• CrouchTomislavgrad
    323
    Pozdrav, zna li netko gdje ima kupiti zastava Dinama iz 80-ih, ona sa dva dijagonalna bijela polja i dva plava?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Sad sam se sjetio da sam uzeo Rakiticev dres u Sevilli kad smo igrali s Betisom ove godine :monkey: Ako ima neki mazohist mijenjao bi za Dinamo treci ove sezone s printom :rofl:
  • Olmic
    3.6k
    Ako netko treba mobitel, tablet ( Samsung, Apple, Google ) javite se. Svi uredaji su novi,tvornicki zapakirani.
  • BBBaranja
    2.5k
    Prodajem 2 karte za memorijalnu utakmicu u sjećanje na Dražena (05.09. 20:00h)
    Mislio sam da je tekma u petak pa sam uzeo dvije karte,kad ono četvrtak a nisam baš toliki fanatik da sutradan na poslu patim..
    Karte su za gornju tribinu,na sredini drugi red jedna do druge..plaćene 40€,dajem ih za 20..
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    trazim bijeli dres iz sezone 22/23 ako netko ima, velicina M
  • Olmic
    3.6k
    Prodajem Renault Talisman 2018 1.5 automatik 95000km regan 05/25 pa ako netko zainteresiran slobodno inbox
  • Mate Dukovac
    2
    Prodaja ili zamjena dresa tzv. Croatie . Cijena po dogovoru. Javite mi se privatnom porukom s ponudama 20240915-200345.jpg
    20240915-200425.jpg
1910111213Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.