• cron1ck
    1.6k
    pretvarati da je sve u redu i da stima ako nije?dinamozivivjecno

    Drug svi vidimo da ne valja, ali kakvog sad ima smisla vrijeđati sve na najgori mogući način, neću sad imenovati ili citirati šta neki pišu. Opet mislim da ćemo nekako okrenuti na dobro i da ćemo se izvući iz svega ovog.
  • Ban
    698

    Ako Hajduk bude prvak i potrefi im se ulazak u Ligu Prvaka na Perišićevim krilima, mi smo na aparatima narednih deset godina.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    nece oni kola proc a kamoli uc u Ligu Prvaka
  • marcio amoroso
    32.2k
    Nama su pojačanja kada smo prvaci igrači Slavena, Lokomotive i Varaždina. Baš me zanima tko bi nas pojačao da ne budemo prvaci. Vjerojatno igrači Oriolika, Orijenta i Zmaja iz Makarske.

    Želim reći da nas plaše sa rezanjem proračuna, a mi se već ponašamo kao da smo srezali proračun i kao da nemamo za bibera.
  • Endeavour
    398

    Ako si u pravu, neka vladaju. I to je za ljude. Nakon nekog vremena naviknut ćemo se da smo postali lovci a ne lovina. Možda se Zagreb trgne pa dođe više od 500 ljudi. Ja kad sam ulazio danas na zapad bilo me je sram. Poraz me uopće nije pogodio. Kao što sam napisao na drugoj temi, ovo nam je svima trebalo.
  • Ban
    698
    ↪Ban
    nece oni kola proc a kamoli uc u Ligu Prvaka
    dinamozivivjecno

    I njih će jednom posrat, a kakve smo sreće u zadnje vrijeme ne bi me više ništa začudilo.
  • Facke
    2k
    Moram reci, tulke v kurcu nisam odavne bil.
    Nemam pojma koj i kak napraviti. Ali eto, Jakirovic nije za nas. Ove je dokaz. Dobil je cele pripreme, odradil ih, i na kraju veliko nista. Nikakva priprema za utakmicu, nikakve zamjene. Luta tjedan uz tjedan. Nemam ni pojma kaj bi trebal reci. Kaj bi se sad trebal Brekalu veseliti?! Ne veselim se. I tko bu uopce odlucil o novomu treneru?! Koga imame za izbora?! Bez reci.
  • Endeavour
    398
    Da još nešto nadodam. U nekom paralelnom svemiru, Ademi je zabio u drugoj minuti gol za 1:0. I Dobili smo uvjerljivo... I svi hvalili dobre pripremem i pojačanja. Ovako 0:2 i 7. min i druga utakmica. Zato mi nema smisla vrijeđanje igrača... Dali su sve od sebe.
  • San Lorenzo
    11.3k
    Samo da se u ovakvoj večeri naklonim Gospodinu Teofilu, igrati s ovoliko žara dok neki duplo mlađi talenti izgledaju kao krepane mačke, tako se ponaša profesionalac, tako se zarađuje plaća.
  • Ban
    698
    Da još nešto nadodam. U nekom paralelnom svemiru, Ademi je zabio u drugoj minuti gol za 1:0. I Dobili smo uvjerljivo... I svi hvalili dobre pripremem i pojačanja. Ovako 0:2 i 7. min i druga utakmica. Zato mi nema smisla vrijeđanje igrača... Dali su sve od sebe.Endeavour

    U redu, ali osobno od ljeta mislim da nam momčad nema dovoljnu kvalitetu i da je dubina koju imamo precijenjena. Kada na to nadodaš loša pojačanja i loše trenere, mislim da ovo nije daleko od realnog stanja. Loksa je ovo lako mogla uzet sa 5 golova da imaju više klase prema naprijed. Po prilikama možda ne, ali po situacijama na terenu ovo je moglo biti i gore.
  • Captain America
    13.7k
    mi smo na aparatima narednih deset godina.Ban

    Nećemo se više nikad vratiti. Ovo što se Ciboni događa, čeka i nas. Sa 70 milijuna prihoda se cjenkamo oko 100 tisuća eura. Klub je na konopcima, a gubitak naslova će biti posljednji čavao u lijes.
  • Praskaton
    1.8k
    Dobro sad..i ja sam u kurcu nakon ovog poraza i sve mi je crno,ne vidim kako mozemo ovo izvuc al izjavit da se necemo nikad oporavit nakon ovoga je smijesno.

    Nama dugorocno treba nova uprava i SD.Kratkorocno treba nam veceras novi trener jer ovako ne ide.
  • Ban
    698
    Nećemo se više nikad vratiti. Ovo što se Ciboni događa, čeka i nas. Sa 70 milijuna prihoda se cjenkamo oko 100 tisuća eura. Klub je na konopcima, a gubitak naslova će biti posljednji čavao u lijes.Captain America

    Drugi sport. Dinamo će uvijek imati određene resurse na koje se može osloniti, ali svakako bismo doživjeli ozbiljan pad i izgubili bismo primat.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Cinjenica je da su prethodni dinamovi treneri u zadnje 3 godine dobivali pedalu i kad je bilo manje poraza nego sad a Jakirovic je po tom statusu povlasten jer eto nemamo koga dovesti sad i nema ga smisla mijenjati.

    Krznar: 6 poraza
    Slaven,Sherif,West Ham,Rapid,Lokomotiva,Rijeka

    Kopic: 4 poraza
    Hajduk,Sevilla,Osijek,Hajduk

    Cacic: 9 poraza
    Bodo,Milan,Salzburg,Milan,Osijek,Chelsea,Sibenik,
    Istra,Sibenik

    Biscan: 2 poraza
    Hajduk, Aek
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.