Beograd,Sofia. Svakako je posjeta već prožvakana tema...
  • emilperska
    3.2k
    Zelim novinarima koji citaju ovu Zonu (znam pouzdano da vise na njoj) postaviti par pitanja:

    1. Zasto ni na jednoj presici Jakireviću niste postavili nijedno smisleno pitanje?
    2. Zasto ima povoljniji tretman od svih Dinamovih trenera, ukljucujuci i Zorana Mamića te ciji je interes da rusimo negativne rekorde pod istim?
    3. Zasto mu igra nakon svake zamjene izgleda sve gore i gore?
    4. Zasto ga igraci ne slijede?
    5. Koji je smisao vađenja Kaneka van kad jedino on u Dinamu ima 1 na 1 uz Petkovića?
    6. Koliko cesto momcad trenira?
    7. Koje su dužnosti kondicijskog trenera i da li je glavni trener zadovoljan s njegovim radom budući da nas je šesta momčad HNL-a pretrčala?
    8.Koje su opce bile reference doticnog da postane trener Dinama? Da li je to izgubljeni naslov u Sloveniji, dobiveni otkaz u Gorici ili solidno odrađena sezona sa Zrinjskim? Da li je BiH liga dovoljna referenca da se bude trener kluba kao GNK Dinamo?
    9. Zasto cemo Hoxhu na kraju platiti blizu 2 mil EUR da bude losiji od Špikića?
    10. Da li je Arijan Ademi na razini da bude rotacijski igrač za Dinamo?
    11. Zašto se Arijana Ademija jednostavno ne prebaci u stručni stožer s perspektivom da preuzme prvu momčad ako pokaže talenta za to? Ovo mrcvarenje njega je ružno i za nas i za njega i njegov budući legacy u Dinamu..
    12. Da li igraci posjecuju psihologa?
    13. Zasto je igra gora nego ikada, a 80% momcadi je tu bilo i pod Čačićem?
    14. Gospodo novinari koji pratite Dinamo da li vam je Jakirević osobno drazi trener od Čačića i Biščana budući da nemate jednaki tretman prema njemu kao sto ste imali prema zadnja dva prethodnika?
    15. Da li ce se itko ispricati Anti Čačiću za ono sto smo mu napravili?
    16. Zasto objavljujete ankete o potencijalnom otkazu Sergeju Jakiroviću gdje onda glasuju i navijači Hajduka te je omjer često pozitivan u korist dotičnog, a evidetno je po reakciji i zapada i sjevera da ga ne želimo?
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Poznajem Cacica privatno i najrade bi mu se prvi ispricao iako mu nikad nisam rekao sto me islo u trenutku kad je bio trener, ali sam sad shvatio da je za ove nesposobnjakovice covjek trenercina i pol.
  • LaznjakProsineckog
    496
    da uzas.. ali bitno da je Jakir dobio prijelazni rok i pripreme nakon kojih popusi od lokosa 3 0..smijesno
  • Armagedon13
    958
    Seniori, ali baš svi ni za ku... ,Mišić cijelu sezonu ništa .
    Rile u velikom padu,Aki je na odlasku u Kinu sam rekao da ne može više pratiti visoke standarde.Petko se vuče cijele pripreme,a nekako je ispod radara prošlo samovoljno napuštanje terena, i trenerica reakcija na to"bolje da je izašao"
    Ovo neće na bolje nikako
  • Praskaton
    1.8k
    Ne mogu vjerovat da cu poci na spavanje vise razocaran jer jos nisam procitao da je jakir bivsi nego horora od utakmice i poraza.
  • Ivdzo11
    3k
    Misic odmara u Istri (3 zuta)
  • Oluja
    3.7k
    Ja jednostavno ne mogu vjerovati da je Jakir bas toliko los trener ili da su bas svi igraci toliko pali u formi i zaboravili igrati. Pa imaju dovoljno znanja i iskustva da bi se i bez trenera mogli posloziti i odigrati smisleniju tekmu. Tesko mi je sto uopce i pomisljam na sabotazu ali tako mi se cini.
  • Crusades1986
    9.8k
    Znam da je to za našu trenutnu upravu komplicirana matematika, a i da (možda) namjerno opstruiraju rad, namjerno to ne žele, ali koliko se još trenera treba imenovati istovremeno i SD-om da se shvati da to jednostavno ne ide.

    Mlađi kriminalac, Krznar, Kopić, Čačić, trenutna prevara.
  • Ali
    1.9k
    Eh da se 21.07.23. oko 21:20 Petko nije zajebavao nego zakucao pod precku Lucicu... to bi 20min do kraja dotuklo sve hajdukove nade i drugi njihov poraz u par dana... Mi bi se sa Biscanom poslozili uz pozitivnu vibru... ni jakira ni svih ovih bulastina zadnjih tjedana nebi bilo...
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    zasto bi pobogu igraci sabotirali trenera u trenutku kad imaju zaostatak -7 i bore se za naslov prvaka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.