• sebenico
    523


    I meni je upao u oko. Baš moćan vezni igrač samo mislim da je sada iznad naših financijskih mogućnosti.
  • Orc123
    7.8k
    https://www.transfermarkt.com/tobias-christensen/profil/spieler/370894

    Top igrac iz Fehervara, zadnji vezni.....gledao ga jucer...a i znam ga od prije....baa top top
    U zadnjoj godini ugovora, polivalentan, pokriva bas sve pozicije u vezi, ne bi sigurno mogli dobiti za njega vise od 2mil eura....24g.....on bi odmah bio pojacanje, igra s lakocom...
  • Jurki
    11.5k
    Kupit Maricu avionsku kartu za Bordeaux.. i da nam se vrati sa darovima.
  • Orc123
    7.8k
    nije ostalo previse zanimljivih igraca nama, mozda 3-4....
  • Kujtim Shalla
    2.8k
    Ljudi nista od tog za Bordeaux, ovaj scenarij se znao vec dugo vremena na zalost. Ko je jamio jamio je. Nisu oni nas cekali pa da pokupimo sta ima. Uglavnom su ugovori rjeseni samo se ceka da sve bude gotovo. Bilo je tamo solidnih igraca ,Vipotnik se spominje Ali bi ja onda ako ne Miereza prije Carlosa
  • CastAway1986
    1.4k
    pa i nemaš nekih igrača tamo, Vipotnik kao rotacija možda, Albert Elis je bio prije dvije sezone top desno krilo igrao na visokoj razini a otad je u laganom padu ..Ima jedan mladi gabonac na lijevom beku ali ga nisam pratio punom pa neznam koliki je potencijal
  • Orc123
    7.8k
    kad sam gledao Vipotnika on mi je upao u oci samo mislio sam jer je to njihov talent da nam nedostupan. Za nas bi bas bio dobar razvojni igrac taj Gabonac...
  • CastAway1986
    1.4k
    u potpunosti se slažem za Gabonca , jako mlad a ima solidnog iskustva igranja jedne trkacki zahtjevne lige..Maric je sigurno upoznat s potencijalnim igracima iz kluba koji bi nam bili od koristi s obzirom da prati najviše francusko tržište
  • Omake
    2.4k
    Jacques Ekomie je Gabonac, uskoro navršava 21. godinu. FB ref zbirno uzima podatke 14 liga
    American Major League Soccer, Argentine Primera, Belgian Pro League, Brazilian Série A, Dutch Eredivisie, English Championship, French Ligue 2, German 2.Bundesliga, Italian Serie B, Mexican Liga MX, Portuguese Primeira Liga, Spanish Segunda, Copa Libertadores, UEFA Europa Conference League. I kada se Ekomie uposredi s svim bekovima tih 14 liga to izgleda impresivno, pogotovo za igrača njegovih godina.

    oJHiip5.png
  • Orc123
    7.8k
    problem je to da jel on ima hrabrosti i stava uzet jos jednog stranca u obranu kad vec nas novinari razapeli da su u obrani sve stranci.....mi npr. Igraca ko sto je taj Gabonac nemamo a Maric mi izgleda ko lik koji se svakom zeli svidjeti. Mali bi bio veliki zalog za buducnost a lakse bi ga bilo nagovoriti jer vec ima 4 igraca s tog govornog podrucja. Veliki je potencijal taj decko definitivno ....
  • Zagi
    7.5k
    Obrana nam izgleda vrlo čvrsto u sadašnjem sastavu. Ako i ostatak momčadi obavi svoj posao, teško ćemo mi primati golove u HNLu.
    U tom slučaju novinari nas neće previše dirati jer neće imati argumenata.

    Moreno će se razvijati u Lokomotivi, tata nebu plaćao članke. Bar do kraja sezone.
    Ipak je mali bio strašno loš tih par tekmi ovdje.
  • Paggini
    19k
    a Maric mi izgleda ko lik koji se svakom zeli svidjeti.Orc123

    Iz čega si ti to zaključio hahhaha?
  • Orc123
    7.8k
    Sljedece godine ocekujem umjesto KTC ili Gurlicu ili živka , te jednog od mladica Cvetka ili Jakira malog......ovaj Gabonac ima 20 god i bas bi bio igrac da se nadopunjuje sa Ogijem....
  • CastAway1986
    1.4k
    svi mi želimo da u klubu ima što više domaćih igrača pogotovo vlastitih igrača iz omladinske škole na kojima klub može u budućnosti i financijski profitirati..
    Međutim u modernom nogometu to danas rezultatski i nije toliko bitno , meni osobno ne smeta gabonac na lijevom beku ako je bolji od konkurencije a i ja i ti vrlo dobro znamo koliko pretplacujemo neka domaća imena i kolike cijene nam traže klubovi iz lige , srećom svjestan je toga i direktor Marić
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.