• Doktor Kunić
    2.5k
    Modrića sam dao za primjer samo, ne treba nikoga moliti ali valja otići i ponuditi mu neki oblik suradnje
  • Jaro
    5.6k
    dovoljno je on suradjivao
  • Doktor Kunić
    2.5k
    ima i drugih igrača modrića sam dao za primjer jer ga je neko gore spomenuo, al evo da se maknemo, za sezonu dvije zašto ne brozovića npr
  • maksimirski istok
    183
    Kovačića bi 10x radije vidio opet u Dinamu nego Modrića…
  • jedan u nizu
    6.1k

    Andersona Costa bi radije nego Modrica u dinamu opet
  • Jaro
    5.6k
    treba dobro procijeniti stanje tog povratnika. Dosta ih se vracalo jer su mislili da su i dalje super za HNL i Dinamo. Ako je igrac jos u dobrom stanju onda da, a glumit poluumirovljenika nikako...
    Simic kad je dolazio je bio najposteniji, nije uzeo lovu, probao i kad je vidio da nije to to, umirovio se nakon mjesec-dva...
    Igrac Modric danas bi bio pojacanje, za godinu dana je vec upitno. Broz takodjer upitan nakon 2-3 godine rekreacije u SA.
    Kova, recimo, po isteku ugovora sa citijem, taman zadnji od 2-3 sezone odradi u Dinamu...
  • Doktor Kunić
    2.5k
    sumnjam da bi ijedan igrač se vratio u godinama u kojima može još igrat na nivou, ne kažem da nam trebaju starci i poluinvalidi, ali onaj koji bi i došao dok još može ozbiljno igrat ima neizmjernu ljubav prema Dinamu. A takvih je malo ili nimalo
    NA kraju krajeva mi i nismo takav klub, okrenuti smo školi a ne povratnicima pred mirovinu.
  • dZg1986
    384
    Modric bi bez sumnje i za godinu bio pojacanje za Dinamo, kako na terenu, tako i marketinski van terena, samo eto cini se nemoguce za razliku od Kovacica.
  • Bosna86
    11.6k
    Tom Kovacicu je Mario Mamić vodio transfer u City… Uredno se slikao s njim na predstavljanju… Eto koliko Kovačić voli Dinamo i kuži stvari… Neka njih sto dalje od Dinama
  • The Undertaker
    4.1k
    Kovačić je u Mamićevoj agenciji. To ne znači da ne navija za Dinamo.
  • Zagreb1992
    1.3k


    Nakon svega ti bi i dalje Luku u Dinamu ? Što se mene tiče ne daj Bože njega više ovdje ...neka ga što dalje od Maksimira ...ima Zrinjski pa neka si skupa sa svojim šefom tamo prati utakmice
  • Mrvica
    3.3k
    Lako meni i za Modrića i za Kovačića, nek se vrati Ademi i umirovi se u plavom dresu, nek ostane u krugu kluba na jednoj od funkcija i to što bliže terenu.. Što se mene tiče ne treba doć ni Modrić ni Kovačić niti bilo ko drugi. :rofl:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Prije par godina sam kovi dao majicu od bbb iz fan shopa, u to vrijeme sam hodao sa jednom od frendica od izabel. A i prije smo u par navrata igrali nog na skolskom
    Na jednom rodendanu od izabel smo se dotakli maminja, boysa, njegovog povratka u dinamo itd...bila dost pijana spika, nadam se da nisam usro :lol:
  • plavi72
    720
    U tamnici tvoji su vojnici !
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.