• Neki tip
    19.3k
    Kaj ste se uznemirili, pa u istom tom tekstu lesičkog stoji i sljedeće:

    lesicki.jpg

    2500 tisuća bi bilo 2.5 milijuna, pa ajde nek je pola milje i podijeljeno plus godišnjaci, računam da je 2 milje navijača po 7 eura u prosjeku nekih 14 milijuna eura prihoda samo od te tekme. Ja miran.
  • San Lorenzo
    11.5k
    Ispijam kavicu i uživam u koprcanju dotičnog tzv. novinara... :lol:
    Sad njega brine broj ljudi na stadionu, sad njega brine što nema jasnog plana B što se financija tiče, dok je plan B bio 'puni smo ko brod' i 'šta te boli k*rac' onda nije ništa preispitivao.
    Točno ga mogu zamisliti kako zapjenjen čita forum i baca se na piskaranje tekstova. :rofl:
  • Nino Bule
    11.5k
    Ne bi me cudilo da je dobio poziv iz međugorja da napise ovaj tekst
  • marcio amoroso
    32.4k
    Lesi živi od toga da mu klikamo članke i da ih komentiramo. Debila je najbolje ignorirati. Zato ga jednostavno stavite na ignore i doviđenja.
  • Droljo
    5k

    Zato prvi koji je vidio tekst isti treba pejstat ovod pa da ne klikamo.
  • Rex Ramae
    2.5k
    On je svoj cilj ispunio, priča se o njemu i njegovom članku i što je najbitnije klika se. Poslušajte Marcia i ignorirajte i portal i njegove članke.
  • Noel
    4k
    Lesički ima demokratsko pravo pisat kaj hoće dok mu njegov obraz i poslodavac za kojeg radi to dopuštaju.. Isto tako Vi imate pravo otvorit to i pročitat.. Ima sigurno dobar financijski poguranac od dotične osobe da piše te bljuvotine ,obraza i srama nema.. Dobitna formula za bit Tattin pismonoša. Možda je njemu super i baš ga briga.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Nedaj Boze. Jedino gore od togada se tu raspravlja o Lesijevim baljezgarijama je to da se Lesija tu ljepi pa da gadimo forum
  • Mali Zeus
    9.7k
    Nedavno sam ga vidio na jednoj utrci, tj. bio u istom hotelu di i ja prije utrke. Žao mi je da mu nisam pljunuo u facu. Kakav je na slikama takav je i uživo, nenormalno ljigav stvor, sve u vezi njega je ljigavo, način na koji hoda, govori, gleda. Jednom rječju mamićevac.
  • DrawTube
    3k
    pajceka nije brinula posjeta za vrijeme glave kad je na maksmiru znalo biti po 700 gledatelja, na derbiju 9 tisuća a u LP 10 tisuća
  • Jaro
    5.6k
    4683... to je broj gledatelja na utakmici lige prvaka u razdoblju gdje mu je mecena palio i žario, dijelio ulaznice, nije bilo huligana koji tjeraju žene i djecu.

    E da, nije bilo pretkolo, skupina LP protiv Porta...

    Davno sam rekao, portal srpske klade u kojem rade domaca placenicka govna treba preskakati, ignorirati i ne davati im klik ni pažnju.
    A ubuduce u klubu takav sljam maknuti sto dalje...
  • NORTE
    9.3k
    U Sn piše da dinamo Brodića i Živkovića vraća s posudbi.
    S obzirom kakav nam je kadar mislim da su to dobre odluke, treba nam i širina.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Za Dinamo je idealno da ide u 3-5-2

    Zagorac- Ristovski, Theo, Perković- Takuro, Mišić, Ljubičić, Baturina, Brekalo- Vidović, Petko

    Ljubo može pomoći Brekalu u defanzivi i imali bi i dovoljno brzine i dovoljno tehnike za probijati bunkere u HNL-u.

    U 16 od 19 utakmica na proljeće smo izraziti favoriti. U Osijeku smo umjereni favoriti, a jedine dvije tekme gdje nismo favoriti su u Rijeci i u Splitu. Možemo bez problema igrati ofenzivno.

    Na klupi bismo imali Nevistića za gol, Bernauera i Perića za natrag, Sučića, Ademija i Vrbančića za vezni red i Špikića, Marina, Kulenovića, Brodića i Emrelija za naprijed. Ostale koje nisam nabrojao prodati, posuditi i pokušati nešto zaraditi.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    to je trebalo probat i prije Brekala, kad su nam kola isla nezaustavljivo nizbrdo. Sumnjam da Jakir to zna uigrat, a jos manje da ce koristit. Dugujem ti pivo zbog Biscana i te taktike pa necu vise spekulirat :lol:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Dugujem ti pivo zbog BiscanaEfes Pilsen

    Hvala što si me podsjetio :grin:
    Ja na to zaboravio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.