• Dzoni
    245

    Gledao sam ga dosta dok je igrao za Forest, dobar, pouzdani stoper, sigurno bi pomogao Dinamu, ali mi njegovu odstetu nikad ne bi mogli platit
  • Mihaljević
    8.6k
    brahim-traore-sm-caen-2023-2024-1041399446hjpg-1711383507-132729.jpg?lm=1711383519

    Brahim Traore
    Godine : 20
    Klub : CAEN
    Pozicija : Stoper
    Visina: 190cm
    Ugovor : 06/2026

    Jeben igrač, vjerovatno najbolji mladi stoper Ligue 2 , nije uspio izboriti plasman u Ligue 1, ali ako misli na budućnost svoju Dinamo je dobar odabir za njega, i nema puno klubova koji mu mogu ponuditi ligu prvaka nagodinu. TM vrijednost 3M€.

    FAYZAvxWUAAAIDP?format=jpg&name=4096x4096

    Tanguy Zoukrou
    Godine : 21
    Klub : Troyes
    Pozcija : Stoper
    Visina : 187cm
    Ugovor : 06/2026

    Prošle godine 10 tekmi u Ligue 1, ove sezone cijela u Ligue 2, još mu je Naletilić menadžer, igra trenutno za Francusku U23 bez obzira što je Troyes u teškoj financijskoj situaciji, ovo je dobra investicija i za sadašnjost i za budućnost, TM vrijednost 1.5M€.

    ICONSPORT_188130_0260.jpg

    Manga Foe-Ondoa
    Godine : 18
    Pozicija : 8/10
    Visina : 175cm
    Ugovor : \

    VAFC je već na zimu ispao iz lige, pa su juniorima dali šansu da se dokažu, on je iskoristio, još ima stipendijski ugovor, sad se ovakvi igrači trebaju loviti dok su ispod 0.5M€ eura odštete a već imaju 20 tekmi Ligue 2, nagodinu će već biti 2-3M€, ne vjerujem da je Krivak nešto bolji od njega a Šikić bi za njega tražio 3-4M€, a realno i pametnija kupovina od npr. Gnezde Čerina.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k


    Istekao mu je ugovor tako da nema odstete, ali svejedno tesko mozemo ponuditi placu blizu one koje moze dobiti na otoku.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    igrac tipa shildenfelda ,spor i sve kontra sto smo trazili od stopera. Gledao sam ga bar 10 puta u zivo. Ako se trazi snazan visok igrac ,dobro lopata ,jak u skoku Ali dosta golova je islo njemu na dusu mislim da nije dobar za Dinamo. U Kopenhagenu nije odusevio i nece ga zadrzati
  • ZGBhoy
    1.7k
    Vjerojatno su sanse nikakve s obzirom da ce sigurno imati ponuda sa otoka ali da bi bio pojacanje odnosno kapitala to sigurnoIstinaZaDinamo

    Vjerovatno potpisuje za Celtic
  • CastAway1986
    972
    https://www.transfermarkt.com/moussa-sylla/profil/spieler/460655
    Netko ga je već stavio bio ovdje , desno krilo Caena na posudbi u Pau Fc, sjajna statistika ove sezone , igrač koji je prošao akademiju Monaca i odigrao oko 30 utakmica za njih ,dok je bio u juniorima smatran je novim Mbappeom, ima i preko 60 utakmica u nizozemskoj Eredivisie..Jedan od najboljih u Ligue 2 ove sezone , ugovor s Caenom ako se ne varam ima još godinu dana..S obzirom da Maric preferira francusko tržište vjerujem da i ovog igrača dobro poznaje.
  • Orc123
    5.9k
    jako zanimljiv igrac i nadam se da se gleda u tom smijeru. Mislim da je to brat od onog Syille kaj skoro zavrsio kod nas, defanzivni vezni....mislim da je pal na lijecnickom!? Ovaj mi se cini brutalan igrac i sigurno bi ga se dobilo za pristojnu cijenu a dovoljno mlad da imamo u buducnosti koristi.....
  • Nogo
    1.6k
    https://www.transfermarkt.com/soualiho-meite/profil/spieler/164913

    Vraća se iz Paoka u Benficu s posudbe. Mislim da bi nam ovakva 6-ica ili 8-ica trebala.
  • Orc123
    5.9k
    inace on je bio u Monacu suigrac RPG-a i on je sigurno upoznat sa njegovim kvalitetama. Cak su i godine tu negdje....i jedan i drugi oznaceni velikim talentima ali kasnije se nije karijera razvila u zeljenom smijeru. Sad je eksplodirao ove sezone....bas bacio oko na videe i golove i vidim da igra na oba krila, s obje noge, cak moze i spicu pokriti. Fizicki mocan, jakog udarca.....
    Ima ugovor samo jos godinu dana i bio bi prilicno jeftin, a jos mlad! Ajmo Maricu dovodi to.....
  • Calello5
    19

    U onim tekmama protiv Paoka dominantna figura na terenu. Apsolutno bi volio vidjeti takvog igrača u našim redovima, ali ne znam koliko je realno.
  • Facke
    2.7k
    Robert Skov / istice mu ugovor / bez kluba

    https://www.transfermarkt.de/robert-skov/leistungsdaten/spieler/270393/plus/0?saison=ges

    Jako dobar igrac. More igrati na leve i desne strane. Nazalost imal je u Hoffenheimu 2 mil € place a sigurne nebu stel dost mense zaraditi. Odigral je 305 utakmica , zabil 70 golova i k tomu dodal jos 54 asistencije.

    Takuma Asano /istice mu ugovor/bez kluba

    https://www.transfermarkt.de/takuma-asano/profil/spieler/245744

    O njemu sme vec vise put razgovarali. "Scouting" sme na Zone napravili pa ne trebam jos dodatne trositi reci o nemu. Placa oko 500.000 € trenutne

    John Brooks /istice mu ugovor/bez kluba

    https://www.transfermarkt.de/john-brooks/leistungsdaten/spieler/124732/plus/0?saison=ges

    Prava stopercina , 252 utakmic odigral v Bundeslige , igral i nekih europskih utakmica. Placa u Hoffenheimu 800.000 €. To bi mu mi mogli i platiti. Al mislim da nije realne.
  • nemapredaje
    2.2k


    Kaj nije Asano i prošlo i pretprošlo ljeto bio bez ugovora?

    Malo mi je to čudno kod njega. Nigdje nemre zaradit duži ugovor
  • Droljo
    6.2k
    Ni meni se ne sviđa to seljenje asana. Da se baš nigdje nemre zadržati...
  • Facke
    2.7k


    2021 je bil bez ugovora. Onda se zadrzal 3 lete v Bochumu.
  • nemapredaje
    2.2k


    Sad gledam, prek zime se dosta tu pisalo o njemu da mu ističe ugovor i da ga možemo dovest besplatno . Mislio sam da je to bilo prošlo ljeto.

    Al zanimljivo je da se tu isto tako pisalo da je potpisao novi ugovor do 2026., a očito nije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.