• Rex Ramae
    2.5k
    Ti si baš opterećen tim "oklen" je tko
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Majko mila koja spika :monkey:
  • über alles
    1.5k
    Jel mi moze neko objasnit zakaj bi mirta surjak trebala uzet tu majicu ?

    Skroz mi je ok da je odbila.
  • IstokKa96
    557
    zasto joj uopce itko nudio ista Dinamovo ako je to istina...?
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Nemaju Tomačić i Podnar šta pametnije radit pa dijele majice po Poljudu
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Atmosfera dostojna prvaka. Odnos igrača i nas navijača prekrasan. Organizacija ulaska užasna. Klub bi trebao reagirati za sljedeći put.
  • Riot
    1.8k
    potpisujem, strah me eto da smo gol dali sta bi bilo, i ovako na neke polusanse sve je grmilo.

    Sto se organizacije tice, na pocetku sam cak bio pozitivno iznenadjen, minimalno cekanja u busu na dugopolju (mada mozda sam dosao u takav trenutak), na kraju krajeva cini mi se i da je vecina ekipe usla na vrijeme. Ono guzvanje i cekanje prije pretresa jest uzasno, da sam malo duze cekao jos ne znam kako bi.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    ona 2 mala prolaza su užasna, 3 zaštitar na 1500 ljudi. Ja sam ušao u 25 minuti a iza mene je bilo još 100ak ljudi.
  • San Lorenzo
    11.8k
    Jel mi moze neko objasnit zakaj bi mirta surjak trebala uzet tu majicu ?über alles

    I treba da joj je nuđena majica, trolanje vrhunsko... ženska na dočeku za brončane reprezentativce urla 'jaka san glava ka Marko Livaja' i ispituje kad će titula u Split, pa Perišiću da je vrime...munjara svoje vrste...nadam se da je i Mirkec Lukši ponudio jednu.
  • Neki tip
    19.4k
    U pravu si. Kod njih ni nema vise splicana, sve so to dotepenci ili prva generacija rodjenih v splitu.
    Da su splicani bi govorili 'ca' a ne 'sta' kaj da su srbi,hercegovci,bosanci ili slavonci. Tak da nisu bas vezani za split, vec vise mrze nas Purgere i Zagrebcane.

    Jos jenput cestitke svim navijacima Dinama/Gradjanskog na tituli !!!
    staglisce1800

    Koja hrpa šovinističkih pizdarija, koje s Građanskim, građanskim i građanštinom nema baš nikakve veze..

    Međutim, s malograđanskim, malomišćanskim (da zapeče jače) ima itekako.
  • dzg717
    947
    istina da je premali broj redara i oni su krepali skoro Al je i istina da je vecina došla nakon 3 na Dugopolje, to nebi smanjilo vrijeme koje bi se provelo u redu ispred stadiona ali bi možda svi ušli ranije?
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Macola eeeee Macola ooooo, Macolaa voli samo Zagreb Dinamoooo...

    Òčekujem od Grupe i svih nas da napravimo spektakl u zadnjem kolu i ne samo u zadnjem,al u zadnjem kolu da se baš iživljavamo u svakom navijačkom smislu i damo još jednom na znanje tko je osvojio titulu.

    Pogledao sam veceras sva tri glavna HR kanala udarne dnevnike,izvještaji o tituli i slavlju:
    RTL-prolazno
    HTV- srednja žalost
    NOVA TV- peče vas jako,baš vas peče
  • Crusades1986
    9.9k
    Ovo mahanje bijelim rukavicama je nešto najjače ikad :heart:
  • SAS1987
    13.5k
    Pogledao sam veceras sva tri glavna HR kanala udarne dnevnike,izvještaji o tituli i slavljuSvi na Sjever

    Jer je titula prvaka za Dinamo nešto najnormalnije što postoji. Nije niti vremenolog uzbuđen kad je vruće i sunčano usred Sahare :lol:
  • Dinamosaur
    986
    mislm da tip trola. Od bandicevskog kajkavskog do staglisca1800
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.