• Plavac
    21
    još su uveli neke arene koje bi se trebale u budućnosti dodatno plaćatiog1986

    Na tim Arenama bi se navodno trebala prenositi Liga Prvaka, ako misliš na Arene 7 pa do 10. Nadam se da nije tako.
  • vjeko1701
    5.9k
    Da se razumijemo, ja imam legalno arene 1-6 i pravo da ih gledam (zajedno sa drugim programima iz mojih paketa) na do 4 uređja preko maxtvtogo aplikacije. Svi programi rade na svim uređajima osim arena koje mi blokiraju na svim android boxevima iako ja imam pravo gledati ih tamo. Čim prođe ugovor više nikad nikakve arene ne dolaze u obzir, radije gledam piratske streamove gdje god hoću. Još da im plaćam dodatno arene 7-10? Ajde molim te.
  • superhik
    10.2k
    "Prema pisanju francuske La Provence Marseille bi mogao poslati Duju Ćaletu Cara u drugu momčad, nakon što je hrvatski stoper odbio ovog ljeta prijeći u West Ham, Wolverhampton i Valenciju koji su ga željeli vidjeti u svojim redovima.

    Naime, sva tri kluba poslala su službenu ponudu za Ćaletu Cara, tvrdi La Provenca, Marseille je sve prihvatio, no igrač se nije uspio dogovoriti s klubovima koji su mu nudili tek neznatno veću plaću u odnosu na onu koju prima u Marseilleu."
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Vučko je dofinancirao srpski telekom, odnosno državni budžet. Sve u nadi da svoje političke neprijatelje Đilasa i Šolaka( vlasnik N1 televizije i jedan od glavnih ljudi u United Grupi, koja drži paket Sportkluba, N1, čak mislim da i Nova/Doma TV idu u taj paket) skloni sa televizije i stjera ih u kut. Arena uz paket ima one glupe pinkove programe i još neke random i tjt. A inače je stranka Đilasa oporbena strana Vučićevom SNS-u. Uz to sve par puta su komentatori sa SK, Lončarević i Viško "bocnuli" Vučića i ekipu.. jbg.
  • Plavac
    21
    Oman iznenadio Japan usred Japana. Upravo taj Oman vodi naš Branko Ivanković. Valja napomeniti kako u osam utakmica ima samo jedan poraz, od prvaka Azije, Katara. Ni tu utakmicu Oman nije odigrao loše, izgubili su 0-1, Katar je imao samo jedan šut u okvir gola, pri tome su dali gol iz penala. Oman je u teškoj grupi tako da ne očekujem neka iznenađenja ali ovo je možda odskočna daska za Ivankovića u orbitu za neki posao u Europi.
  • Neki tip
    19k
    ovo je možda odskočna daska za Ivankovića u orbitu za neki posao u Europi.Plavac

    Mislim da je Ivanković preveliko ime u Aziji i previše "nitko" u Europi da bi ikad dobio neki značajniji posao u Europi.

    Uspjeh s Omanom bi mu naprosto omogućio da uzme još poneku azijsku repku, ne bi me čudio baš Japan ili pak netko novi od bogatih Arapa - Katar, UAE.

    Top azijski klubovi također. Tu će Ivanković ostati
    ..
  • Plavac
    21
    Tu će Ivanković ostatiNeki tip sa Zapada

    Vjerujem i ja da će ostati, odnosno da će se kretati u tim krugovima. Ali mislim da ako uradi dobro sa Omanom da zaslužuje ozbiljniji posao izvan Azije barem da se okuša jedne sezone.
  • Eduardo
    17.2k
    Ronaldo ipak uzeo 7, Cavani uzeo 21. Neki dan Index pisao kako ne može dobiti sedmicu jer Premierliga ne dopušta igračima mijenjanje brojeva nakon početka prvenstva. Osim u slučaju da Cavani napusti klub ili da naprave presedan i dopuste zamjenu, ali to se nikada do sad nije dogodilo.


  • Dudu
    2.6k
    Neki dan Index pisao kako ne može dobiti sedmicu jer Premierliga ne dopušta igračima mijenjanje brojeva nakon početka prvenstva. Osim u slučaju da Cavani napusti klub ili da naprave presedan i dopuste zamjenu, ali to se nikada do sad nije dogodilo.Eduardo

    Relativno točno, ali oni nisu prodali Cavanija, nego Jamesa koji je nosio 21, pa je onda mogao Cavani uzet 21 i oslobodit 7, u tom je fora

  • Eduardo
    17.2k
    tako znači :grin:
  • Plavac
    21
    Na današnji dan, prije 36 godina je Dragan Mance poginuo u prometnoj nesreći. On je inače bio na korak da dođe u zagrebački Dinamo iz Partizana. Bio je Hrvat iz Zemuna, koji je zabio 174 gola u dresu Partizana. I sam je priznao da je bio navijač Dinama i kada bi prešao u Dinamo, Maksimir bi dobio novog/starog navijača. Toliko je značio Partizanu i Jugoslaviji, da se ulica pored stadiona zove po njemu. A imao je samo 23. godine....

    Počivaj u miru, majstore.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Otiš’o si Dragane ostala je tuga.
  • deda
    27.5k
    Prvu povijesnu službenu utakmicu odigrao je danas novi zagrebački nogometni klub Nk Kralj Tomislav. Nastupat će u drugoj Zagrebačkoj ligi (posljednji rang takmičenja). Jedan od takmaca u ligi bit će im i Zagreb 041. Kralj Tomislav danas je na svojoj premijeri ubilježio pobjedu od 3-2 na gostovanju u Hrašću.

    Reći ćete vjerojatno koji je vrag dedi, što nas pila s ovim glupostima. E pa ovaj klub je poseban i jedinstven jer je prvi Hrvatski nogometni klub osnovan kao sportsko dioničko društvo nakon drugog svjetskog rata. Dakle od samog starta prigrlio je počela privatnog vlasništva. Drugo što ga čini meni osobno važnim je činjenca da je jedan od glavnih dioničara moj dragi prijatelj i naš član. Tako da se nemojte iznenaditi ako ovaj klub i njegov razvoj dobije mjesta na našem forumu.
  • Baneki
    714
    Gdje im je home ground? Trener? Imaju li mlađe selekcije?

    Ne mogu te pronaći informacije, a baš sam popratio osnivanje kroz ZNS biltene. Sretno!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.