• Imamo Dinamo
    3.4k

    I igrat cemo tak, samo cekaj da nam se prikljuce rakete Hoxha i Brodic
  • Nolifer
    7.1k


    Moje pjesme, moji snovi.. Nažalost
  • Sportskifanatik
    436
    Pa zabila bi girona najmanje 2 komada jos da ne kompliciraju ispred gola,podsjećaju me na naše malo niko nece pucati izvana covjece
  • Infinity
    15.5k
    Imamo mi slicnosti s Gironom. Jednako smo 'cvrsti' u obrani. Razlikuje nas 'samo' to sto oni imaju napad ucinkovitiji od Barcinog i Realovog.
  • Jaro
    6.2k
    Evo i treceg za Gironu... Skoro cetvrti iz kontre... da, iza izgledaju suplje, al zato orema naprijed dodju full jednostavno. Pomaze ovdje i Barcelona koja igra mekano da dugo nisam vidio tak nesto...
  • Krizy
    38.6k
    Mislim da je ovo četvrti put od 2003. da je Barcelona primila 4 pogotka kao domaćin.
  • BBBaranja
    2.1k

    Ako može Rijeka može i Barca :lol:
  • dzis
    651
    Da razbili su ih. Iako Barca se napromasivala, 30 udaraca na gol.. Svaki gironin kontra napad toliko lagano izlaze
  • Ban
    698

    Igrali su i bolje od ovoga u porazu od Reala u prvom poluvremenu, ali se Realu posrećilo da su vodili 2-0 na poluvremenu. Drugo poluvrijeme nisam gledao,

    Jako dobro igraju i nisu inače kontraška ekipa. Vjerojatno pomaže kad se Barca postavi relativno visoko pa izlaze kroz razne polutranzicije.
  • Ban
    698

    Mi bi tako i trebali igrati. Ne doslovno kao Girona, ali tehnički potkovan i inteligentan nogomet. Girona je odličan primjer da ti ne treba kasica Man Cityja za takav pothvat, iako jesu dio City grupe.
  • DrawTube
    3.6k
    prčija od države
  • NitkoBitan
    13.6k
    Tako i treba klaunovima iz Grcke kad podrzavaju teror sudstva i policije nad 100njak Hrvata. Nisu valjda mislili da se te metode nece primjenit i na domace navijace.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Tko im kriv kaj nemaju svoju Đurđu Adlešić.
  • Petar86
    638
    Osobno sam bia 2 put u Ateni i ko tamo nije bia ne zna sto je neuredan grad, pun cigana, prosjaka, narkomana (norm svaki milijunski grad ima svega toga al u Ateni je posebno)... ne kaze se bezveze kad neko propadne u necemu "propa ko Grcka"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.