• Captain America
    15.3k
    ali bi se valjda taj očiti previd "struke" i dalje trebalo ignorirati...Kaktus Car

    Jel Jakir prošao pripreme? Jel Jakir radio selekciju tih igrača? Prema Šimiću, za Bernabeua, Kaneka i Mihajličenka je blagoslov dao Bišćan. Sad je Jakir kriv što je Bišćan vidio da se radi o niškoristi tek kad su došli i što imamo mrtvi kapital u svlačionici kojeg nitko s 2 zdrava neurona neće uzeti ni na posudbu, a kamoli kupiti.

    Igoru se zažmiri na jedno oko sve greške koje je napravio jer se radi o velikom dinamovcu. Super argument za procjenu sposobnosti zaposlenika kluba. Sam nek mijenjaju trenere svaka 2 mjeseca, super poruka.
  • Kaktus Car
    421
    Onda nije trebao ni dolaziti. Znao je kakva je situacija i da Dinamu trebaju rezultati odmah, a da su pripreme već prošle. Imao je već dvije reprezentativne pauze moglo se bar neki pomak napraviti u tom vremenu. Zar se sad treba čekati zimu ili ljeto da možda (a to je jedno veliko možda u koje je teško povjerovati) napravi nekakav pozitivan korak naprijed?! Nije ovo Istra ili Slaven Belupo. Previše je važna sezona da bi se pustilo trenera da se uči na Dinamu.

    Osim toga Halilović, Sosa, Brodić i Ademi su dovedeni nakon što je Jakirović sjeo na klupu. Menalo i Kulenović su mu vraćeni po očito njegovoj želji.

    Tog Bernauera kojeg ti bezveze sprdaš je jučer bezveze izvadio i onda rutinski popio dva gola od Gorice! Ali ne, valjda je i za to Bišćan kriv...
  • SAS1987
    14k
    jel daješ ruku u vatruserbus

    Stradao mi prst na ruki protiv Istre a ti me još javno pozivaš da je stavim u vatru :lol:
  • Orc123
    6.1k

    Jel Biscan peosao pripreme sa 1. Ekipom? Bili su svi na okupu tocno 2tj. Prije pocetka sezone, tj. Cak i manje jer du se mladi rep. Prikljucili 6.7. Tako da 10 dana. Eto toliko je sad Jakir imao za vrijeme rep. Pauze......da je barem u nekom segmentu vidljiv napredak ali nigdje ali bas nigdje? Ako je, ispravi me....
  • Captain America
    15.3k
    Onda nije trebao ni dolaziti. Znao je kakva je situacija i da Dinamu trebaju rezultati odmah, a da su pripreme već prošle. Imao je već dvije reprezentativne pauze moglo se bar neki pomak napraviti u tom vremenu.Kaktus Car

    Ozbiljni klubovi ne mijenjaju trenere svaka 2 mjeseca, ali mi smo jako daleko od ozbiljnog kluba (organizacijski je samo Rudeš u gorem stanju) pa bi se možda i trebalo promijenit trenera. Taman si poklonimo novog za Božić.

    Osim toga Halilović, Sosa, Brodić i Ademi su dovedeni nakon što je Jakirović sjeo na klupu.Kaktus Car

    Ademi je jedini za kojeg se zna da ga je Jakir tražio. Halilović je tu doveden da zaoštri konkurenciju u vezi, a ne da bude nositelj. Jakir je tražio Miereza, a ne Brodića. Stvorio se narativ da je htio Brodića jer ga je Rijeka htjela.

    Menalo i Kulenović su mu vraćeni po očito njegovoj želji.Kaktus Car

    Trebo je napadača, a uprava nije htjela Pierrota.

    Novinari najavljuju da će imati odrješene ruke za napraviti selekciju na zimu. To samo pokazuje da s ovom sramotom od dovedenih igrača zadnjih dana prijelaznog roka nije imao nikakve veze.

    Tog Bernauera kojeg ti bezveze sprdaš je jučer bezveze izvadio i onda rutinski popio dva gola od Gorice!Kaktus Car

    Lik je fizički nedorastao prvoligaškom nogometu. Ne može se nametnuti Anti Ercegu i ostalim napadačima Istre i to bi trebao biti igrač za Dinamo...
  • Captain America
    15.3k
    Jel Biscan peosao pripreme sa 1. Ekipom? Bili su svi na okupu tocno 2tj. Prije pocetka sezone,Orc123

    Zna se što su pripreme. Na pripremama odlaziš u kamp gdje imaš više treninga dnevno na kojima te se gazi maksimalno i za vrijeme kojih odigraš 4, 5 prijateljskih. Pripreme sigurno nisu treninzi bez prijateljskih utakmica na pomoćnim terenima. Kad bi pripreme bile ovo što ti kažeš da je imao 10 dana, onda ne bi nitko išao na pripreme van Hrvatske već bi se treniralo na pomoćnim terenima. Klubu jeftinije, igračima i stožeru isto super jer su doma.
  • Orc123
    6.1k
    s obzirom na protivnike, kadar koji je poceo pripreme i sve ostalo mogli su sve odradit u Zg...cak ni vrijeme tad nije bilo pakleno....jos veca sramota za Jakira da kad ne radis kondicionalne pripreme mozes rjesavati tehnicko takticke stvari....po reakcijama obrane nisu oni radili nista osim sto su pojeli par kobasica svaki na festi u Oriovcu...
  • Kaktus Car
    421
    Ozbiljni klubovi ne mijenjaju trenere svaka 2 mjeseca, ali mi smo jako daleko od ozbiljnog kluba (organizacijski je samo Rudeš u gorem stanju) pa bi se možda i trebalo promijenit trenera. Taman si poklonimo novog za Božić.Captain America

    Apsolutno, ali ako se već promijenilo talentiranijeg trenera nakon manjih kikseva, onda nema puno logike držati trenera koji očito nije na Dinamovom nivou u nadi da će se brzo naučiti i podići na razinu potrebnu za klub ovog ranga.

