• Nousername
    613
    Istina ali ni Orsic zadnjih par derbija nije mogao pogoditi gol na Poljudu.Svaka lopta ode na deseti red tribina
  • Gelipter
    3.5k
    Nakon njihovih mrziteljskih pjesmica utihnuli bili tiči, ništa novo, ali ova koregrafija baš pogađa u sridu i pokazuje koliko smo dva svijeta različita. Njihova na Maksimiru (neću ni pisati s kojim sloganom) i revanje mrziteljsko umjesto podrške svojem klubu. S druge strane, naša koreografija na Poljudu maštovita, inteligentna, gospodska. Ne mogu opisati koliko sam sretan svaki put kad vidim ove tovare kaj sam purger i Dinamovac!
  • Mlađi referent
    10.7k
    Ako ih grupa nastavi ovako jebat, uskoro će Velo misto bit najomraženija serija u Splitu. :rofl:
  • Boysica
    458
    Najjj jaca koreografija , i ak nastave ovak svaki put sve vise u kutije , ponosna sam sto navijam za najveci klub u hrvatskoj .
  • NitkoBitan
    12.3k
    Treba ovu pozitivu i brojnost nastaviti i dalje do kraja prvenstva. U nedjelju pozdravit prvake u Osijeku u dobroj brojci (posljednja nasa tekma na Gradskom vrtu) i onda na posljednje dvije domace tekme probat podic prosjek posjete domacih tekmi koji nam je pao zadnjih par kola.
  • blackbully
    4.4k
    Highlightsi proslave na Poljudu, ne utakmice.

  • Mrvica
    3.3k
    Ovakva jutra volim, a to je kad se probudim i sjetim se da je titula tu! Trnci i samo pozitiva! To što je ostalo 0:0 je najmanje bitna stvar u ovome svemu, jako slatka titula ako ne i najslađa! Razglas da nadjača slavlje? Pokušali su i nisu uspjeli, a onaj ko je zadužen za to sinko debil si, rađe da te tata izd***o u sudoper. Sinergija između igrača i navijača je strašna, ovo smo čekali i hvala Bogu dočekali! Svim dečkima kapa dole, al moram izdvojit kapetana Livija i Rileta baš se vidi da im je stalo do kluba i posebno navijača. Nema onoga igram za plaću i to je najbitnije, vidi se iskrenost!
    Plus moram pohvalit klub i marketing kluba u posljednje vrijeme, sve ovo što rade je za pohvalu!

    Eee a sad moram pohvalit Boyse, znači koreografija, navijanje ma nema dalje. Dečki su uvijek bili klasa, al ovo je klasa iznad! I kad su u manjini zna se da su tu, kidanje grla, kidanje dlanova, kreativnost ma sve! Rekao sam više puta da je ovo početak jedne lijepe priče i čvrsto stojim iza toga! Nadam se da će priča biti sve jača i ljepša, a sve miriše na to!

    Dnevna doza Mrvicinog preseravanja!
    Hvala na pozornosti i doviđenja :lol:
  • Jurki
    8.7k
    https://fb.watch/kfj2zWFlQN/

    Rile u "elementu" :cool:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Sol na ranu :cool: I jos kad prodem kroz komentare, i gustam i gustam i gustaam... Sorry ekipa ali mene jos drzi iako nisam bio na tekmi :grin:
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid06AVH9aFPHdhYA9ErmG3GQnhnZoJafWqDoiUeBBvZTp7p8bBMA93NSndqz3XG8tBGl&id=100063755312718
  • Neki tip
    19.4k
    4z76eg25f1hzemvw.jpg

    Bravo za fotografa! :lol:
  • Boysica
    458
    Solili nasi do Zagreba , ma komentari slike videa nemogu se nagledat , onaj kod Macole sam pogledala jedno 10 puta bas mi je top svaka cast ekipi i igracima top su...
  • staglisce1800
    50

    U pravu si. Kod njih ni nema vise splicana, sve so to dotepenci ili prva generacija rodjenih v splitu.
    Da su splicani bi govorili 'ca' a ne 'sta' kaj da su srbi,hercegovci,bosanci ili slavonci. Tak da nisu bas vezani za split, vec vise mrze nas Purgere i Zagrebcane.

    Jos jenput cestitke svim navijacima Dinama/Gradjanskog na tituli !!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.