• Crusades1986
    10.3k
    Brentford gubi
  • Crusades1986
    10.3k
    I Celje Olimpija 2:2 :lol: kakav dan
  • Neki tip
    19.6k
    Kako se Luton izvukao nakon korone.. vec otpisani bili
  • Bosna86
    11.6k
    Nadao sam se potajno da će i Nottingham uci sa Leedsom, ali su sve sjebali
  • marcio amoroso
    34k
    Birmingham ostade zadnji iznad crte.
  • Crusades1986
    10.3k
    Nottingham se sjebo zbog gol razlike na kraju mislim
  • Neki tip
    19.6k
    Nadam sam se potajno da će i Nottingham uci sa Leedsom, ali su sve sjebaliBosna86

    Baš to evo gledam i ne vjerujem kako su izvisili (da, zbog gol razlike i poraza 1-4 u zadnjem kolu).. Ludilo je taj Championship. Kad vidiš kak se bore i igraju ekipe kojima je, po tablici gledano, svejedno kak ce zavrsiti.. 11. ili 13., kao svejedno je. Neki cak ni s mjesta ne mogu ni gore ni dolje. I svejedno pokazuju da - nije svejedno. Jer to je sport. Natjecanje. I natjeces se u svakoj tekmi koju igras.. Kako i treba biti. Novi sam fan ovog natjecanja.
  • Bosna86
    11.6k
    Nottingham se sjebo zbog gol razlike na kraju mislimCrusades1986

    Zadnjih 6 kola, 4 poraza i 2 remija... Na kraju su imali +8 gol razliku, a Swansea +9.... Ovo ni Dinamo ne bi sjebao, ali eto ima i gorih tragičara od nas
  • Crusades1986
    10.3k
    al baš :lol: :lol:
  • SAS1987
    14k
    Celje prvak Slovenije :smile:
  • vafenss
    233
    Celje prvak Slovenije
  • Dudu
    2.6k
    Gospodin Skender uspio s prvog mjesta doći na treće :D
  • Dino
    2.4k
    Inace ne pratim nogomet previse, pa cak ni Dinamove tekme ne gledam ak nisam prisutan, medutim, prijatelji slovenci su me nagovorili da pogledamo celje-olimpija i moram priznat da sam fakat uzival u tekmi. Bez stanke, do kraja napeto, odlicna utakmica!
  • markoli
    1.7k
    Isto nisam gledao Engleze, već Slovence. Odlična utakmica. Vidi se da je to možda klasu ispod HNL-a, ali i dalje vrlo zanimljivo. Celje uzelo prvi naslov u povijesti. Sada drže i nogomet i rukomet.
  • xavier
    11.4k
    Nogometno gledano je Championship stvarno jedna od najluđih liga. 46 iscrpljujućih kola na stadionima koji bi svugdje drugdje u svijetu bili prvoligaški. Uz to se igra bez previše kalkuliranja te svatko u svakom trenutku ide na pobjedu, bez obzira treba li mu ona ili ne.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.