• Majki2111
    3.3k
    Mamić i Red Bull nisu usporedivi. Red Bull se pokazao na višegodišnjoj razini u više sportova i klubova. Pod "se pokazao" mislim na službene rezultate i trofeje. Da ne pričamo o komercijalnom brendu energetskih pića. RB je brend kod energetskih pića. Mamić to sve nije.
  • Kwedi
    3.8k
    Jebo te bik u guzicu
  • Bosna86
    11.7k
    Mamić i Red Bull nisu usporedivi. Red Bull se pokazao na višegodišnjoj razini u više sportova i klubova. Pod "se pokazao" mislim na službene rezultate i trofeje. Da ne pričamo o komercijalnom brendu energetskih pića. RB je brend kod energetskih pića. Mamić to sve nije.Majki-Papi2111

    Kako nisu usporedivi? Zar se i Zdravko nije pokazao na višegodišnjoj razini, jesu rezultati i trofeji tu?
  • Majki2111
    3.3k
    Pa njemu se sudi i bjegunac je od pravosuđa. Nije brend. Koliko znam Red Bullu se ne sudi. Ako se sudi ispravi me, slobodno. Protiv Mamića sam. Sve 5.
  • agramZ
    2.5k
    mijenjanje imena i grba ili dodavanje necega i jest mijenjanje tradicije. NK Dinamo Zagreb je jedino ime s jedinim grbom i to se ne dira. red bull ne radi za dobrobit nogometa nego koristi ga cisto radi reklame. normalno je da ce se potruditi da naprave nesto sportski jer inace reklama svog energetskog pica nema smisla. gnk je trenutno sto se sportskog dijela tice skoro pa savrsen pa nam jos uvijek smeta.. uglavnom si sam rekao, red bull je brend, sta oni traze u sportu kao nogometu?
  • Majki2111
    3.3k
    Ak je tak onda svaka čast ljudima koji će radi uspjeha u F1 ili Salzburgu ili Lepzigu kupiti prije Red Bull enegetsko piće nego Crazywolf iz Kauflanda koje je upola jeftinije. Ja sigurno neću, niti nikad nisam. :lol:
  • Zambatine škude
    2.7k
    Dobrodošli na utakmicu 17. kola Prve Amazon.com HNL lige u 2027. godini. Branitelj naslova, Osijek McDonalds danas ima težak posao kada gostuje na Daje Ti Krila Areni protiv Dinamo Red Bulla. Podsjetimo, Osječani će nastojati iskoristiti jučerašnji kiks Hajduk Mercedesa, koji je kod kuće izvukao tek mršavi remi protiv Rade Končara iz Vinkovaca kojeg dogodine vjerojatno čeka ispadanje u niži rang hrvatskog nogometa, K+ drugu ligu..

    Nadamo se kako sve to neće utjecati na našeg prvaka kojeg već u srijedu očekuje bitan okršaj u Instagram Ligi prvaka protiv Manchester Aspirin Uniteda. S vama kao i svako kolo dosad kao komentator, Majki-Papi2111.
  • Stihl
    3k
    Ja ne vjerujem kaj čitam, kaj stvarno postoje ljudi koji bi za rezultat prodali svetinju? Nema tu nikakvog kompromisa niti dodavanja bika, niti lava, niti ovce niti kojekakve pizde materine. U svetinju se ne dira, ne dolazi u obzir nikakva firma ili koje kakve pizdarije koje bi mjenjale ime ili dodavale neka imena uz Dinamo. Pa rađe bi da Dinamo igra županijsku ligu nego da pod nekim drugim imenom ili grbom igra Ligu prvaka. Jebem ti takvo razmisljanje. Moze govorit ko kaj hoće ali takve stvari ubijaju nogomet, tradiciju i sve ono kaj navijače veže uz taj klub. Ko to moze shvatit ok, ko ne moze neka dobro razmisli ili neka ode navijat za neki Nk Kaufland jer to je to, bit će na svakoj tekmi čokolade, čipsa i Stephans brau pive.
    Dinamo Svetinja!
  • marcio amoroso
    36.9k
    Bik na grbu :lol: :lol:
  • xavier
    12.1k
    @Majki-Papi2111

    Samo jedno pitanje. Smišljaš dugo te svoje ideje ili dolaze same od sebe? Mislim da svi ostali zajedno nismo napisali ni blizu toliko takvih provala kao ti sam :monkey:
  • Papastrumf
    12.5k
    Sreca tvoja sto je @marcio amoroso dobar covjek :lol: :lol:
  • agramZ
    2.5k
    red bull je najpoznatije energetsko pice svijeta. ti mozda neces kupiti, ali oce velika vecina. necu ni ja kupiti dormeo jastuk ili neki specijalni usisavac zbog onih tv reklama ali hoce veliki dio ljudi koji nazalost padaju na takve stvari. ni ja nemam pojma ko i sta je lana group na dresu gnk-a ali ipak znam da postoji i cuo sam ime.. ti izgleda ne shvacas kako "reklame" funkcioniraju.
  • Majki2111
    3.3k
    Ma ja mislim da vi mene niste skužili, pa je došlo do nesporazuma. Dinamo je svetinja, ali sam sam za službenu suradnju sa kompanijom kao što je RB ako je za dobrobit kluba i gdje Dinamo u tom HIPOTETSKOM slučaju predstavlja sve ovo što i danas, a RB da digne sve na neku veću razinu. Naravno ne dolazi u obzir služenje Dinama Leipzigu. To naravno.

    Al to je i ovako i onako hipotetski sve. Niti je u planovima i ne razmišlja se o tome. Ne treba dramit...
  • Dino
    2.7k
    Nadamo se kako sve to neće utjecati na našeg prvaka kojeg već u srijedu očekuje bitan okršaj u Instagram Ligi prvaka protiv Manchester Aspirin Uniteda. S vama kao i svako kolo dosad kao komentator, Majki-Papi2111.Zambatine škude

    Jel smijem kopirat i stavit tvoj tekst na temu “Best of the best”? Tak da se mogu nasmijat i oni koji ne prate ovu temu.

    Takoder, pitanje vrijedi i za @Majki-Papi2111 , provale su definitivno za pamcenje.
  • Stihl
    3k
    Evo jedna prigodna:
    Dinamo vs Red Bull Salzburg, 2009.
    cnaqglg5cvwgfh4d.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.