• Benito
    611
    Očajan i jadan pokušaj AEK-a da prođe dalje...
  • San Lorenzo
    12.1k
    Ovo za izbacivanje toliko ocajnicki potez od strane AEK-a da je smijurijaIvdzo11

    Ništa neočekivano od štakora da se na štakorski način pokušaju provući dalje...uefa je gostujućim navijačima zabranila dolazak, samim time gostujući navijači nisu bili u mogućnosti kupiti ulaznicu...na koji način je Dinamo točno kriv i na koji je način trebao spriječiti nerede u drugoj državi bi bilo zanimljivo čuti od predstavnika tog klubića?!
    Ako se sutra u, lupam, Bibinju, potuče 20 likova u dresovima Paris Saint Germaina, treba li uefa zašiljiti Parižanima novčanu kaznu, isprazniti tribine i izbaciti ih iz Europe?
  • Infinity
    15.3k
    Ne bih uopce bio iznenadjen da nas izbace, jer ce tako napraviti presedan i moci ubuduce kaznjavati i za nerede van stadiona. Ipak, mislim da nam vjerojatno slijedi minimalno pet godina zabrane gostovanja, mozda i vise.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ako sad krenu s takvim presedanima, trebat će početi izbacivati puno više klubova po europi i to iz zemalja iz kojih to baš i ne rade. A Grci bi onda ovim zazivanjem mogli sebi napraviti višestruku štetu jer su među najgorima po tom pitanju.
  • Ludovic IX
    5.8k
    Još jedan metak u cijevi protivnika ove uprave. Možemo i o teorijama zavjere ali nije mjesto ni vrijeme.
  • seljak86
    2.4k
    Može li netko dati izvor gdje AEK traži naše izbacivanje? Po člancima vidim samo da su se samo povukli sa sastanka.
  • San Lorenzo
    12.1k

    Ne vidim po kojoj osnovi nas mogu izbacit?
    To odvjetnik koji je tek izašao iz škole ruši.
  • Benito
    611
    kaj se tiče Dinama i kak je sve krenulo, ne bi me ništa iznenadilo da se na nama prelomi nešto kaj bi bila neočekivana odluka skroz
  • Neki tip
    19.6k
    Ne bih uopce bio iznenadjen da nas izbace, jer ce tako napraviti presedan i moci ubuduce kaznjavati i za nerede van stadiona. Ipak, mislim da nam vjerojatno slijedi minimalno pet godina zabrane gostovanja, mozda i vise.Infinity

    Iz posve razumljivih razloga se ne piše o Ateni, jer se uglavnom samo pogađa, nagađa i šire dezinformacije.

    Čemu služi ovo tvoje pogađanje i nagađanje?

    Evo ja sam 99.99% siguran da nas neće izbaciti iz Europe što se kluba tiče, a gostovanja ako zabrane (lako moguće) to sigurno neće biti na 5 sezona, a kamoli duže.

    I uopće nije bitno tko će od nas "ispasti u pravu", poanta je da bezveze nagađamo.
  • Mlađi referent
    11.1k
    A zabranom gostovanja od 5 godina se postigne kaj točno? Još više navijača bez ulaznica u ‘neprijateljskim’ gradovima.

    Neće se nas izbacit to je prvo.

    Drugo, trebalo se igrat, greška UEFE.

    Treće, UKINUT odgode u HNL-u jer će ovo dodatno masakrirat ligu. Gluposti teške
  • Ivdzo11
    3.1k
    Pise se da bi trebali igrat 15-tog u Zagrebu, pa za 3-4 dana uzvrat u Atini
  • Nino Bule
    11.7k

    Dario je rekao da pokusavaju dogovorit da se igra u petak, to je najbezbolnije rjesenje
  • Nogo
    1.4k
    Postoji vjerojatnost da mi igramo prvu u Zagrebu, a onda uzvrat 19./20. u Grčkoj.
    Druga je solucija ovaj petak kod njih, a onda kod nas sljedeća srijeda.
  • IstinaZaDinamo
    1.4k
    Znaci moguce 10 dana bez utakmice, ne svidja mi se bas to ali vise vremena za pripremu ako niata.
  • Ivdzo11
    3.1k
    Bolje bi bilo ovo sto Dario trazi u petak kod njih... Srijeda kod nas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.