• Georg Koch
    4k
    https://ibb.co/fGxLmQf

    Jel prati netko mozda belgijsku ligu pa zna, sta je s ovim deckom? Slucajno sam ga upratio prosle sezone kad je potpisao za njih, pa sam dalje gledao sve njegove golove. Bio je paklen, spominjale se na ljeto brutalne ostete za njega od velikih klubova. Prosle sezone 16-15-2, a zavrsili su 5.
    Ove sezone 15-3-0, a na tablici 3.
  • Logistika
    1.1k
    City je zbog SP klubova odgodio vikend tekmu sa Brendfordom.
    Zna li se datum odigravanja?...jer ako ne bude regularno ja šaljem dopis
  • Teofil Kateran
    1.1k
    U Turskoj jučer opet prekinuta utakmica zbog suđenja. Predsjednik Istanbulspora sišao s tribine i naredio igračima da prestanu igrati utakmicu protiv Trabzonspora zbog nedosuđenog penala.
  • Krizy
    38.6k
    Najgledanije europske lige.
    Nijemci rasturaju, druga liga gledanija od prve francuske i skoro od prve španjolske.
  • Krizy
    38.6k
    Računajući sva natjecanja, Bayer Leverkusen nije izgubio 25 utakmice u nizu od starta ove sezone.
    Time su srušili rekord HSV-a iz 1982./83.a s obzirom da slavili s 4:0 protiv Bochuma i postali prva bundesligaška momčad u povijesti koja nije poražena u prvih 25 utakmica u sezoni u svim natjecanjima.
  • Ivdzo11
    3.5k
    Lovren direktan crveni za oprostaj od Lyona :grin:
  • Mali dioničar
    15.1k
    Europski sud donio je odluku u korist Superlige! Na čitanju konačne presude rečeno je da krovnim nogometnim organizacijama Fifi i Uefi postoji "zlouporaba dominantne moći".
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Super vijest, jedva cekam da razjebu nogomet na 100 strana kao FIBA i ULEB kosarku.
    Mene to sve skupa sve manje zanima..
  • NitkoBitan
    13.6k
    Ne rade oni Superligu zbog nas tu u Europi. Superliga se radi za trziste Amerike, Bliskog istoka, Azije i Afrike. Bit ce to putujuci cirkus za vrijeme pauze od domacih liga i europskih natjecanja.
  • Patak
    2.6k
    Harlem globetroters u nastajanju, ili one smiješne hrvačke lige u SADu gdje se bacaju jedni na druge i glumataju nešto.

    Inače, vadajući položaj na tržištu nije sam po sebi zabranjen, samo ga se ne smije zlorabiti. Sad ne znam kako ga FIFA zlorabi? Ako neki klub ide iz njihove lige i organizacije, hvala doviđenja, i to je to.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    tako je i kosarka rascjepkana, pa reprezentacije nemaju svoje najbolje igrace. Stari prdonja Wenger ce prosirit SP klubova, Superliga, CL, EL, KL, pa onda prosireno Svjetsko i prosireni Euro.
    Zasitit ce trziste tako brzo i tako glupo da ce devalvirat tezinu i znacaj svih natjecanja i na kraju se pretvorit u putujuci cirkus ako vec i nisu. Talijanski superkup u Arabiji, Spanjolski ko zna gdje i na 4 utakmice..

    Kazem, ne znam kako vama ostalima, al meni to sve lagano postaje bezvrijedno. Imam jos ambiciju otic na SP 2026. i to je u biti to.
    Sretan sam sto je Dinamo uspio bit konkurentan i izborit proljece prije svih ovih promjena. Privilegiran sto su pred mojim ocima igrali najbolji europski strijelci u klupskoj povijesti, sto smo imali kapetana u pravom smislu te rijeci.
    Dinamo cu pratit uvijek, a ovaj putujuci cirkus ostavljam tik tok generaciji za koji ga i prave.
  • Jaro
    6.2k
    A pitanje je dio cega ce i dinamo postat... Perez - covjek koji je ubio nogomet...
  • Ludovic IX
    6.2k
    ja sam presto gledat sve osim dinama i reprzentacije.. ligu prvaka gledam s vremena na vrijeme i to na areni 10 na multiprijenosu da samo vidim golove i šanse.

    neznam ja više gdje je identitet tih klubova najvećih. pa njima je 75% navijača/kupaca iz azije i amerike. s tim klubom imaju veze dok im omiljeni igrač igra u njemu ili druga ekipa ne kupi neku novu zvijezdu..ili obuku nove roze dresove
  • Mali Zeus
    10.6k
    Nije da je moderni nogomet odličan pa će ga SL razhebati. Nogomet je u teškom kurcu već dugo i samo je gore, a na kraju krajeva Uefa je korumpirana do srži, a njihovo stalno prčkanje po ligi čempjens je i dovelo, uz ostale stvari, do ovog.

    Fifu da ne spominjem, jebeno Europsko od 24 i Svjetsko od 48 momčadi. Sulude stvari, razvodnjavanje natjecanja i pad kvalitete.
  • Ludovic IX
    6.2k
    pročitao negdje da je zvezda pozvana u tih 60. nebi se čudio da i dinamo bude a ovi će se pomamiti za novcem.. njima treba netko da pokazu da su uključivi ali opet ne netko tko će dizat buru ili još bitnije pobijedit ih
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.