• SAS1987
    14k
    Samo mi Theo malo jebe ovu simetralu bojom kožeSlavonski interpunkcijski znak

    Umjesto Perkovića stavi nekog japanca pa će biti simetrija :lol:
  • Krizy
    38.6k
    https://www.transfermarkt.com/jeppe-okkels/profil/spieler/345591

    Ugovor još godinu dana, igra podjednako dobro na oba krila. Nova sezona im počinje tek u travnju, što znači da će ga vjerojatno prodati već na zimu kako ne bi ušao u posljednjih šest mjeseci ugovora.

    U ovoj sezoni igrao u svih 30 kola, upisao 11 golova i 6 asistencija. Očito nema problema s ozljedama, što je također jako bitno u situaciji u kakvoj je Dinamo trenutno (dosta ozlijeđenih i zaostatak za prvoplasiranim).

    Još uvijek mlad, 24 godine. Mladi reprezentativac Danske, s 35 nastupa od U16 do U21.

    U top pet najučinkovitijih igrača lige i najučinkovitiji igrač Elfsborga, koji samo zbog gol-razlike nije postao prvak.
    Najveća prodaja Elfsborga je 3.5M ali pošto ima ugovor godinu dana, pretpostavljam da bi se mogao dovesti za novac koji planiraju uložiti u Hoxhu.

    Za Hoxhu znaš da ne pravi razliku, za ovoga bar možeš pokušati ako se već ide na sreću :rofl:
    Netko ga je već spominjao tu čini mi se.

  • Ban
    698

    Čini se profilno sličan Oršiću, vjerojatno bi relativno dobro funkcionirao u Jakirovom sistemu.

    Ja samo želim opet podsjetiti na onog Vidala iz Ludogoreca koji je upravi doslovno pred nosom jer navodno ramzmatraju Tekpeteya. Brazilac, tek napunio 23, odličan dribler. lijevo krilo. Ima 10 g+a zasad u bugarskoj ligi. Cijena isto tu negdje.

    https://www.transfermarkt.com/caio-vidal/profil/spieler/815686

    Piše da je desno krilo, možda je na toj poziciji igrao u Brazilu, ali za Ludogorec primarno igra lijevo.

    Disklejmer je da sam ga gledao samo 45 min ovaj vikend jer sam želio pogledati Tekpeteya. Taj Vidal je jedini koji me se baš dojmio u tih 45 minuta. Statistika tu samo potvrđuje taj prvi dojam.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Evo jedan u slučaju da nam Moha odlazi:
    Costinha,23 godine,desni bek Rio Avea. 2 gola i 2 asista ove sezone,na prvom mjestu u toj kategoriji kaj se braniča tiče. Igrao za sve mlađe selekcije Portugala. Po onome što vidim u kompilaciji ima brzinu i dobar ubačaj,a ni glavom nije loš s obzirom da je visok "samo" 181 cm.


    Kaj se napadača tiče:
    Hector Hernandez,igra za portugalski Chaves,ekipu koja se bori za opstanak u ligi.Unatoč tome lik je treći strijelac lige sa 8 golova i 1 asistencijom. Po zbroju golova i asista ispred bilo kojeg igrača Porta i Benfice(čak ispred Di Marie) ,a samo jedan igrač Sportinga je ispred njega po tom zbroju. Ugovor mu ističe idućeg ljeta.





    Carlos Mane,lijevo krilo Kayserispora,igrao za Stuttgart i Sporting,idućeg ljeta mu ističe ugovor
    Nema neka kompilacija iz Turske,ali po kompilacijama iz Sportinga i Stuttgarta lik djeluje dost dobro


    Aboubakary Koita,lijevo krilo,igra za St Truiden koji je osma ekipa belgijske lige,a lik je prvi strijelac lige sa 11 golova i 1 asistencijom.




    Issah Abbass,lijevo krilo i Hectorov suigrač u Chavesu,pamtim ga iz Rijeke i one dvije golčine koje nam je zabio.

    1:08, 2:18
  • Orc123
    6.1k

    Ma ima brdo odlicnih igraca ali mi se samo slijepo drzimo tog HNL-a ali nije ni cudo kad nemamo ebenog SD kojeg necemo ni imati....
  • Laugreano
    1.8k
    Pljuje je po Hoxhi, pa se onda preporucuje igrace koji nisu nista bolji, ali igraju u stranoj ligi(losijoj od HNL) pa su zato valjda bolji. I kad smo kod statistike zadnje 2 sezone Hoxha 49 utakmica 11 golova 5 asista....Okkels 59 ut 13 golova 12 asista...I recimo Kacaniklic prije nego je dosao u Hajduk, u istoj ligi imao je 48 utakmica 14 golova 17 asista..Pa smo vidili kakav je igrac.
  • Krizy
    38.6k
    Pljuje je po Hoxhi, pa se onda preporucuje igrace koji nisu nista bolji, ali igraju u stranoj ligi(losijoj od HNL) pa su zato valjda bolji.Laugreano


    Za Hoxhu znaš da ne pravi razliku, za ovoga bar možeš pokušati ako se već ide na sreću :rofl:Krizy

    I za svakog kojeg si nabrojao, nabrojim 3 hnl igrača koji su imali bolju statistiku od Hoxhe a nisu bili za Dinamo.
    I ja ne pljujem Hoxhu, svaka čast dečku ali za mene nije pojačanje.
    To nije pljuvanje.
  • Time
    632

    Ja sam ga spominjao,najbolji igrac svedske ove sezone...bingo bi za nas bio
  • Laugreano
    1.8k
    Od svih ovih jedino je Costinha pojacanje. Ali on kosta min 7-8M, i zele ga Benfica i Porto. Isto kao i lijevog beka Casa Pie Leonarda Lela. Tako da cisto sumnjam da je nasa uprava sposobna za to dovest.

    https://www.transfermarkt.com/leonardo-lelo/profil/spieler/669956
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Gledam sinoć njemački kup, hertha protiv hsv, kakva tekma, pun stadion po ovoj hladnoći. Oduševilo me njihovo lijevo krilo Fabián Reese. 187, brz probojan. Sam je razvalio hsv. Došao kod njih na free transfer. Vrijednost po tm 2,8 al bi bio brutalan. Naravno nije realno, al sam mi je da možemo pokupiti takve igrače. 26 godina. Možemo se nadati da Xoxha kod nas eksplodira
  • Olmic
    3.2k
    Pitanjce

    Jel ikada dosao neki igrac ovdje spomenut? :)
  • Papastrumf
    10.8k

    Ovi iz Lokomotive jedino :smile:
  • nemapredaje
    2.3k


    Evo pročitao sada prve 3 stranice i došao do brojke od 10, ali naravno svi iz HNL-a.
  • Krizy
    38.6k
    Jel ikada dosao neki igrac ovdje spomenut? :)Olmic

    Ja sam spominjao Mišića i Perkovića prije dolaska :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.