• markoli
    1.6k
    Za nogometno EP je European Championship iako je format natjecanja isti kao na SP.
  • Neki tip
    18.3k
    Svjetsko prvenstvo je u duhu jezika. :)Mali Zeus

    Upravo tako. Niti se može niti se treba doslovno prevoditi s engleskog jezika.

    A niti je format ono što bi trebalo nužno odrediti naziv.

    I Liga prvaka se zove ligom (da uopće ne ulazim u onaj već prežvakani "champions") premda također ima kombiniranu formu "prvenstva", odnosno lige i kupa. Baš kao i SP, uostalom.
  • NORTE
    8.4k
    Komisija je odredila ponovno odigravanje utakmice, dakle čitave utakmice i to od rezultata 0:0
    Nica je kažnjena s oduzimanjem jednog boda, a moguće je da će joj se oduzeti još jedan kada izvještaj bude kompletiran.
    Eduardo

    Ove važne dijelove je najčitaniji portal u potpunosti izostavio u svome članku.
  • SAS1987
    13k
    Umro Danilo Popivoda :sad:
  • Mali Zeus
    8.6k
    Upravo tako. Niti se može niti se treba doslovno prevoditi s engleskog jezika.

    A niti je format ono što bi trebalo nužno odrediti naziv.

    I Liga prvaka se zove ligom (da uopće ne ulazim u onaj već prežvakani "champions") premda također ima kombiniranu formu "prvenstva", odnosno lige i kupa. Baš kao i SP, uostalom.
    Neki tip sa Zapada

    Meni je recimo odlična hrvatska riječ nogomet i tako mi je drago da nemamo riječ koja je doslovno samo prevedena tj prenesena od football tipa fudbal, futbol itd. Slično kao talijancka calcio.
  • Mali Zeus
    8.6k
    Btw jučer je Kustić pričao o tome kako se vide rezultati njihovog ulaganja u infrastrukturu i terene.
    Sad ispast će glupo pitanje, ali ulaže li se išta igdje ili on mlati praznu slamu?
    Ili se ulaže nešto sitno pa se on time hvali kao da je obnovljeno 100, 200 terena.
  • SAS1987
    13k
    vjerovatno misli na terene klubova 1.HNL :smile:
  • Mali Zeus
    8.6k
    ↪Mali Zeus vjerovatno misli na terene klubova 1.HNL :smile:SAS1987

    Znam. Kriva tema? :D
  • SAS1987
    13k
    zašto kriva tema? :grin: Nešto sam pobrkao? :grin:
  • Mali Zeus
    8.6k
    Aha, sad mi je jasno sve. Idem po još jednu kavu, treba mi. :sweat:
  • deda
    26.3k
    Ja znam da recimo HNS daje milju za igralište u Ždralovima.
  • immerwieder
    1.1k
    Edouard uđe deset minuta prije kraja za palaču, i u prvom kontaktu gol, u nadoknadi drugi,
    fantastičan ulazak u PL
  • Infinity
    14.9k
    Bit ce mali top.
  • Dudu
    2.6k
    PSG ima brutalno posloženu školu, izlaze stalno ti neki mladi crnci, ali na kraju svi negdje odu kad za prvi sastav traže samo provjerena najskuplja imena :D
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Ronaldo dao dva gola u pobijedi Manchestera danas. :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.