• Orc123
    6k
    Ne nadam se nicem na zimu...mislim da ce nas gurnuti jos dublje u provaliju jer vizije nema!
  • Ban
    698
    Valjalo bi ga probat uzet ako ne produzi, ima ugovor do 2025, ali imamo i mi kvalitetne igrace na toj poziciji u juniorima, Koscevic i Majic tako da nije kriticno ak ga i ne uzmemoImamo Dinamo

    I ja mislim da smo i više nego dobro pokriveni na devetci sa vlastitim klincima, ali podržavam način razmišljanja. Takav pristup treba imati prema mladim igračima kojima Dinamo može biti iskorak prema ligama petice. Konjušarstvo i defetizam pored nekakvih Feyenoorda, PSV-a, Copenhagena, Bruggeova ili Glimtova organski ne podnosim.
  • marcio amoroso
    33.9k
    Čitam sad u njemačkim novinama da Pavlenka želi da napusti Bremen već na zimu jer je izgubio mjesto među vratnicama. Dobar golman koji ima preko 200 utakmica za Bremen. On želi da ide na zimu jer polako gubi svoje mjesto u kadru Čeha.
  • wolfgang14
    1.2k
    Pavlenkamarcio amoroso

    Star je dosta čoek. Čavlina nam je tu odma, već je sad na razini i više nego dovoljnoj za HNL a samo će bit bolji i bolji IMO.
  • Ban
    698
    J1 se približava kraju i želim ponovno skrenuti pozornost na Haruyu Fujiia kojem ugovor istječe ove zime i može biti doveden apsolutno besplatno: https://www.sofascore.com/player/fujii-haruya/929608

    Standardan u petoj momčadi lige, napunit će na zimu 23 godine, vrijednost oko 800k, iako nema nastupa za japansku repku bio je jednom ove godine u rosteru za prijateljske oglede. Mlad i progresivan stoper (pas i iznošenje) koji čeka priliku za iskorak na europsku scenu. Dešnjak, ali može igrati na svim stoperskim pozicijama.
  • Ivdzo11
    3.4k
    statistički po sofi je top, ima brutlane tocne duge kao max, i golovi asist za desnog branica u vrhu, a inace najbolje ocijenjeni desni branic lige
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Ne znam kakav mu je status u klubu i računa li se na njega ozbiljnije u budućnosti, ali ako smo ušli u deal s Bayernom oko Vidovića, možda ne bi bilo loše poslati upit za Gabrijela Marušića, desni stoper, naša potreba, mlad, član svih mladih reprezentacija. Tuchel ga je stavio u momčad za Ligu prvaka i promovirao u seniorsku ekipu još u trećem mjesecu no nije dobio prilike.

    Već sam pisao ranije o ovom momku: Tashreeq Matthews. U 30 utakmica Allsvenskana 10 golova i 10 asistencija. Hugo Broos koji vodi Bafanu Bafanu je komentirao da ga još nije zvao u reprezentaciju "jer je nizak (1,76m)" a on želi napraviti ekipu "visokih i jakih igrača" pa je dobio bijes javnosti zbog toga nakon što ih je nabila Ruanda i jedva dobili Benin, ako se netko pita kako to da ne igra za reprezentaciju. Uglavnom, samo je jedan igrač sudjelovao u više golova od njega ove sezone u švedskoj ligi. Rekordni transfer Siriusa je bio 1.45 mil €, pa vjerujem da bi ga se moglo dobiti za oko milijun eura, plus minus koja stotina tisuća.

    Naravno, sanjariti je lijepo, očekujem pojačanja iz Slavena, Zrinjskog, Balkanija i eventualno Astane, ako je Jakir ugledao neku "raketu" u kazahstanskoj momčadi.
  • Orc123
    6k

    Uf, brutalna statistika u jakoj Svedskoj ligi. Samo dokaz kako se moze naci brdo odlicnih igraca za realno sitan novac a da bi nama bili i pojacanja i zalog za buducnost! Nazalost, ja ne znam tko nama radi u skautskoj sluzbi i kog oni skautiraju ali cinjenica je da smo u tom sektoru losi, tj. Jako losi....
  • Droljo
    6.4k
    Zato što je 20 godina bit naših (ulaznih) transfera kako preplatit igrača i izvući rikverc, platiti hotel, roaming, utjecaj u hns-u (čitaj rijeka), ostaviti klub u ligi (čitaj osijek) itd. A kupljeni igrač ako bude dobar je bonus samo. Nemre se to u tako kratkom vremenu promjeniti.
    A ionako nema ni volje ni znanja za promjene
  • Ban
    698

    Iskočio je i meni taj dečko prije mjesec ili dva, ali pogledao sam njegovu kompilaciju i već se na njoj vidi da to nije igrač za Dinamo. Ni profilno niti tehnički. Šlampav je i većina dobroga što napravi mu dolazi iz središnjih zona. Profilno mi djeluje slično Stojkoviću, ali Stojko ima potencijala biti puno bolji igrač.

    Imate ovdje pa pogledajte:https://www.youtube.com/watch?v=mTpj4q-nVjg

  • Ban
    698

    Skandinavske lige nisu nešto posebno jake. eventualno danska. Sve je to tu negdje sa HNL u par deka. Najbolji igrači tih liga bi bili instant pojačanja za Dinamo, van toga treba pažljivo probirati kao i u svakoj drugoj ligi. Možda treba biti i izbirljiviji jer su skandinavske lige trenutno in i cijene su inflated.
  • Droljo
    6.4k
    Sve je to tu negdje sa HNL u par dekaBan

    Zato skandinavaca nema po europskim natjecanjima a ha en eldžije deru sve redom po europi. Osijek, Rijeka, hajduk i Lokomotiva ubijaju. Pa i mi deremo (uglavnom astanu) :lol:
  • Ban
    698
    Zato skandinavaca nema po europskim natjecanjima a ha en eldžije deru sve redom po europi. Osijek, Rijeka, hajduk i Lokomotiva ubijaju. Pa i mi deremo (uglavnom astanu) :lol:Droljo

    Iskreno, mislim da Hrvati raznorazne lige poput skandinavskih precjenjuju na konto istih impulsa radi kojih se sele u te zemlje - uvijek misle da je trava vani zelenija.
  • Droljo
    6.4k

    Frende fakti su fakti. Veliš da su skandinavske lige u par deka sa našom a njih 7 još živi u europi. Od lige prvaka preko europske lige do konferencijske. A silni hnl-ovci otpali ko ratkape dok sam još na moru bio...
  • Ban
    698
    Nije da gore nema kvalitetnih mladih igrača sa ozbiljnom preprodajnom vrijednošću, ali trebaju biti pažljivo skautirani i probrani. Igrači poput Bergvalla ili Slotsagera, Nypana koji nam je već sada sa 16 godina preskup, ljetos je bio onaj Gulliksen (krilo) koji je za samo 2,3m prešao u Bodo/Glimt. Ima još mladih stopera koji bi se mogli pokazati dobrima.

    Uostalom i David Brekalo igra gore koji bi bio savršen stoper za nas. Poanta je da nije svaka šuša odozgo igrač za Dinamo. Nije to kao da dovodiš bundesligaše ili premaše.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.