• Krizy
    37.8k

    Newcastle, Sevilla i Betis su neki od klubova koji ga žele.
  • Dzoni
    158

    Zainteresirani su bili i mnogo jaci klubovi iz liga petica u koje vjerujem da ce i otici, igra u reprezentaciji i vukao je Spartu do 1/8 finala EL tako da financijski nemamo sanse
  • Georg Koch
    3.8k
    D.D.Beljo je u 2024 od mogucih 1260minuta u Bundesligi odigrao 190.
    Dovoljno je mlad, potentan, a relativno i dokazan da se vrati na stare golgeterske staze, uz dobar transfer.
    Ima normalnog menadzera (kako sam cuo da Lakic jest)
    Mislim da bi se svim mogucim snagama trebalo ici po njega na ljeto.
    Projekt imamo, u europi je, reseta u HNL-u, blizi je repki i svemu.
    Novci ce se osloboditi rezanjem rashoda na nagomilanim igracima, jer je politika bila kvantiteta>kvaliteta.

    Beljo bi kod nas pokidao, nadam se da se u nekom tom smjeru i gleda.
  • rioda
    3.1k
    Za Belju sam iz pouzdanog izvora čuo da karakterno nije baš omiljen među suigračima tako da sam zbog toga malo sumnjičav prema njemu, ne volim igrače koji remete kemiju u svlačionici
  • Zagi
    5.6k
    Baš nimalo ne želim lošiju verziju Petka (taj neki playmaking napadač), a za mene je Beljo upravo to.
    Ako Petko odlazi , daj drugi tip.
    Ili brzina ili gromada poput Miereza.
  • Zagi
    5.6k
    Bio sam jako za Frigana dok je bio u Rijeci.
    Mislim da je individualno odličan, a posebno paše u ono što Jakir želi.

    Sada je bojim se neuhvatljiv.
  • Georg Koch
    3.8k
    Baš nimalo ne želim lošiju verziju Petka (taj neki playmaking napadač), a za mene je Beljo upravo to.Zagi

    Beljo nije playmaking napadac.
    :roll:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Baš nimalo ne želim lošiju verziju Petka (taj neki playmaking napadač), a za mene je Beljo upravo to.Zagi

    Beljo je doslovno nešto između čistog golgetera i target man-a, nije ni sličan Petkoviću...
  • hardek
    1.5k
    Meni je za Belju najbolji comp Kane za (jako) siromašne. Visok, dobar s loptom u nogama, solidan u link-up igri a opet puno direktniji od Petkovića.
  • Zagi
    5.6k
    Možda bi on to trebao biti ali ja to dok je igrao u Osijeku nisam vidio.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Pa istina da, u 16 nepunih utakmica je imao samo 8 golova i dvije asistencije. Nije golgeter...
  • ibro1986
    73
    Samo Andrej Kramarić :fire:
  • Captain America
    14.5k
    Samo Andrej Kramarić :fire:ibro1986

    Zadužio je klub pa bi mu trebali izaći u susret već ovo ljeto :joke:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.