• Dino
    2.7k
    Jos buju i ligu osvojili kak su krenuli :joke:
  • Infinity
    16.5k
    Erling Haaland zabio je 5 pogodaka u 59 minuta na terenu. Za gol mu zasada treba manje od 12 min. :scream:deda

    Rekao sam vam ja, mali je zmaj. Gledao sam ga u Salzburgu dosta ove sezone, a prema prikazanom mislim da ce se i u Njemackoj s ofanzivnim Dortmund nazabijat. Salzburg je napadacka ekipa, Dortmund isto, uklopit ce se bez ikakvih problema, tj. vec se uklopio.
  • Infinity
    16.5k
    Belgijski i nizozemski klubovi (opet) pokusavaju stvoriti zajednicku ligu. Toplo se nadam da Uefa toga nece dopustiti.SAS1987

    Liga bi im mogla biti strasno jaka. Belgijanci vec sad imaju veliki broj klubova koji se bore za Europu, Gent, Genk, Anderlecht, Standard, Brugge, sve konkurentni klubovi koji se iz sezone u sezonu smjenjuju na vrhu. Dodas im PSV, Ajax, Feyenoord, AZ i ostale holandjane i to ce biti strasno zanimljiva liga.

    Ne znam zasto se protivis. Prvo sto nas ne dotice, a drugo sto ce to biti jako zanimljivo.

    Oni su osma i deveta liga Europe i sigurno zajedno mogu medju 5-6. Trenutno daju deset klubova u europska takmicenja, a mogli bi davati maksimalno sedam. Tu ce jedino izgubiti.

    Najjacim ligama ne trebaju zajednicke lige, al misljenja sam da bi u manjim ligama za napredak klubova neka zajednicka liga bila nuzna. Tu mislim na ligu poput HNL-a gdje Dinamo tesko moze napredovati, ligu poput Austrije gdje Salzburg tesko moze napredovati i tako dalje. Rekao bih da Belgiji i Nizozemskoj to nije nuzda, ali je sigurno plus. Dobro su rangirani, klubovi su im konkurentni, nemaju dominatora u ligama, al ako se udruze ponudit ce gledateljima jednu visu dimenziju. Nas to ni tad nece nesto zanimati, al njima gore ce napetost porasti, a to znaci da ce biti vise gledatelja i vise love, a ti je u nogometu danas najbitnije s obzirom da je postao jako unosan biznis.
  • SAS1987
    14.8k
    slazem se da bi liga bila vrlo kvalitetna. Samo želim kazati da bi to mogao znaciti pocetak kraja manjih liga.

    Tu mislim na ligu poput HNL-a gdje Dinamo tesko moze napredovati, ligu poput Austrije gdje Salzburg tesko moze napredovati i tako daljeInfinity

    Slazem se, ali to bi značilo da cemo opet igrati neku varijaciju jugo lige.
  • Ero
    980
    https://m.youtube.com/watch?v=8ym_sb_hY5c jebiga, to se dešava samo na brdovitom balkanu.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Barcelona izgubila 2-0 u gostima kod Valencie..
  • cron1ck
    1.7k

    Bas tako, ovo su bas europska “gospoda”, prije neki tjedan na forumu se pricali o onome sto su “gospoda” Skandinavci napravili od kipa Ibrahimovica, ali kad su kod nas huliganske scene odma svi nasi mediji pisu kako se to samo u Hrvatskoj dogada. Uvijek pljujemo po svojem i takvi smo.
  • Dino
    2.7k
    Sama ta fraza “europska gospoda” je potpuno izgubila svoj smisao. To se dalo smjestit u doba od prije 150 godina. Ne znam kak je opce doslo do tog da novinari koji samo traze klikove i preglede nisu uspjeli nac mjesta u svojim “clancima” za europske navijace. Naravno, nasi navijaci se oduvijek pokusavaju prikazati javnosti kao najgori divljaci kak bi lako mogli proc razni represivni zakoni, al to je vec neka druga tema.
  • deda
    32.9k
    Onih prvih 2 milijuna za Olma nam već vise, Leipzig izgubio 2-0 u Frankfurtu, Bavarci su na bod zaostatka
  • marcio amoroso
    36.9k
    Torino- Atalanta 0-7 :monkey:
  • Infinity
    16.5k
    U zadnjih pet meceva Serie A Atalanta dobila tri. 5-0, 5-0 i 7-0. Kad mecu, mecu do kraja :lol:
  • Navijač Dinama
    8.4k
    5-0 pobjede Milana i Parmu onda u gostima 7-0 Torina
    Vode 1-0 i izgube 2-1 od buduceg drugoligaša Spala....

    Klađare su čudo
  • Eduardo
    20.4k
    Red Bull je pregovorima je za kupnju portugalskog prvoligaša Avesa. Nisu normalni... Možda da se zalete i do HNLa...
  • LovroZG
    1.3k
    Kog će im vraga još i Aves?

    A baš bi im, kad malo razmisliš, HNL i Lokomotiva sjeli ko budali šamar. Klub za kojeg nikog nije briga, odlični škola nogometa i kamp, liga u kojoj ti 10 milja eura godišnje osigurava Europu, hrpa posvuduša koje bi dobar marketing znao privuć, savez s kojim se sve da dogovorit...
  • agramZ
    2.5k
    meni je to toliko bolesno da netko moze biti "vlasnik" nogometnog kluba, tj. da se nogometni klub moze kupiti/prodati?! jebem im njihova dionicka drustva..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.