Taj dio mi i nije toliko zanimljiv koliko mi je fascinantan sustav koji je napravio u Brentfordu sa skautiranjem igrača. Evo baš je i telesport dodao tekst o načinu rada Brentford: Vjera u kocku

Zanimljiv je i dio sa ukidanjem omladinske škole. Čovjek je očigledno vizionar.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Malo za europski nogomet,
    Milan nakon pauze 6 pobjeda i 2 remija, i to pobjedili su Romu,Juve, Lazio ... sasvim nova ekipa nakon pauze, pravi gušt za gledat

I da, nikad losiji Arsenal izbacio nikad boljeg Man.Citya iz FA kupa :grimace:
  • Dudu
    2.6k
    nikad losiji Arsenal izbacio nikad boljeg Man.CityaNavijač Dinama

Ne bih se slozio, osim stopera koji su kriminalni imaju odlicnu ekipu. Arteta je donio sustav i ogroman napredak u odnosu na Emerya.. uz pojacanja u obrani, ekipa s glavom i repom
    7.4k
    imaju jaka imena, neosporno je, ali ih treba uigrat ovo sto je Arsenal igrao ove sezone je bio sve samo ne nogomet kako je Arteta sebi zamislio , ali eto nakon pauze napokon liče na nesto, ali da , trebaju obavezno stopere dovest, ne znam da li Luiz i Mustafi mogu biti svaku utakmicu i upola dobri kao sto su veceras bili, iduća sezona nadam se napokon dobra i za njih i MUFC :smile:
  • Dino
    2.2k
    Slozio bi se s @Dudu, iako ne pratim previse strane lige, primijetio sam da je arsenal drugacija ekipa prije i nakon pauze.
  • SAS1987
    13.5k
    U Sloveniji je jako napeta borba za prvaka. U srijedu se igra poslednjo kolo u kojem Celje sa docekuje Olimpiju u direktnom okršaju za prvaka. Celje ima dva bodova prednosti ispred Olimpije :smile:
  • Crusades1986
    9.8k
    Ziher :yikes: . Nisam uopce znao da neki klub mimo Olimpije i Maribora ima neke šanse za prvaka. Jel se to često dešava ili je to jedna iznimka od pravila?
  • xavier
    11.1k
    Jel se to često dešava ili je to jedna iznimka od pravila?Crusades1986

Kak to misliš? Pa bilo su prvaci i Gorica i Domžale i Kopar...
    9.8k
    Gle fakat, tek sad sam skuzio da smo igrali sa Koperom i Domzalama u kvalifikacijama. :monkey:
    Ja isto nekad bubnem prije nego razmislim
  • Infinity
    15.2k
    A uz to je Olimpija uzela prve dvije titule nakon 20 godina. Nije Maribor imao takvu dominaciju.
  • SAS1987
    13.5k
    jos je jednom Primorje bilo jako blizu naslova. Sledjecu sezonu jih je dinamo u europskoj ligi dobio 4 - 0 i izgubio u sloveniji 0-2

Uz to je jako blizu bilo i Celje kada ih je trenirao Pušnik (onaj koji je bio i u Hajduku). Celje je trebalo pobediti (ili remizirati, nisam siguran) protiv Maribora. Vodili su 0-1, primili 2 pogodka do negdje 86 minute a onda Pušnik napravi jedan od nevjerovatnijih poteza u povijesti sporta. Lik je napravio promjenu igrača a onog koji je izašao iz igre je za vrijeme kornera poslao natrag na teren tako da je poslednjih 5 minuta na terenu bilo 12 igrača Celja :rofl: A najbolje je bilo da je poslije utakmice taj isti Pušnik zahtjevao da se utakmica ponovi jer su imali 12 igraca i da je zbog toga utakmica neregularna :rofl:
    32.4k
    Pušnik (onaj koji je bio i u Hajduku)SAS1987

Lik je napravio promjenu igrača a onog koji je izašao iz igre je za vrijeme kornera poslao natrag na teren tako da je poslednjih 5 minuta na terenu bilo 12 igrača Celja :rofl: A najbolje je bilo da je poslije utakmice taj isti Pušnik zahtjevao da se utakmica ponovi jer su imali 12 igraca i da je zbog toga utakmica neregularna :rofl:SAS1987

Paše uz gore spomenuti klub i njihove navike.
  • Infinity
    15.2k
    A budale. Koje sezone je to bilo? Bio je on u vise navrata u Celju, a tamo 2000tih cak 5-6 sezona mozda, neki dug period je izdrzao.
  • xavier
    11.1k

Ovo je sve...ne paše ti rezultat, napraviš nešto kontra pravila i tražiš da se ponovi utakmica jer je "neregularna" :rofl: