• deda
    27.3k
    Ovi Poljaci su nam bratski narod i izgleda se dobro snalaze kod nas. Ne treba im dugo za prilagodbu. Kadzior, Zwolinski, Maslovski. Bjelica je došao s tog terena, mislim da bi ovo tržište trebalo bolje istražiti i upecati još kojeg brata Poljaka.
  • 000
    941
    Prvi pick je bio onaj Kurzawa, ali je otisao u Francusku. Bjelica ima pod kontrolom to trziste, ne sumnjam da ce odreagirati ako se ukaze prava prilika.
    Ekipa je dobro poslozena, pa i ne treba nekih vecih zahvata. LB, RB i eventualno jos neka mrcina u obrani, ako cemo ici po proljece.
  • Infinity
    15.1k
    Njegov ugovor je do 06/20, a imao je prije par godina placu 2 milijuna eura. Rekao bi covjek da sad zaradjuje vise, al uspjevam naci samo da ima manje, negdje pise 1 milijun eura, a negdje 60 tisuca dolara mjesecno.

    Problem br.1 - standardan je u Lokomotivu s kojim igra LP i nema sanse da bi ga pustili na posudbu zadnju godinu ugovora, a i cisto sumnjam da mu nece produziti ugovor prije isteka. On moze doci u Dinamo besplatno samo ako ga se ovi na kraju ove sezone odluce rijesiti. A imam neki osjecaj da on i nije neki dinamovac i da nije zainteresiran doci. Mozda prati Dinamo, mozda mu je drago kad Dinamo pobjedi, al nije to to da bi tu pozelio zavrsiti karijeru. Kamo srece da hoce, gledajuci danasnji kadar, imali bi tri sjajna stopera uz Perica koji obecava. Corlukin plus je sto bi mogao pomoci na bocnoj poziciji.


    Procitao sam prvi post, znam da ne treba upadati s glupostima, ali... Upoznao sam Rakitica osobno, nase obitelji su nekad davno bile uvezane, dok se nije ni znalo sta ce ovaj postati i svi njegovi su veliki dinamovci. Njegov stari je osnovao nogometni klub u Svicarskoj koji nosi ime NK Pajde, ali na nekim turnirima se natjece pod imenom Dinamo Mohlin. Uglavnom, sjecam se kad je tamo nekad 2010. Rakiticev stari spominjao Gavranovica, pricao je da igra za neki svicarski klub, ne znam ni kako se zove i govorio je da ce biti veliki igrac. Sjecam se da je spomenuo kako je ovaj veliki dinamovac i evo nam danas Gavranovica u Dinamu. Svi se mi nadamo da ce neki veliki bivsi igraci Dinama doci u Dinamo zavrsiti karijeru, ali mislim da bi mozda na emocije mogli uloviti Rakitica. Ne znam koliko je to realno s obzirom da je ozenio spanjolku i da ce vjerojatno kasnije citav zivot provesti u Spanjolskoj, ali... Ako je Gavran zalutao, sto ne bi i ovaj. Taj Schalke od prije desetak godina je jedina strana ekipa koju sam ikad pratio i to jednu sezonu i to samo zato jer sam znao da su ova dva dinamovci i nadao sam se da bi mogli doci u Dinamo. Moram priznati da me tjesilo Gavranovicevo sjedenje na klupi, a cinilo nervozno Rakiticevo igranje. Cini mi se da sam imao pravo u oba slucaja haha.
  • marcio amoroso
    31.8k

    E to je taj utjecaj žena moj prijatelju. Taj utjecaj pravi razliku između Rakete i Čarlija. Da je Raketina žena iz Zagreba i da ima posao u Zagrebu vjerovao bi čak da možda dođe u dinamo za par godina. Ovako nam je Čarli ipak puno bliže. Ja čak mislim da je on veliki dinamovac i da je zaradio dovoljno do sada pa da nebi tražio neke megalomanske uvjete.
  • Infinity
    15.1k
    Da, to je najveci problem. Njega realno nista ne veze za Zagreb, ne veze ga uopce za Hrvatsku. Na stranu to sto je Hrvat, sto voli Hrvatsku, al on se sigurno osjeca ugodnije negdje u Svicarskoj ili Spanjolskoj nego u Hrvatskoj. Corluka ce nakon karijere zivot gotovo sigurno provesti u Hrvatskoj i to je mozda jedini razlog za nadati se da ce doci u Dinamo.

    Ipak, imamo slucaj Simunic. On je zelio provesti dio karijere u HNL-u, ali Simunic i Rakitic su u glavama dva potpuno razlicita svijeta. I Simunic nije bio ozenjen :grin:
  • deda
    27.3k
    Iskreno dečki moji, ja smatram da je Dinamo već toliko ozbiljna momčad da malo koji igrač može kod nas doći igrati nogomet u smiraj karijere u stilu "ajde da još jednu sezonu odigram za voljeni klub". To je jako dobro pokazalo iskustvo sa Šimićem, pa čak i s Kovačem i Biščanom. Mislim da je ta politika možda za tovare i slične nižerangirane HNL klubove.
  • Infinity
    15.1k
    Slazem se, ali s 31-32 nisu za baciti, samo sto u ta doba neki nisu ni Realu i Barci za baciti. Problem kod tih igraca je sto oni mozda vise ne mogu igrati u Relu/Barci, a u Dinamu mogu jednu-dvije sezone i nakon Dinama imaju snage za jos 2-3 sezone i kud ce tad? Sjedit na klupi Dinama ili otici u Zapresic. Zato mislim da ce ih sve vise odabirati neke prosjecne klubove vani ili ici za Ameriku, Kinu, UAE i slicno. Mogu doci u Dinamo s 31-32 i oprostiti se s 33-34 u Dinamu, a vecina njih zeli igrati do 36-37. Nakon pada u Dinamu oni ne mogu otici nigdje vani, a zbog ega ce rijetko tko igrati za Belupo i slicne. Radije ce s 33 doci u Caen i tu ostati do 37. Ego je zafrkana stvar i valjda misle da je bolje sjedit na klupi u Francuskoj nego u Dinamu ili igrati u Belupu.
  • Maxhelm
    7
    Meni bi bili draži ovi kaj su u punoj snazi a ne igraju u svojim klubovima tipa Rog.. Kad znam kak je igrao 2016 i da ga se opet vrati na taj ili još veći nivo to bi bilo baš pojačanje.
    A zadnji koji je došao u punoj snazi je Žuti... to mi je definitivno najbolji povratak koji se na kraju i pokazao sa dvijema LP i pobjedama nad svim onim velikim klubovima.
  • Eduardo
    17.1k
    Raketa je jednom prilikom izjavio da bi karijeru volio završiti u Baselu, ali da žena želi da to bude Sevilla.
  • 000
    941
    ...i da nebi doslo do bracne krize, neka Dinamo bude solomonsko rjesenje...
  • Eduardo
    17.1k
    A vjenčani kum ga gura u Hajduk :sweat:
  • 000
    941
    Dobro, kod Herr Vulica bi vjerojatno naucio neke finese sa kojima se do danas nije sretao u karijeri. Ko to more platit.
  • Infinity
    15.1k
    I Modric je jednom izjavio da bi karijeru volio zavrsiti u Dinamu. Kasnije je izjavio da bi ju volio zavrsiti u Realu. Izjavio je i da bi volio igrati u Barci. Nogometasi i njihove izjave. Bez potpisa ne treba vjerovati nikome, mozemo se samo nadati :grin:

    Al slazem se gore s kolegom. Najbolje bi dosli igraci tipa Rog, Pinto, Jedvaj...
  • Maxhelm
    7
    A i politika Dinama se vidimo mijenja, navodno je Sammir bio sve dogovorio sa ovim... al je Bjelica i neki u klubu to odbili da ne zaustavi razvoj Olma i Majera... Samo tim potezom da se ovaj vratio tko zna kakav bi Dinamo gledali jer sigurno ne bi ovako dobra atmosfera bila u svlačionici..
    Može povratak ali samo ako Bjelica kaže da... eto tako bi ja dovodio pojačanja za prvu momčad a ove mlađe koji moraju još proći juniore i dvojku to neka rade ti" skauti "pa onda da vidimo sa vremenom jesu ili nisu za Dinamo....
  • deda
    27.3k
    Ako ste gledali dvojku u subotu, mogli ste vidjeti mlade stopere 00 godište Šutala i Franjića, izvanredni, krila Marin i Hasić koji nije igrao, izvanredni, Baturinu i Čužu kao centarfore, isto jako dobri. Bekovi su problem i u tim mlađim kategorijama, njih treba kopati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.