    Jakir je tražio Miereza, a ne Brodića. Stvorio se narativ da je htio Brodića jer ga je Rijeka htjela.Captain America

    Ako je stvarno htio Miereza za 4 milijuna Eura onda je to dovoljan razlog da mu se ne dozvoli da sam slaže ekipu. Brodića mu isto valjda nisu izabrali bez njegovog blagoslova.

    Lik je fizički nedorastao prvoligaškom nogometu. Ne može se nametnuti Anti Ercegu i ostalim napadačima Istre i to bi trebao biti igrač za Dinamo...Captain America

    A Jakirović ne može nadmudriti Dinka Jeličića i Goricu, ne može složiti obranu da ne primi gol čak ni protiv niželigaša, ne može složiti napad da sastavi jednu opasnu akciju po protivnički gol u Splitu ili Kosovu...

    Iz nekog razloga su igrači koji su dobili malo prilika odmah za otpis, ali bi se trenera koji ima 4 poraza u 12 utakmica (a lako je moglo biti i više) trebalo trpiti do priprema i još mu dozvoliti da spiska lovu na tko zna kakva HNL "pojačanja".
  • Captain America
    15.3k
    Apsolutno, ali ako se već promijenilo talentiranijeg trenera nakon manjih kiksevaKaktus Car

    Talentiran trener ne pošalje na teren 5 stopera kao izbornik protiv puno slabijeg protivnika. Manji kiks je izbijanje klubu svojim potezima 25 milijuna eura? Talentiraniji trener je izgubio na potpuno isti način od hajduka kao i Jakir uz razliku da su mu obranu držali Josip Šutalo i Livi, a naprijed je imao Ivanušeca. Jakir je imao Nevistića, Boška Šutala i Vidovića.

    onda je to dovoljan razlog da mu se ne dozvoli da sam slaže ekipuKaktus Car

    Konačno da se oko nečeg i slažemo. Jedino ko bi trebo slagat ekipu je SD.

    A Jakirović ne može nadmudriti Dinka Jeličića i Goricu, ne može složiti obranu da ne primi gol čak ni protiv niželigaša, ne može složiti napad da sastavi jednu opasnu akciju po protivnički gol u Splitu ili Kosovu...Kaktus Car

    Nama je ta Gorica uz Lokomotivu najnezgodniji protivnik zadnje 2 godine, a Jeličić je ozbiljan trener i to pokazuje s rezultatima otkad je stigao. Po tebi talentiraniji trener je trebao izgubit baš od te Gorice (sjeti se Livijevih bravura) i od hajduka i je izgubio. Upravo su utakmice s Goricom i hajdukom pokazale zašto je Jakir tražio Miereza. Drmić je prošlo svršeno vrijeme i mi nemamo napadača koji će napravit nered u protivničkih 16 metara i radit pritisak na protivničku obranu. To sve rezultira udarcima naših veznih igrača i krila izvan 16 metara koji redovito završe u bloku.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Aha, Jakir je tražio igrače, nije ih dobio, pa je zato ok. Kad mu se dovede 6, 7 njegovih al baš njegovih igrača onda ćemo vidjeti njegov touch na ekipu. Mierez bi hladno riješio i Hajduk i Goricu, a ne bi gol primili sigurno.

    Lik je fizički nedorastao prvoligaškom nogometu. Ne može se nametnuti Anti Ercegu i ostalim napadačima Istre i to bi trebao biti igrač za Dinamo...Captain America

    Kad se to dogodilo?
  • emilperska
    4.4k
    Bezveze se raspravljamo. Fejk profa je bivsi u petak ili ponedjeljak ujutro..
    Nedorastao poslu, klubu i poziciji s karijernim limitom treniranja Rijeke i Zrinjskog..
    Sad kad mu ne ide i kad mu je svlacionica okrenula leda, ne vidim ga vise ni da daje intervjue lesiju, gostuje kod onog hdzovca nedjeljom nit je aktivan na ovim hajduk tribina podcastima.. popapala mu je maca jezik..
    Ako se jos jednom zali na kadar , molim eminentne novinare da ga pitaju koji igrac Kosovara i Gorice bi mu bio starter i umjesto kog..
  • Jaro
    6.2k
    molim eminentne novinare da ga pitaju koji igrac Kosovara i Gorice bi mu bio starter i umjesto kog..emilperska

    I ovdje forumase koji zazivaju da fejk profa odradi prijelazni rok...
  • emilperska
    4.4k

    Novi igraci Dinama su Kresimir Krizmanic i Bruno Goda..
  • Mali Zeus
    10.6k
    Ako se jos jednom zali na kadar , molim eminentne novinare da ga pitaju koji igrac Kosovara i Gorice bi mu bio starter i umjesto kog..emilperska

    On se i ne žali baš na kadar ili sam nekaj propustio.
  • Droljo
    6.5k
    Svi segmenti kluba su nam u krizi. Od lopovske uprave, nedoraslog trenera do jebenog manjka kvalitete i karaktera u svlačionici. Kad se jednadžbi doda nikakva vizija i plan za budućnost kluba imamo šta imamo. Eto, ja sam detektirao probleme. Riješenje na žalost nemam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.