• Jaro
    6.2k
    mijenjaju trenere, sve se prelama na našim leđima a kada je trebalo slagati momčad - igrali su svoje igrice”hardek

    Kao i uprava i oni skidaju odgovornost sa sebe - jel ovaj koji je to izjavio misli da on ne zasluzuje dinamov dres i placu koju prima ili samo njegovi suigraci?
    Ocito da nitko u klubu nema momcadskog duha i osjecaja za vlastitu odgovornost. Svima su drugi krivi...

    Nista sto se temelji na Mamicevim suradnicima (u svlacionici i u uredima) nece valjat pa kolko god mi tu idealizirali neke pojedince...
  • mali M
    4.1k
    Pa al šta da oni rade, da ih briga za Jakira i da se sami preslože na terenu? Jesu oni birali pojačanja? Ja i dalje mislim da ova momčad može bez problema biti prva samo da ih se posloži kako svi već ponavljamo mjesecima a i ptice na granama već vide
  • Mihaljević
    8.7k
    Prošle sezone izgubili 3 utakmice u 36 utakmica, ove sezone izgubili 3 u 12 utakmica uz dvije odgođene. Ništa drugo nego sramota.
  • Facke
    2.8k
    Prvo nama treba sportski direktor. Druge sposoben trener. Pa jebo te da te jebo Jakirovic gradi autoritet na Bogdanu, Maximu i malomu Vidovicu. Stavlja igrace na krive pozicije, zamjene su mu nelogicne. Jos k tomu je prekrizil Sosu, kaj bu i on sad v juniora zavrsil? Jakirovic se nemre ponasati u Dinamu kak i v Rijeke ili Zrinskomu. Skockal se je teske. Al sam si i mislil da bude tak. Nis ova sezona bu jake teska.
  • Maki2
    496
    Konkretno što se tiče Sose pričao sam s jednim bivšim Dinamovim trenerom iz omladinskog pogona i kaže da se odma na treninzima vidjelo da ne može igrati u Dinamu i da je čisti promašaj struke.
  • Captain America
    15.3k
    Najžalosnije je da smo mi koji smo navijači to vidjeli odmah, a "struka" je procijenila da je to igrač za Dinamo.
  • Patak
    2.6k
    Jel i taj Sosa na posudbi pa ga se riješimo na zimu?
  • jedan u nizu
    6.8k

    kad smo to vidjeli sosu da je los?
    je li covjek odigrao ikoju minutu da ga mozemo procijeniti?
    nekako mislim da ce covjek biti bas dobar stoper, i da ce uspjeti preko nekog drugog kluba a ne preko dinama
    malo poduzi clanak o njemu i njegovim igrama
    https://www.leftbackfootball.com/home/2022/7/28/joaquin-sosa-nacionals-ball-playing-extraordinaire

    inace, u dinamu je na posudbi.
    vise sam se veselio njemu nego Bernaeur-u, kojeg su svi hvalili nakon utakmice sa istrom.
    Nadam se da ce dobiti priliku. Peric je u losoj formi, Boška necu ni spominjati. KTC je pola godine bio slobodan i bez kluba i nije trenirao u klubu.
    Kad vec imamo problema sa stoperima onda treba igrati sa Maxom, Perkovicem i Sosom.
  • Mihaljević
    8.7k
    F9DzeRPWwAATY7R?format=jpg&name=900x900
    Svaka čast.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    E tko je taj frajer? Svaka cast, jos nek svlacionica tako javno istupi, uprava bi trajala jos samo 24 sata
  • Armagedon13
    958
    I kad nisi za prvaka,moraš bit
  • Kaktus Car
    421
    Najžalosnije je da smo mi koji smo navijači to vidjeli odmah, a "struka" je procijenila da je to igrač za Dinamo.Captain America

    "Struka" je također procijenila i da je trener kojem je vrhunac karijere ispadanje od sjevernoirskih poluamatera i ekspresni otkaz u Mariboru na neku foru dovoljno dobar za voditi Dinamo, ali bi se valjda taj očiti previd "struke" i dalje trebalo ignorirati...
  • Bruh
    909
    Kak smo krenuli imamo sreće da nema lige za ostanak... valjda će krenut igrat ova sezona HNLa je stvarno horor što se tiče svih.
  • SAS1987
    14k
    Kak smo krenuli imamo sreće da nema lige za ostanak...Bruh

    U toj ligi za ostanak bi bili ispred Hajduka :lol:
  • serbus
    3.8k


    Nekad bi se složio s tobom ali jel daješ ruku u vatru da pobjeđujemo u zaostaloj jedino tako smo ispred :lol: ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.