• Patrik11
    128
    Gojko Cimirot danas najbolji igrac kod bosne u standardu prosjecan nebi bio los kao neka rotacija a slobodan je igrac
  • Orc123
    5.9k

    Ja ti mislim da to uopce nisu rocne cifre, bas gledam na toj stranici onaj doekhi u Unionu znam da smo peosle godine gledali da ima 1,1m eura ako se ne varam a tu bi ispalo po ovoj stranici da ima ispod 300eura godisnje....tako da ...Kolasinac ima minimalno duplo od navedenog....
  • Patrik11
    128
    2.5 miliona ima placu u marseju
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Aha.. jbg, ja se ponadao :lol:
  • BBBaranja
    2.1k
    O Ratkovu sam pisao na polusezoni još,danas ga je predstavio RB Salzburg..a Mirko Topić iz Vojvodine kojeg sam spominjao isto kad i Ratkova isto blizu transfera u Famalicao..
    Šteta što se nije malo zavirilo u komšiluk..
  • Zagi
    5.8k
    O Ratkovu sam pisao na polusezoni još,danas ga je predstavio RB Salzburg..BBBaranja

    Po TMu cijena 4.5m eura.
    Oni mogu "baciti" takve cifre za igrače poput njega ili Roka Šimića, mi ne jbg.
    Puno je to za app.
  • BBBaranja
    2.1k
    Prije pola godine nije vrijedio toliko,ali dobro..sad je gotovo :smile:
  • Sajla
    4.1k
    što mislite o igračima ovog tipa:
    https://www.transfermarkt.com/tiemoue-bakayoko/profil/spieler/182618

    možda ne konkretno baš on, ali igrači koji se nisu nametnuli u vrhunskim klubovima, nisu puno igrali i cijena im je jako pala ili su bez ugovora. ovoga TM procjenjuje na 2.5mil, a nekad je vrijedio 40mil. naravno, pitanje je i bi li nakon Milana, Chelsea, Napolija došao kod nas, ali možda ima sličnih igrača koji bi u Dinamu vidjeli priliku da ožive karijeru
  • bluelions
    261

    2 sezone ga nije bilo nigdje. To je ipak puno za ozbiljnog igrača.
    Pošto je bio dugo u Milanu, vjerojatno ga dobro zna SD.
    A ja mislim da ti igrači neće pristati baš na male plaće. Navikli su oni na milijune...
  • Orc123
    5.9k
    Jedan cufre je prije toliko godina dosao u Dinamo a imao je vrhunsku karijeru i bio reprezentativac Argentine ..... Zasto bi ovo ili nesto slicno onda bilo nerealno? Pogotovo ako bi dovodili takvog igraca bez odstete....uvijek se moze . . .
  • Sajla
    4.1k
    prije Cufrea je bio Nowotny, također igrač s vrlo respektabilnom karijerom, tako da primjera ima. ali obojica su već bili u tridesetima. eh sad, u kakvom je ovaj stanju, to bi Šimić mogao (do)znati preko veza u Milanu. nije ga bilo nigdje 2 godine, ali Ademi je bio i u još goroj situaciji pa ipak..
  • Mali dioničar
    15.1k
    Nowotny, također igrač s vrlo respektabilnom karijeromSajla

    Nowotny nije došao u Dinamo igrati nogomet.
  • Orc123
    5.9k
    Ne znam ni ja, ja se opcenito referiram na mogucnost dovođenja takvog igraca. Pa i ovaj Tunizanin nije u cvijetu mladosti bio pa smo ga skoro doveli jer bi nam fakat bio pojacanje ....uz mladost nam i trebju dokazani iskusni igraci...bas kao sto je bio Teofil kada je dosao u dinamo s 28g...ako smo mogli tad dovedti Teofila pa kako ga ne bi mogli sad?
  • Sajla
    4.1k

    KTC i Tunižanin su ipak igrali u malo drugačijim klubovima - i igrali su. a ovaj je bio u puno jačim klubovima, ali nije igrao. moje pitanje je više išlo u tom smjeru, treća/četvrta opcija iz top kluba koja grije klupu ili sjedi na tribini (Bakayoko) ili netko tko redovno igra u slabijem klubu (KTC, Tunižanin)? ili oboje ;)
  • NitkoBitan
    13.5k
    Pa i ovaj Tunizanin nije u cvijetu mladosti bio pa smo ga skoro doveli jer bi nam fakat bio pojacanjeOrc123

    Kad smo svi ocekivali Tunizanina kao gotovu stvar mnogi su sa skepsom gledali na njega, bio nam je B opcija i prinova vise nego pojacanje. Sada kada je to propalo odjednom je postao pojacanje za kojim zalimo :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.