• Captain America
    14k
    Večeras se i u Zagsu sve treslo kad je puštena Marina, a i moglo se vidit gospodu u plavim dresovima :heart:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Epski je bilo vidjeti kako su nakon utakmice do maksimuma pojačali one njihove debilne pjesmice da se ne čuje slavlje i pjesma dinamovih navijača i igrača.

    Baš zato mi je strašno krivo što se nije uvaljalo barem jedan gol...
  • Boysica
    458
    Dobro jutroooo sampionska vojsko
  • Bosna86
    11.6k
    Nisam htio nikom kvariti slavlje sinoć, ali odnos medija prema Dinamu je katastrofalan… Sinoć u live prijenosu, 20 min nakon kraja se samo priča o Hajduku… Nikad u svom životu, u bilo kojem sportu, nisam vidio da se fokus stavlja na poraženog, a ne na osvajača
  • BBBaranja
    1.9k
    Dobro jutro šampioni :strong:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Posebne pohvale ekipi i igracima na Macoli. Hajduk nigdje nije spomenut, samo Dinamo :clap:
    Kako je Ristovski rekao - nastala je dobra kemija i samo neka potraje :strong:
  • NORTE
    9.3k
    Nisam htio nikom kvariti slavlje sinoć, ali odnos medija prema Dinamu je katastrofalan… Sinoć u live prijenosu, 20 min nakon kraja se samo priča o Hajduku… Nikad u svom životu, u bilo kojem sportu, nisam vidio da se fokus stavlja na poraženog, a ne na osvajačaBosna86
    Oni drže medije i tako će ostati.


    Posebne pohvale ekipi i igracima na Macoli. Hajduk nigdje nije spomenut, samo Dinamo :clap:Efes Pilsen
    Igrače se ne petlja u ostalo, na njima je teren i pobjede.
    Nismo isti. Oni su komplekse odavno prenijeli na igrače.


    Epski je bilo vidjeti kako su nakon utakmice do maksimuma pojačali one njihove debilne pjesmice da se ne čuje slavlje i pjesma dinamovih navijača i igrača.db-izbjeglica
    Tako su se unaprijed odlučili, njihov potez je očekivan i razumljiv.
  • Jurki
    8.8k
    Titula se dobrano zalila jucer.
    Pohvale igracima na jos jednom naslovu.. naslovu koji je osvojen u turbulentnoj sezoni nakon pretumbavanja u upravi, sa jako tankim kadrom.
    Biscanov nogomet pragmatican.. di cilj opravdava sredstvo.
    Dobro je kaj se naslov osigural malo ranije i kaj se bu vidlo u preostalim utakmicama na koga se moze racunati za sljedecu sezonu. I da mogu Igor i Dario u miru rjesavati igracku krizaljku za ubuduce.
    Veseli me kaj nam je obrana opet dobra i zgleda ko beton.
  • dotepenec
    98
    Drago mi je vidjeti koliko ovo igračima znači :cool:

    Uz svo visesatno maltretiranje na ulazu i maltretiranje onim zvučnicima, nadam se kako su im zvucnici crknuli od onih njihovih revaljki :lol:
  • Gorica86
    278
    Hoće bit doček na rivi za viceprvake, zna li se? :rofl:
  • San Lorenzo
    11.7k
    Jutro nakon, mogu samo aplaudirati Bišćanovom defenzivnom masterclassu, pukli smo samo jednom u 96 minuta nogometa i to je bilo to, Mauro odličan, imao jednu lošu minutu kad ga je Sahiti dvaput prošao, sve ostalo vrhunski odrađeno, uvijek na pravom mjestu, miran u predaji lopte, svejedno, nadam se da ćemo ga u preostale četiri utakmice gledati na stoperu, a Peru, ako se je doveo u red, na beku.
    A Ristovski, priča se da je Ristovski tek kod Macole skužio da mu je Livaja još uvijek u džepu i da ga je tek tada pustio van.

    Ofenzivni dio ekipe previše neraspoložen da bi se napravilo išta ozbiljno, Ljubo, Baturina, Špikić, gore Topić odsječen kojemu to ni nije prirodna pozicija...neznam koja je pozadina priče s Petkovićem, očekivao sam ga posljednjih pola sata jer bi nam puno toga donio, jel nespreman, pripremamo li se na život bez njega...

    Debela pozitivna ocjena od mene za jučer, dok je Čačić bio trener i dok smo raspravljali tko bi ga trebao zamjeniti, napisao sam da nam treba netko tko će prvo ustabilit obranu, a onda sve ostalo, e pa upravo to smo jučer imali priliku gledati. :clap:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Meni udarci izvana nisu jasni, posebno na Poljudu. Osim Orsica mi redovno gadamo tribine..
  • NitkoBitan
    12.3k
    Inace primjetio sam jucer iz kadra snimanog iz kaveza da je nesto malo ljudi ostalo na istoku gledat slavlje al je zanimljivo da je njihov "djecji" sektor skroz prazan... paze dolje na djecu da ne dobiju traume :rofl:
  • criticus
    1.3k
    Nisam htio nikom kvariti slavlje sinoć, ali odnos medija prema Dinamu je katastrofalan… Sinoć u live prijenosu, 20 min nakon kraja se samo priča o Hajduku… Nikad u svom životu, u bilo kojem sportu, nisam vidio da se fokus stavlja na poraženog, a ne na osvajačaBosna86

    Jurtros sam pogledao emisiju nakon utakmice. Da nisam gleda utakmicu svega mi nebi zna protiv koga je Hajduk igra...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.