• NORTE
    9.9k
    Cijeli svijet ima 5 zamjena po ekipi, Premiership ima tri.
  • deda
    29.6k
    I ostali bi se trebali vratiti na 3.
  • vjeko1701
    6.2k
    S obzirom na sve veći broj utakmica i povećanje fizičkog napora kroz koji igrači prolaze, meni je 5 ok. Ajde dao bi se naći neki kompromis da imaš 4 u regularnom djelu a 5. ako se ide u produžetke (u utakmicama koje imaju produžetke)

    Sad je već prošlo dosta vremena i ono najavljivano da to previše pogoduje bogatijim timovima koji imaju kvalitetnije klupe se baš i nije previše ostvarilo. Možda se varam ukoliko netko ima neki statistički podatak koji potvrđuje navedenu tezu.
  • NORTE
    9.9k
    I ostali bi se trebali vratiti na 3.deda

    Fifa je baš neki dan službeno i trajno odobrila 5 zamjena.
  • Mr Blue
    3.4k
    Meni je ovo baš baš zanimljivo, a vi kako vam drago..Neki tip sa Zapada

    Tupim svim svojima o ovome da sam im već odavno dosadan. Ili sam ih navukao, pa prate i oni.
    Nakon više od 50 godina, Union ima igrača na reprezentativnom popisu Belgije - Dante Vanzeir.
    Napadač, čisti CF, 23 godine.

    Prošle sezone u drugoj ligi ima 27 nastupa, 21 gol i 9 asistencija.
    Ove sezone u prvoj ligi ima zasad 15 nastupa, 10 golova i 5 asistencija.

    Teddy Teuma iz Uniona igra za Maltu i vjerojatno će nastupiti protiv Hrvatske.

    Stadion je rasprodan svaku domaću tekmu trenutno i to nekoliko dana unaprijed.
  • Krizy
    38.4k
    Wisłini su navijači zapalili šalove gradskih rivala, a potom izazvali požar na vlastitom stadionu
  • LovroZG
    1.3k
    Kad smo već kod Poljaka, Legia je za vikend doživila šesti uzastopni poraz u ligi. U zadnjih deset tekmi imaju osam poraza, pobjedu u kupu i pobjedu protiv Lestera u EL.
  • Mali Zeus
    10.5k


    Čovječe, ovaj poljski je lagan.

    "Ja razumijem da je derbi, ali da u ime navijačkoj nešto zapališ vlastiti stadion pa još ideš sam gasiti, to treba biti teški debil."
  • deda
    29.6k
    Steven Gerrard preuzima Villu
  • deda
    29.6k
    Nije još službeno, ali tako bi trebalo biti
  • xavier
    11.4k
    Po meni odličan potez. Radio je jako dobar posao u Rangersima.
  • NORTE
    9.9k
    Steven Gerrard preuzima Villudeda
    Gotovo nikad ne kliknem na takve naslove članaka, ali zato na zoni saznam.
  • deda
    29.6k
    Zato je Zona tu :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.