• Jaro
    6.2k
    a sigurno nece uzet klub koji je beskucnik za tu fensismensi tvornicu love... uglavnom, Maksimir as is je u ovom slucaju spas :lol:
  • blackbully
    4.5k
    Talijanski superkup u Arabiji, Spanjolski ko zna gdje i na 4 utakmice..Efes Pilsen

    Francuski superkup se od ove sezone vraća u Francusku, 4. siječnja PSG - Toulouse. Obje navijačke grupe bojkotiraju utakmicu...

    Screenshot-20231221-121857-Google.jpg
  • Ivdzo11
    3.5k

    Cigani prihvatili :rofl:

    Po ovoj novoj superligi... Bilo bi 60-80 klubova podijeljenih u divizije.... Po nekoj logici, ako zazivi Superliga, Dinamo kao 29 klub morao bi biti u njoj
  • Mihaljević
    8.7k
    Opet pokušavaju od nogometa napraviti NBA..
  • Mihaljević
    8.7k
    Nije više 29, nego 42.
  • Mentalni Gimnastičar
    752
    Već su postavili model :

    Unutra je 64 ekipa, a s obzirom na to da je cijelo natjecanje cirkus ne sumnjam da će ugurati Američke i Saudijske klubove unutra. Ipak ako se pozivnice dijele na temelju rezultata Dinamo bi morao dobiti poziv. U tom slučaju ja vjerujem čeličnoj da će pratiti svoja moralna načela i glatko ih odbiti. Malo sutra.
  • Bosskovitz
    8.7k


    Upravo to. Vjerujem da na vrhu ima nekoliko opasno zagrijanih za tu ligu, prije svega Real, Juve, PSG, City i sirotinja iz Barce, ali u realnosti ovo će na kraju biti i dobro za nas jer će prisiliti UEFA-u da više novca preusmjeri onima koji joj taj novac zarađuju, a to su klubovi u europskim natjecanjima.
  • Eduardo
    18.1k
    Crvena Zvezda koja je ovog ljeta rušila klupske rekorde po ulaznim transferima i stvorila najskuplju momčad u povijesti kluba - sve to za jedan bod u skupini Lige prvaka i trenutno drugo mjesto u prvenstvu uručila je otkaz treneru Bakharu. Guštam u tome još i više nego inače jer se i ovdje na Zoni naglašavalo kako oni za razliku od Dinama rade top posao s pojačanjima i s trenerom... Frajer na kraju nije ispunio nijedan cilj. Ništa kontra trenera, već mi je drago da su bolno prizemljeni.
  • Ivdzo11
    3.5k
    Također, Partizan koji jedva prezivljava, igraci ne znaju za pojam "plaća", dobije 2-1 i osvoji titulu jesenskog prvaka, a da nije bilo kikseva u zadnja dva kola protiv Radničkog moglo je to biti i puno veci bodovni plus

    Nas dobri Cherif Ndiaye placen oko 4 milje ima 1 gol i 2 asistencije
  • NitkoBitan
    13.6k
    Jel srpska liga kao nasa da onaj sa najvise bodova osvaja il ima neka daljnja KO faza natjecanja? Pogledao sam im tablicu i donji dio klubova je u jednoj boji dok je gornji dio klubova u drugoj na tablici pa me to zbunilo.
  • Ivdzo11
    3.5k
    Dosta Spanjolskih klubova odbija Superligu uz poruku: "EARN IT ON THE PITCH!"

    Također, Manchester United odbija
  • NitkoBitan
    13.6k
    Zanimljivo kako su za tu Superligu najzagrijaniji klubovi koji su u dugovima do grla. Znaju oni dobro da ta Superliga nije dugorocno odrziva prica. Pokretanje ove teme im vjerojatno sluzi za novo sastancenje sa celnicima UEFE i poboljsanje financijskih uvjeta za svoje klubove u postojecim europskim natjecanjima.
  • BornaPŽ1986
    1k
    sve to za jedan bod u skupini Lige prvaka i trenutno drugo mjesto u prvenstvu uručila je otkaz treneru Bakharu.Eduardo

    Ono sto mi je zanimljivo iako me boli briga - ja ne razumijem cemu se njihovi navijaci toliko bune: ok u ligi prvaka nisi napravio nista, kraj Cityja i Leipziga, pa sta sad? U prvenstvu si 1 bod iza prvog na tablici, jel to toliko kriticno? Zamisli uspjeli su mozda izgubit 2-3 puta u prvenstvu pa im vicu "skinite dresove", to sto su proslih X godina navikli na 100 bodova ih je razmazilo ocito.

    Nejasan stav navijaca i svega ostalog, financira te drzava i imas najskuplju momcad koja ocito nije nista specijalno a kao da su ispali iz lige. Uzeli su paru na ulazak u Ligu Prvaka i dobro, imali su sansi za YB koji nisu iskoristili jer su ovi ocito bolji.

    Usporedbe radi, Dinamo nakon dugo vremena malo losiji pa nisam vidio nijedan incident upucen sa sjeverne tribine. Tako da mi je dosta nejasno cemu tolika panika kod njih sto se tice prvenstva. Pa oni su sad vec sigurno 2., a i o naslovu prvaka se nemaju sta previse brinuti.
  • Eduardo
    18.1k
    Jel srpska liga kao nasa da onaj sa najvise bodova osvaja il ima neka daljnja KO faza natjecanja?NitkoBitan

    Podjele ligu na dvije skupine po osam pa igraju neki play-off.

    Ono sto mi je zanimljivo iako me boli briga - ja ne razumijem cemu se njihovi navijaci toliko bune: ok u ligi prvaka nisi napravio nista, kraj Cityja i Leipziga, pa sta sad? U prvenstvu si 1 bod iza prvog na tablici, jel to toliko kriticno? Zamisli uspjeli su mozda izgubit 2-3 puta u prvenstvu pa im vicu "skinite dresove", to sto su proslih X godina navikli na 100 bodova ih je razmazilo ocito.BornaPŽ1986

    Da ti budem iskren pojma nemam. Da nisi ovo sad napisao ne bih ni znao da ima 'problema' s navijačima. Ko ih jebe, nije da mi je žao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.